Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vršky rostlin začaly umírat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
danielk
Nový Člen

Karma uživatele danielk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 3 

Hydroponie Vršky rostlin začaly umírat Příspěvek č. 1



Ahojte,
prosim ve 3 tydnech kvetu mi vrsky rostlin v hydru zacaly jakoby umirat. Odkladal jsem, nez jsem napsal, zacalo to pres par dny. Myslel jsem, ze jsou mozna blizko, ale mel jsem to pustene na 400W a nejblizsi top je cca 40 cm.

Poradi prosim nekdo?

Old Post 20-04-2021 v 19:28 PM
danielk je offline   Profil uživatele danielk   Find more posts by danielk   Foto galerie člena danielk   Click here to Send danielk a Private Message   Add danielk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 2

Médium, systém, hnojiva? Vypadá to jako plíseň, případně přehnojení, přelití. Na 21. den květu to vypadá dost bídně. Co je to za genetiku?

Btw. to mu za 10 dnů nikdo nemůžete poradit? Dřív se tady řešily problémy pomalu ad-hoc.

Old Post 01-05-2021 v 16:26 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielk
Nový Člen

Karma uživatele danielk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

keramzit eb n flow
AH

prisel jsem na to, ze jsem asi neco zadupal pri prepinani, doslo mi to asi 5 dni po tom co jsem to tady dal a zjistil jsem, ze bylo vyple svetlo, akorat v tehle fazi kdyz se to zapne tak uz je stejne pozde..

jsem to mel zaple v case, kdy spala mala, tak jsem tam vlastne ani jednou za svetla nebyl, takze jsem to zjistil pozde bohuzel

Old Post 01-05-2021 v 18:48 PM
danielk je offline   Profil uživatele danielk   Find more posts by danielk   Foto galerie člena danielk   Click here to Send danielk a Private Message   Add danielk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 4

otrhej poškozené listy, dej na tři dny světlo úplně nahoru a ony se vzpamatují

Old Post 08-05-2021 v 09:36 AM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3355240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív