Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zdelte to prave mate na srdci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Pohodička Zdelte to prave mate na srdci Příspěvek č. 1

Prave se mi dostala inspirace mych rodicu. Cituji...." kolik čoudú sis dal?" Nemoch sem se udrzet smichy ponewadz sem byl speceny jak prase. A v tom je ta myslenka napiste zde wse co wam muze prijit wtipne nebo nejake ponauceni nebo jen co wam slina prinese na jazyk a mate pocit ze by to ostatni mohlo zajimat. Myslim si ze skoro kazdy by zde mohl necim prispet .-)

Old Post 22-07-2005 v 22:33 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 2

NO tak zatim tu Pisu jen ja, ale newadi. Mamina se me dnes ptala jestli jeste hulim a ji rek ze jo ale jen malo( ). Ona na to od koho to beru nebo tak a ja ze od znameho a ona no on ti tam micha neco silneho at si na to zwyknes a at se na tom stanu zawislimDDDD

Neudrzel sem se DDDD

Old Post 23-07-2005 v 14:27 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 3

Sis zalozil svuj denicek?

Old Post 23-07-2005 v 14:59 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kel
Stálý Člen

Karma uživatele kel - 83% PěstitelskáKarma uživatele kel - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 4

Asi to tak wypada ze tu budu psat jen ja.

Ale jen me to napadlo kdyby nekdo neco chtel rici tak at tu pise ja jsem z toho nemoch co mi matka rekla tak jsem to tu hodil at se i par lidi pobavi no nic no... nikdo nic nenapise :-(

Old Post 23-07-2005 v 20:36 PM
kel je offline   Profil uživatele kel   Find more posts by kel   Foto galerie člena kel   Click here to Send kel a Private Message   Add kel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 5

23.7.
Ach jo,ja to snad nikdy nedokazu.Pln odhodlani a doufajic ze tentokrat to jiz proste musi vyjit,ponevadz pripravy jsem vyjimecne nepodcenil,vydal jsem se na onu pout.Ze zacatku to slo naramne,dalo by se rici bez problemu.Ovsem pri poslednim kousku se mi hlavou mihla vzpominka na predesly pokus,ktera zpusobila oroseni meho cela potem tak hustym,ze jsem jím byl zakratko dokonale oslepen a memu padu na zem jiz nemohlo nic zabranit.Pohled na me byl vskutku zalostny.Srdce nejednoho masoveho vraha by se nademnou slitovalo a ustedrilo by mi ranu z milosti./to be continued/

show must go on

Old Post 24-07-2005 v 17:18 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Nejde překonat sám sebe!
Ale já se o to pokusím!
Musí to jít i vyjít!

Old Post 24-07-2005 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

na to se asi nic moc neda rict
snad,ze by sem se pred rodicema neobjevil zkourenej...

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 24-07-2005 v 21:12 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8020450 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív