Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Delicioius seeds/2xled 120w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 49


Tak považujme toto kolo za úspěšně hotové
Kytky po 3 dnesch ve tmě seknutý u hlíny a susim je vcelku hlavou dolu
Klasika

Samozřejmě ze ve tmě
Odtah cvaká hodinu on hodinu of
Předpokládám dobu sušení na 7-10 dnů a pak aspoň 3-5 týdnu zrání ve sklenicích

Vůně je tak stavnata a sladká ze bCh to sežral 😀
Tak díky a snad ještě grower není mrtvej
Snad tu ještě par lidi nějakým způsobem našlo cestu jak se na grower dostat
Všechno jednou konci ale tohohle Fora je kurva Škoda
Vyrostl jsem na grower naučil se vše na grower
Jsem už starej vocas ale porad leží na grower
Proste semnou jde cely život tak už jsem věřil ze to spolu dame ..

Pokud mě slyší někdo Carlos ..? Láďa ?
Kurva seržo co je ?

Pojďme do toho

Jinak má polední výzva v Pm stále platí
Stačí chtít !

Tak dost slz a motivačních kecu
Ještě sem časem přidám výslednou váhu ale další z těch u kterých ŠD dá napsat HOTOVO

Díky čau Carllito🙏


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 16-01-2023 v 15:38 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 50

Tak tady máme Vahy před curingem

Cotton candy kush- 36g
Sugar Black rose- 44.3G
Marmalate- 38.2g
Speciál queen-34.1g

Celkem 152,6g


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 22-01-2023 v 10:11 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 51

Grower forever ! Pro mě studna informací a inspirací už 15 let .Respekt Tobě a všem co to tu drží👍😁

Old Post 25-02-2023 v 22:09 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 52

Thnx


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 26-02-2023 v 17:59 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herly
Stálý Člen

Karma uživatele Herly - 93% PěstitelskáKarma uživatele Herly - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 53

Krásná práce LEDkou! Nedávno jsem dojel první kolo s ledkama a ač jsem k tomu byl dost skeptickej a nečekal jsem takový výsledky jako s HPS, tak musím uznat že to prostě funguje. Dneska začnu nový kolo, tak možná na oslavu znovuzrození groweru natáhnu taky nějáký vlákno. Groweru zdar!

NEČUM A UBAL!!!

Old Post 21-03-2023 v 07:59 AM
Herly je offline   Profil uživatele Herly   Find more posts by Herly   Foto galerie člena Herly   Click here to Send Herly a Private Message   Add Herly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Herly
Krásná práce LEDkou! Nedávno jsem dojel první kolo s ledkama a ač jsem k tomu byl dost skeptickej a nečekal jsem takový výsledky jako s HPS, tak musím uznat že to prostě funguje. Dneska začnu nový kolo, tak možná na oslavu znovuzrození groweru natáhnu taky nějáký vlákno. Groweru zdar!


👏🏻👏🏻👏🏻


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 21-03-2023 v 10:25 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3490210 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív