Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1.In-door 200W!žárovka!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad 1.In-door 200W!žárovka! Příspěvek č. 1

Zdrawim grouery..
Jelikoz venku uz tolik slunka nesviti, zalozil jsem si nejakou tu skříni..
a chtěl bych se o své malé potěšení podělit

->rozměry 105x60x53cm
->jako světlo jsem užil (prozatím) 200w-žárovka Philips...
už mám doma sodík 150W Tesla, ale přemýšlím spíše o koupi Osram (Biolux+Fluora)
->větráčky mám 2 z ledničky, či nějaké jiné vymoženosti, na 220V
->kytka zasazena jen jedna, údajně nějakej Silver Shark, ale ten název mi nějak nic neříká (prozačátek)..

Old Post 01-10-2006 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 2

Na tu zarovku se vykasli - to si tam rovnou muzes dat primotop
Pouzij ten sodik, zarivek bys potreboval vic.. a jak tak koukam na rozmery, tak by se to tam zrovna nemuselo vejit Proste zarovku zahod, o zarivkach nepremyslej a zacni svitit necim, co ta kytka aspon zaregistruje

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 01-10-2006 v 10:21 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3





No chybi mi jeste stinidlo,, pak muzu zacit zapojovat, stejne potrebuju zapojit i vetraky, jelikoz tam porad nejsou... No ten hic co produkuje ta zarovka je docela dobrej .) tj pravda.. Ale ted uz vyrostla do uctyhodnych 32cm po 30 dnech rustu.. Ale ta kosatost se projevuje az u vyssich pater.. Neco s tim udelam.. Pridam par fotek. Dik

Naposledy upravil 01-10-2006 v 11:22 AM

Old Post 01-10-2006 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 4

Neco s tim udelej. Treba vymen to svetlo:

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 01-10-2006 v 11:07 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5



Jasný světlo tam pujde, ale jsem zvedavej co z toho bude, kdyz jsem do ted svitil zarovkou..
Jeste fotka me kyti...30.den

substrát-> 70% pro muškáty, 10% Písek, 10% Křemíková drt a zbytek puda od jahod

hnojivo-> Vlastní výroba, a Lotos na květ pokojových rostlin, hodně nutrientů....

Naposledy upravil 01-10-2006 v 11:34 AM

Old Post 01-10-2006 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 6

Osobne by som strihol vršok,ten dal zakoreniť a zbytok by som zastrihával a vetvil.Po zakorenení prepol na kvet.Takto by si mal tú skriňu celkom dosť prázdnu.A samozrejme okamžite sodík,alebo ešte lepšie MH,ak môžeš kúpiť lepšie by sa to malo vetviť.Na kvet potom samozrejme sodík.Nech sa darí

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 01-10-2006 v 11:34 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 7

jak tak na to koukam dal bych rozhodne niz svetlo mas ho dost vysoko a urcite nejakej vetracek na ofuk aby ta kytky mela hrubsi stonek mej se

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 01-10-2006 v 12:13 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8

O moc niž to nemuže dat, ta žárovka vydává více energie do tepla, než do světla.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 01-10-2006 v 13:35 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
O moc niž to nemuže dat, ta žárovka vydává více energie do tepla, než do světla.

Tak to je fakt,do svetla dá tak 4-6%,asi 94-96% ide do tepla!!!A to je teda krute nevýhodné.Na zážeh výbojky máš tuším všetko,tak neváhaj.Možno dostane trochu šok z tej intentity,ale ustojí to

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 01-10-2006 v 14:42 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

OK.. podívám se na schéma a jdu pojit...
jsem zvědavej, popravdě se tý lampy docela bojim...
jakou k ní mám volit péči? všude jsem hledal a nalezl jsem jenom schéma na zapojení, ale nějaká rizika při použití HPS ne..
Je třeba možný že ta HPSka exploduje, nebo chytne skřín?

Old Post 01-10-2006 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 11

Hej jakoze o 400W sodik se da zapalit cigaro:-) Ale ze 150W sodiku nemusis met strach! Vcelku dobre se chladi a neexpoloduje... jenom si davej kapek pozor na zapojeni je dobre to prenechat nekomu kdo se vtom aspon kapek vyzna jinac staci seriove tlumivka a paraelne starter

Old Post 01-10-2006 v 15:43 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od koogi
Hej jakoze o 400W sodik se da zapalit cigaro:-) Ale ze 150W sodiku nemusis met strach! Vcelku dobre se chladi a neexpoloduje... jenom si davej kapek pozor na zapojeni je dobre to prenechat nekomu kdo se vtom aspon kapek vyzna jinac staci seriove tlumivka a paraelne starter

Ešte by som podotkol,odporúča sa mať výbojku odmastenú(podobne ako halogén),ja to odmasťujem liehom,ale staší aj nejaká jar a nechať uschnúť.Manipulujem s ňou v kevlarových rukaviciach

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 01-10-2006 v 16:13 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

ok.. díky všem...
dneska jsem stihl dodělat větrák, zapojení nechám na oteckovi.. ten ví o proudu víc,, tak ho snad překecám na sodík když už ho mám...

Old Post 01-10-2006 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

tak jsem ještě dnes pořídil MH 150W.. tak jsem zvědavej co to vytvoří... Teplota jest docela fain (30stupnu)
s vetrackem 28... mazecek

pro dnešek už se tu asi neobjevim, ale budu vas informovat... ciya

Old Post 01-10-2006 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

A je to v prd...,, kyti umírá,, následkem špatného řízku, takže jsem provedl řez, řízek z jedinýho přeživšího patra, naštěstí je to vršek, takže zapracoval RockWool, plast, novej substrát, kysličník a stimulátor kořenů.. Pošlu foto jestli nezdechne, ale kdo by to byl řek, že ten čaj bude tak dobrej...

Old Post 03-10-2006 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chef
Stálý Člen

Karma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% PěstitelskáKarma uživatele Chef - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 16

caj ? dobrej bejt mohl, ale urcite ti nic neudelal, vid ?

The latest survey shows that 3 out of 4 people make up 75% of the world’s population.

Even the impossible is possible when your totally awesome.

To many strains not enough room...

Old Post 04-10-2006 v 18:17 PM
Chef je offline   Profil uživatele Chef   Find more posts by Chef   Foto galerie člena Chef   Click here to Send Chef a Private Message   Add Chef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-11-2007 - 1. Indoor 250w - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8927730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív