Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » pryskyřice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kalamityjane
Nový Člen

Karma uživatele kalamityjane - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 6 

pryskyřice Příspěvek č. 1

Ahoj. Prosím o radu. Co způsobuje, že rostlina na konci téměř nelepí, jakoby neměla žádnou pryskyřici? Děkuji za odpověď

Old Post 16-05-2023 v 21:55 PM
kalamityjane je offline   Profil uživatele kalamityjane   Find more posts by kalamityjane   Foto galerie člena kalamityjane   Click here to Send kalamityjane a Private Message   Add kalamityjane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 2

Pokud byly kytky zdravé po celý cyklus růst/květ, pak je to bohužel genetikou.

Old Post 17-05-2023 v 14:47 PM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalamityjane
Nový Člen

Karma uživatele kalamityjane - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Plantaznick
Pokud byly kytky zdravé po celý cyklus růst/květ, pak je to bohužel genetikou.

Děkuji...myslela jsem, že to mohlo být horkem nebo moc světla. Je pravda, že jsem dlouho nic nezměnila, možná jsem přešla na LED světla. A najednou byly kytičky suché. Ale už nevím, zda byly suché před přechodem na jiné světlo
nebo později. Tak jo..tak změna :-)

Old Post 17-05-2023 v 15:10 PM
kalamityjane je offline   Profil uživatele kalamityjane   Find more posts by kalamityjane   Foto galerie člena kalamityjane   Click here to Send kalamityjane a Private Message   Add kalamityjane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 4

V květu kytky dají i 30 stupnu a to je na tvorbu pryskyřice žádoucí. Kytka se brání před vysycháním.

Old Post 17-05-2023 v 19:14 PM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalamityjane
Nový Člen

Karma uživatele kalamityjane - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Plantaznick
V květu kytky dají i 30 stupnu a to je na tvorbu pryskyřice žádoucí. Kytka se brání před vysycháním.

Ještě se chci zeptat, zda mít světlo až do konce na 100% nebo ke konci, 2 týdny, ubrat? A nahoře mi to občas dělá takové výrůstky. Jestli by to nebylo moc světla a moc blízko světla.

Old Post 17-05-2023 v 20:06 PM
kalamityjane je offline   Profil uživatele kalamityjane   Find more posts by kalamityjane   Foto galerie člena kalamityjane   Click here to Send kalamityjane a Private Message   Add kalamityjane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 6

Nahoď foto nějaké detailní 😁a bližší info a můžeme spekulovat 😁

Old Post 17-05-2023 v 20:13 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 7

Utlumovat světlo v květu je hloupost.

Old Post 18-05-2023 v 06:38 AM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalamityjane
Nový Člen

Karma uživatele kalamityjane - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 8



citace:
Původní příspěvek od Metadres
Nahoď foto nějaké detailní 😁a bližší info a můžeme spekulovat 😁

V současné době je mám v 10 dnu růstu. Výška skříně přes 2 metry, substrát Plagron Light mix, hnojím Plagron základ podle tabulky, přidávám cukr a vápník. Vlhkost na začátku růstu k 80%, teplota 25 +-, druhý týden snižuji postupně vlhkost na kolem 50%. Světlo během 2 dnů růstu z 25% dávám na 100%. Světlo Lumatek ATS300W PRO 230V LED a druhé je HPS, už nevím přesně kolik W. Výška světla kolem 80 cm od vrcholků kytek. Odtah zatím na minimum, jen když mi stoupne teplota na víc jak 28 C, tak sepne. Vše roste jak má, jen trochu zežloutly špičky, ale to si myslím, že jsem je přelila, teď už to nepokračuje. Takže se opravdu přikláním k tomu, že jsou suché protože genetika.

Old Post 18-05-2023 v 07:48 AM
kalamityjane je offline   Profil uživatele kalamityjane   Find more posts by kalamityjane   Foto galerie člena kalamityjane   Click here to Send kalamityjane a Private Message   Add kalamityjane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plantaznick
Stálý Člen

Karma uživatele Plantaznick - 3% PěstitelskáKarma uživatele Plantaznick - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2023
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 9

Odtah musí jet nonstop....to poroste.

Old Post 18-05-2023 v 09:09 AM
Plantaznick je offline   Profil uživatele Plantaznick   Find more posts by Plantaznick   Foto galerie člena Plantaznick   Click here to Send Plantaznick a Private Message   Add Plantaznick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 10

Klidně bych nechal na růst jen ty LED a můžeš ji dát níž klidně 😁 jestli jim chceš přitápět HPS tak bych to nechal spíš až v průběhu kvetení, můj názor že odtah na uplném začátku růstu zase není tak důležitý, stačí nějaký pasivní přítah a větráček, protože se pripravuješ o vlhkost , vápník za mě super ale pokud jedeš jen podle tabulek hnojky a neměříš EC byl bych opatrný , dohromady s hnojkama to už může být moc na kytky a proto ty špičky 😁 a na začátku by měli mít holky všechno potřebné v hlíně když máš kvalitní substrát 😁

Old Post 19-05-2023 v 05:56 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 11

S tou pryskyřicí bych si teď nelámal hlavu , na to mají kytí času dost ještě 😁

Old Post 19-05-2023 v 06:01 AM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalamityjane
Nový Člen

Karma uživatele kalamityjane - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Metadres
Klidně bych nechal na růst jen ty LED a můžeš ji dát níž klidně 😁 jestli jim chceš přitápět HPS tak bych to nechal spíš až v průběhu kvetení, můj názor že odtah na uplném začátku růstu zase není tak důležitý, stačí nějaký pasivní přítah a větráček, protože se pripravuješ o vlhkost , vápník za mě super ale pokud jedeš jen podle tabulek hnojky a neměříš EC byl bych opatrný , dohromady s hnojkama to už může být moc na kytky a proto ty špičky 😁 a na začátku by měli mít holky všechno potřebné v hlíně když máš kvalitní substrát 😁

Ahoj...díky. Sazeničky dávám na první týden do malého boxu a do malých květináčů. Tam mám slabší led světlo. Mají tam vlhko, teplo. Pak je přesadím do větších květináčů a dám do velké skříně a stříknu nějakým antistresem. První týden hnojím poloviční dávkou a pak 100%, tak jak je to v tabulce od Plagronu. A ten druhý týden postupně snižuji vlhkost, teď jsem na 55% z původních 80%. V pondělí přepínám na květ. A začnu dávat vápník. No...ten asi opravdu opatrně, myslím, že mi někdo říkal, že 2-3 týdny před koncem přestat. A že to teď není lepkavý, to vím, teď to jsou nové sazenice, stejný dodavatel. To před tím nebylo lepkaýy a není to lepkavý už několik cyklů za sebou. Tak přemýšlím, čím by to mohlo být. Ještě jsem myslela, že třeba ten vápník za to může. Nejsem odborník, tak jen typuji. Ale jak někdo říkal, tak asi genetika. Už mám 4 vzorky něčeho jiného, tak uvidím v červenci co z toho bude.

Old Post 19-05-2023 v 16:35 PM
kalamityjane je offline   Profil uživatele kalamityjane   Find more posts by kalamityjane   Foto galerie člena kalamityjane   Click here to Send kalamityjane a Private Message   Add kalamityjane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Plantaznick
Utlumovat světlo v květu je hloupost.


Ne tak úplně, protože někdo se nad tím zamyslel a vyšlo z toho tohle:

https://growlightmeter.com/lighting...ull-grow-cycle/

Old Post 28-06-2023 v 14:06 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5128080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív