Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 22 (photo + auto)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 41  

Hlína Out 22 (photo + auto) Příspěvek č. 1

Zdarec...

tak jsem se rozhodl, že tuto season zdokumentuji zde na groweru, protože na growdiaries jsem trochu zaspal .

Budu pěstovat 2 fotoperiody a 4 automatky. Obě fotoperiody budou Runtz Muffin od Barney's Farm. Autoflowery jsou pd Fast Buds a to Forbidden Runtz, Purple Punch (2x) a Strawberry Banana.

Jednu fotoperiodu chci pěstovat klasickým zastříháváním (rozmýšlím se, kolik udělat vrcholovek, jestli 4 nebo 8, nebo jestli stihnou i 16? Uvidíme...) , s druhou chci experimentovat s technikou FIM a udělat z ní pořádný keř.
Semínka jsem začal klíčit 15.4. a hned 18.4. šli do hlíny (z vlastního políčka, na podzim předhnojeným) se 100% klíčivostí. Rostlinky jsem dal do menších květináčků, protože bylo málo světla (u nás ještě v půlce dubna sněžilo!) a věděl jsem, že se vytáhnou. Do vyšších květináčů jsem je přesadil cca 10.5., kdy holky měly už 3. patro. 16.5. jsem první zastříhl (už se vzpamatovala z přesazení), druhou o pár dní později technikou FIM (ob dve na 3. patře). První jsem ještě časem zastřihl po dalších třech patrech a všechny další výhonky odstranil. U té druhé jsem prostě FIMoval snad každou větvičku .

Old Post 07-06-2022 v 17:30 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8838260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív