Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zdravie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jaydee
Stálý Člen

Karma uživatele jaydee - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84 

Zdraví Zdravie Příspěvek č. 1

Rad by som sa Vas spytal na nasledovnu vec...

stalo sa Vam, ze by ste sa vyhulili do bezvedomia ?


Mne sa to prvy krat stalo asi pred rokom. Proste som chcel vyklepat popol zo sluku a prebral som sa na zemi ... nepamatal som si nic ...

Vraj som sa triasol ...


Nie som nijak fyzicky, a (asi) ani psychycky postihnuty, rad papam, rad pohulim (skoro kazdy den) ..

Druhy krat sa mi to prihodilo asi pred dvoma mesiacmi, ked som si pohulil a o chvilu na to sa mi zahmilo pred ocami, pomali som sa popri stene zosunul k zemi a opakoval sa klasicky scenar ..

mam podozrenie na epilepsiu ,ale v nasej rodine sa nevyskytovala a neviem o tom, ze by som niekedy predtym zachvat prekonal ...

Osobne mi tato "indispozicia" neprekaza, ale je mi jasne, ze to nieje koser a takisto by som si niekde nerad prerazil hlavu , ked sa zase raz zosypem ...

Ake su vase skusenosti ? Stalo sa vam, alebo vasym znamym nieco podobne ?

Old Post 14-01-2004 v 16:13 PM
jaydee je offline   Profil uživatele jaydee   Find more posts by jaydee   Foto galerie člena jaydee   Click here to Send jaydee a Private Message   Add jaydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Upozornění Příspěvek č. 2

Jasna vec, par krat som vo Flese bol- brutal haluz, sice to neprislo samo ale kamarat ma priskrtil... V tvojom pripade predpokladam ze si to v sebe moc drzal az kym si mal nedostatok kisliku v mozgu...

Radsej to nerobte (ja som sa na to vysral), lebo si tym zabijate mozgove bunky..

iťs funny friend!

Old Post 15-01-2004 v 19:55 PM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 3

Hulim uz docela dlouho a jeste se mi to nestalo, nevim proc, asi dokazu zit i bez kysliku :-), zitra se stehuju na mars :-)

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 15-01-2004 v 20:46 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaydee
Stálý Člen

Karma uživatele jaydee - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 4

Adamo .. no dlho som to prave nedrzal ...uz som bol vydychany a pod ... mozno som sa ale prudko postavil... bohvie :-/

Old Post 16-01-2004 v 09:19 AM
jaydee je offline   Profil uživatele jaydee   Find more posts by jaydee   Foto galerie člena jaydee   Click here to Send jaydee a Private Message   Add jaydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 5

To je dost mozne, lebo to sa mi stava niekedy aj ked niesom sfajceny,
Ked sa postavym tak sa mi zotmie prde ocami a neviem co sa deje..
No pravdepodobne to bude tym

iťs funny friend!

Old Post 16-01-2004 v 18:27 PM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6

staci mit nizkej tlak

Old Post 17-01-2004 v 10:19 AM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7

Tim,ze se rychle postavite dojde k odkrveni mozku,ne nejak moc,ale

na to aby se vam zatocila repa a zatmelo pred ocima to staci. A

nemusite ani byt zhuleni.Nekdy se mi to stane,kdyz cumim na

film,vleze tam reklama a jdu si pro neco do lednicky.
Abyste se toho zbavily tak se rychle predklonte.Pomaha to.

Old Post 24-01-2004 v 10:06 AM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8

for jaydee: kdyby to opravdu byla epilepsie tak bys na sobě určitě vypozoroval i jiné příznaky......pokud si to dobře pamatuje z psychopatologie, tak existuje pár druhů epilepsie. U některých druhů lidé popisují před omdlením buď nějaké vidiny nebo že citíli nějakou vůni. V horších případech si nepamatují nic a proberou se pozvracení a pokálení. Nic moc......epilepsie je poměrně neprozkoumaná nemoc a nikdy nevíš, z čeho může propuknout. například stačí, že si tě jako malé mimčo, vyhazovali do vzduchu. Jestli budeš mít stále podezření, tak ti můžu něco najít v sešitech ze školy. Jinak zkus si nechat změřit krevní tlak. Já ho mám taky poměrně nízkej a stává se mi, že se mi zatmí před očima, když se rychle zvednu......a to ani nemusím hulit.

for Mazz: že bych konečně měla souseda?

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 25-01-2004 v 11:06 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaydee
Stálý Člen

Karma uživatele jaydee - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 9

vdaka .. urcite pojdem na prehliadku... len si musim dat nacha, aby mi nebrali krv

Old Post 26-01-2004 v 09:38 AM
jaydee je offline   Profil uživatele jaydee   Find more posts by jaydee   Foto galerie člena jaydee   Click here to Send jaydee a Private Message   Add jaydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4540160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív