Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém v systému Growrilla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Laborec425
Stálý Člen

Karma uživatele Laborec425 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Laborec425 - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 71  

Problém v systému Growrilla Příspěvek č. 1

Ahoj, před pár měsíci jsem rozšiřoval Growrilla hydro systém ze čtyř na šest. Mám i větší stan, kam vlezu a plánoval jsem, že se budu o každou rostlinu starat zvlášť.
Před tím jsem se se systémem Growrilla naučil a vše fungovalo vlastně skvěle (říkal jsem si, že u tohoto systému zůstanu). Nyní po změně, druhý pěstování a stejný problém jako u prvního. Prostě při fázi růstu rostou neskutečně maličké rostliny, maličké paličky, uzoučké stonky a málo kořenů. Přitom vše dělám jako předtím. Předpěstuju v kostkách, počkám, až mají vyvinuté kořeny a dám do systému. A podruhé v tom novém šestikvětníkovém už stejný problém. Za chvíli mám přepínat a rostlinky jsou bez života, listy na krajích schnou.
Vše měřím: ph, EC, teplotu kvalitním měřičem. Vše v normálu. Je prostě vidět, že rostliny mají málo kořenů.
Nemá někdo nějaké podobné zkušenosti?

Old Post 28-07-2023 v 07:11 AM
Laborec425 je offline   Profil uživatele Laborec425   Find more posts by Laborec425   Foto galerie člena Laborec425   Click here to Send Laborec425 a Private Message   Add Laborec425 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laborec425! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZETKO
Stálý Člen

Karma uživatele ZETKO - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZETKO - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2

A zvětšil jsi i pumpu na vzduch? Vypadá že mají málo kyslíku.

Old Post 21-11-2023 v 06:57 AM
ZETKO je offline   Profil uživatele ZETKO   Find more posts by ZETKO   Foto galerie člena ZETKO   Click here to Send ZETKO a Private Message   Add ZETKO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laborec425
Stálý Člen

Karma uživatele Laborec425 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Laborec425 - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 3

Dal jsem tam tu pumpu (čerpadlo), které bylo dodané s novým (6tikýblovym) systémem. Ale je pravda, že když jsem to naposledy rozebral tak to čerpadlo asi nefungovalo. Teklo čůrkem. A nejspíš celou dobu. Tzn. že mi prodali rozbité čerpadlo nejspíš..

Old Post 21-11-2023 v 07:21 AM
Laborec425 je offline   Profil uživatele Laborec425   Find more posts by Laborec425   Foto galerie člena Laborec425   Click here to Send Laborec425 a Private Message   Add Laborec425 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laborec425! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laborec425
Stálý Člen

Karma uživatele Laborec425 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Laborec425 - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

ZETKO: Jo, a jestli myslíš tu vzduchovací pumpu, ano, tu jsem dodal taky s novým systémem, která byla u něj. To vzduchování fungovalo, myslím, tak jak má :-)

Old Post 21-11-2023 v 07:23 AM
Laborec425 je offline   Profil uživatele Laborec425   Find more posts by Laborec425   Foto galerie člena Laborec425   Click here to Send Laborec425 a Private Message   Add Laborec425 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laborec425! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0376780 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív