Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vysmátej sport
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Pohodička Příspěvek č. 1

Lásku a mír vám všem
tip všem vesmírnejm bratrům a sestrám, co brutálně hulej a zvládaj to v pohodě, ale občas i přemejšlej o tom, jak ještě víc spojit příjemný s užitečnym.
Doporučuju jízdu na kole - vyjet za město, kamkoliv do přírody, a hned na začátku vejletu pořádně a obřadně zahulit.
Pak už se nemusíte starat o nic - kolo pojede vlastně skoro samo, a vy se jenom můžete smát a pozorovat krásy přírody - bez aut a bez lidí.
Kdekoliv a kdykoliv se dá zastavit, je to šetrný k přírodě, cesta pěkně ubíhá a všude okolo je krása...
Člověk, zhulenej pod obraz, si maximálně užívá, ale přitom i sportuje a pěstuje si nejenom svojí dušičku, ale i tělo.
Chce to trošku cviku, spolehlivý kolo, helmu, pití, ovocný žvejkačky, foťák a vejlety jsou pak přímo magický!
Nejsem žádnej sportovec, kromě těhle víkendovejch zhuleneckej off road jízd nic nedělám, ale našla jsem se v tom!
Všem přeju krásný období sklizně a houbiček!
Ať žije poznání!

Old Post 09-10-2001 v 15:37 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Palec dolů Příspěvek č. 2

Znal sem jednu holku, co jezdila na kole do Freshe a dlouhou dobu jí to vycházelo, ale jednou to trochu přetáhla, slítla z kola a rozbila si svojí přenádhernou roztomilou drštičku a to tak, že jí měla 2 měsíce zafáčovanou i s levym okem.... no teď už by jí asi nikdo
na kolo nepřemluvil..... takže s tim sportovánim opatrně

Old Post 09-10-2001 v 20:04 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz ...nevím, nevím,... Příspěvek č. 3

Jednou jsem jel zhulenej asi 5km z fotbalu, ale byla to fakt síla.
Ať jsem šlapal sebevíc, nohy jsem fakticky necejtil, celou cestu jsem hnal jako o závod a druhej den jsem skoro nechodil...
Ale helmu nemám a držku jsem si uchoval vcelku...

....snažím se!!!

Old Post 09-10-2001 v 21:39 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5866130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív