Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dagga a lunární kalendář
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
andula.thc
Nový Člen

Karma uživatele andula.thc - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Obecné Příspěvek č. 1

Kdo má nějaké zkušenosti s pěstováním kytiček v souvislosti s lunárním kalendářem - a jaké jsou výsledky?
Dále by mě zajímaly podrobnější informace o finálním procesu - jak hnojit při dozrávání, ale hlavně nějaké hodnotné informace o tom co a jak ovlivňuje finální produkci pryskyřice.
Chybí mi nějaký dobrý kontakt na semena - pokud u nás o něčem víte. Díky a AŤ ROSTOU !!!

Old Post 22-05-2001 v 09:50 AM
andula.thc je offline   Profil uživatele andula.thc   Find more posts by andula.thc   Foto galerie člena andula.thc   Click here to Send andula.thc a Private Message   Add andula.thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Čau,
s lunárním kalendářem ti asi neporadím - nikdy jsem to nezkoušel a nevěřím tomu... nicméně při kvetení je třeba hnojit hnojivem s vysokým obsahem fosforu (P). Ale důležité je s hnojením přestat tak čtrnáct dní před sklizní - kvůli chuti. Produkce pryskyřice závisí především na genetice - dost těžko jí nějak uměle ovlivníš. Dobrý kontakt na semena byly (a zase budou) allhighseeds.

Měj se!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-05-2001 v 21:55 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 3

ahoja, no podle mě má na pěstování lunární kalendář vliv tak jako na vše živé i neživé kolem nás ale zatím jsem neslyšela o tom že by někdo toto sledoval, takže ten vliv asi nebude tak veliký.
No a s tou produkcí pryskyřice se to má asi takhle: samozdřejmě největší vliv na to má druh který pěstuješ, ale docela podstatně to můžeš ovlivňovat sám a to tím že snížíš v poslední fázi vlhkost tak na 30% i míň. Kytka se totiž brání proti vysychání a vytváří proto prykyřici. Toho můžeš dosáhnout tak že na posledních zhruba 14 dní odstraníš veškeré zvlhčovače (sklenice s vodou a podobně) co máš v místě kde pěstuješ. Za druhé necháš jít odvětrávání co nejdýl ( pokud je vlhkost v místnosti ze které bereš vzduch menší než u kytek). Můžeš také dát lampu trochu níž aby se zvýšila teplota u kytek a tím začaly i víc "vysychat", ale POZOR aby si kytky nespálil (usychání a hnědnutí listů), na toto musíš být opravdu opatrný ale dá se to v pohodě zvládnout a pak tě čeká sladká (lepivá) odměna. U některých druhů se také doporučuje zkrátit světelnou periodu z 12/12 na 6/18 až 0/24 - pernametní tma, ale to spíš souvisí s tvvorou krystalů tak hojných např. u white.... druhů.


Zdraví a pěkný růst přeje Saňorita L.

Old Post 23-05-2001 v 19:31 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 4

Na semena jedině a pouze http://www.dutch-passion.nl na české dodavatele se vykašli ja jsem tam poslal přes dva tisíce už v dubnu a do teď mám kulový.
Dutch-passion ti semena dodá spolehlivě za dva týdny a to jsou z Amsterodamu.

Old Post 24-05-2001 v 06:43 AM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 5

lunární kalendář funguje fakt na všechno živý a na téhle planetě ,na jiných planetách to asi bude přitahovat elementy jinak,ale planety tady ví asi co a jak
teď jsou dny ohňě a plodu, vhodný na sklizeň a uskladňování ůrody a taky hnojení a tohle se děje skoro pravidelně a hlavně postupně,jo a zrovna dneska byl ůplněk a nemusí se ani vůbec dneska jíst,jenom třeba pít vodu a tak se může tělo jednou za tejden vyčistit
kytky je lepší zalít když je potřeba i třeba zítra(vlastně už dnes-to je ale hodin,nějak jsem se tady zapoměl)
tyhle kalendáře prodávají ve votobiích,pro lidi ,rostliny ,i zvířecí a už je mají různě vychytaný
ten co mám já je s přílohou popisující zahradníkův rok na každej den co by se mělo dělat zrovna na zahradě a i doma

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 03-10-2001 v 03:29 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6686260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív