Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Začátek-Indoor pěstování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Obecné Začátek-Indoor pěstování Příspěvek č. 1




Zdravím vás.Jsem tu noví a před pár měsíci jsem se rozhodl pro
indoor pěstování.

Zde popis mé pěstírny:

Semena-Zatim no name od babičky:-D
Později seženu nějakej normální model.
Půda-obyč. půda s aktivním humusem
Hnojivo-Kristalon start pozděli něco lepšího
Světlo-2x uspora Philips-light 60watt
Na růst to snad stačí a později na květ pořídim
něco specialního:-)
Dvě rostliny jsou předpěstovány ve skleníku,3x hnojeny a
jsou staré zhruba 25 dní.
Zbytek kytek jsou zatim furt ve skleníku.


Další info později.Pište připomínky a rady.

Old Post 11-03-2008 v 14:40 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

nevim jestli ta usporka bude zrovna to pravy,... jak muzes na rostlinkach sam pozorovat, tak mozna na okne by se meli lepe, prijdou mi silene vytahly. ty kelimky jsou dosti maly, doufam ze maj aspon dole udelanou diru aby voda mohla utikat a nezustavala ti na dne. a dve rostlinky v jednom kelimku ti nebudou delat dobrotu, az je budes, predpokladam ze budes, presazovat. Zamotaj se ti koreny,... Do skirne by si mohl zabudovat este nejaky ofuk (pc vetracek by mohl stacit, doporucuju ti projet par temat v mikropestovani, tam najdes vse potrebne. Jinak preju hodne stesti a zabavy

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 11-03-2008 v 15:30 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

Marihouba-Větráček už mám pořízenej akorát jsem ho
jěště nestihl zabudovat.Větší květináče samozřejmě co nejdříve pořídim už nej kvůli tomu že jsou tak vytáhlé a jsou v tak malém kelimku a mohlo by dojít,již zmíněnému zamotání kořenů.Jinak díky za rady a hned jak budu mít přesazeno,zabudouvaný ofuk a td. přiložím další foto.Mějte se

Old Post 11-03-2008 v 15:42 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4

Dej to světlo co nejblíže nad ty kytí a když nebudeš muset tak ho ne vytahuj výš + vyrod nějaký stínítko.
Jinak tady klasická věta : "chce to sodík".

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 12-03-2008 v 00:21 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 5

jojo taky sem dělal stejnou chybu a vytáhly hodně by pomohlo kdybys kolem těch kitek a světel dal něco co odráží světlo mylar nebo tak něco já sem používal stínítko na přední sklo pro auta pomuže to o 300% takto ti de zbytečně moc světla prič

Old Post 12-03-2008 v 05:41 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

zdar....

bez toho stínidla to je akorát škoda energie...dyť ti to svítí víc jinam.
ty kelímky s tou skoro-žádnou zeminou,tak né..
přesadit do alespoň pětinásobného objemu
........jak již zde je psáno,ale k věci:

upřímně..? ........no totok už bych nesvítil.

ale samozřejmě ti přeji hodně štěstí v pěstění a úspěšném sklízení.
...
jestli trváš na těch zářivkách,kup malé stínidlo z kladívkového plechu 300 kč,někde vyštrachej dvě objímky,patky vyrobíš z plechu,šroubky najdeš ,ty dvě úsporky dej naproti sobě a máš reflektor jak "prase",samozřejmě oproti tomu co ti tam svítí teď.....
no a když "dospěješ" k sodíku,našrubuješ dvě stopadesátky a jedeš...


zdarec

Old Post 12-03-2008 v 07:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoSo
Nový Člen

Karma uživatele LoSo - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Noo jsou pěkně vytáhnutý ale jestly chceš pěstovat jen tak pro zábavu tak to je super avšem jestly chceš sklidit něco lepší vě věčím mnošství tak bych fakt doporučil sehnat to stínítko.

moreganjanoheroinmoreganjanoheroin
moreganjanoheroinmoreganjanoheroin
moreganjanoheroinmoreganjanoheroin
moreganjanoheroinmoreganjanoheroin
moreganjanoheroinmoreganjanoheroin

Old Post 12-03-2008 v 17:59 PM
LoSo je offline   Profil uživatele LoSo   Find more posts by LoSo   Foto galerie člena LoSo   Click here to Send LoSo a Private Message   Add LoSo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LoSo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8




Čas přesazování se blíží a já přináším nějaké foto jak mě ty kytky rostou.Zhruha za týden se můžute těšit na už přesazené kytky+stínidlo ve skříni.

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 15-03-2008 v 08:26 AM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 9




Tak a je to tady.Květinky jsou už přesazené a mají se rozhodně lépe.Ale bohužel jsem ještě neměl čas zařídit to stínidlo.Snad budu mít tento týden čas a sjedu pro to stínidlo a asi pro nějakou hnojku...Přikládám tři fotky jak to teď vypadá:

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 16-03-2008 v 19:13 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 10

čest
podle mne bys ty žarouky mel dat o mrtě blíž třeba mezi kytky
na chlazeni ti musis stačit malinkej 8cm 12V vetráček
jináč preju hodne zdaru do budoucna

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 16-03-2008 v 20:57 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 11

Enj0i89ík za radu.Hned ty kyti dám blíž k tý usporce

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 16-03-2008 v 21:02 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12




Přihazuji další foto jak mi kytičiky rostou.

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Naposledy upravil JakuPIC 23-03-2008 v 19:07 PM

Old Post 23-03-2008 v 19:00 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Čussssssssssssssssssssssssss............................................................

Máš to pěkný ale ty usporky bych vyměnil alespoň za 250W................

Já skříň ještě zatím nemám ale myslím že by to bylo lepčííííííííííí.............

Nebo použij nějakou folii na lepší odraz světla od stěn skříně..............

Jinak hezké budu sledovat dál tak posílej foootasss.............................

Piccccccccccccccccccccc.....

Old Post 23-03-2008 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

w23íík.Já to budu zatim na růst pěstit pod tou usporou.A až to bude v květu tak koupim něco lepšího.Dneska už budu mít hotové stínidlo takže hned jak budee ve skříni pošlu foto jak to vypadá.Taky už bude hotovej ofuk tak se těšte.

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Naposledy upravil JakuPIC 24-03-2008 v 11:32 AM

Old Post 24-03-2008 v 09:28 AM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 15



Huráááá.Už mám zabudovaný stínidlo ve skříni ale bohužel jsem už dnes nestihl ten ofuk.Takže jsem nafotil jen jak to vypadá s tim stínidlem.

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 24-03-2008 v 18:28 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 16

čajec ..
na kvetení ti muzu doporucit třeba Nlitku RED není teplá a jesliti nejde o masivní vínos tak jeto ideální .navíc je strasne jednoduchá na montáž ....
nebo 70tku sodík taky to moc nežere a pro začátek jeto taky kloudný a seženes to za par stovek

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 25-03-2008 v 14:01 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2019 - indoor pěstování - 20 odpovědí
10-09-2017 - začatek indooru - 20 odpovědí
07-06-2016 - Začátek indoor pěstování - rady - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3404500 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív