Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Opět problém, jen zas jinej :/ Prosím o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Opět problém, jen zas jinej :/ Prosím o radu Příspěvek č. 1

Zdar borci, je to divný, ale čim dýl pěstuju, tim víc mám problémů u menších a menších kytek a potřeboval bych poradit, co je zas tohle, protože už fakt nevim co dělám a nedělám blbě :/
Mám dvě WW od Dinafemu, dneska jim je 8 dní a poprvé mi nějakej problém začal takhle brzo, včera ještě vůbec nic, dneska ráno vstanu na jedný kytce najdu na tenhle sajrajt :/
Trochu popis toho co dělám a nedělám..
Květináče 6,5l, médium kokos
Hnojiva, poprvé, Canna Coco + doplňky, jen nemám ten booster
Voda z RO
Teplota 24-25 stupňů
Vlhkost nevim, ale asi nebude nijak moc, kytky nejsou ve stanu, ale ve starší, děravý skříňce, která má místo dveří diamantovou fólii, vevnitř mám akorát cca 2l nádobu s vodou na vypařování
pH leju cca 6 - 6.1, bez úprav, takhle si to srovnají hnojiva
EC nevim, umřel mi EC metr, ale dávkuju podle kalkulátoru na stránkách Canny, takže první dvě zalití bylo EC cca 1 a poslední 1.3, pochybuju že by jim to nějak extra moc nesedělo.
Vůbec níc mě nenapadá, co tak potkávám na netu, řekl bych nedostatek fosforu nebo nějaká plíseň, ale nejspíš jsem totálně vedle, takže bych fakt potřeboval radu, názor někoho zkušenýho.. by the way, jestli by to mohlo ještě nějak pomoc při pátrání, už od prvního patra ty kytky mají skoro tmavě fialový řapíky listů, což taky asi není uplně okey :/
Budu vděčnej za každou radu a pomoc, jinak to asi brzo zabalim, vyhodim a vykašlu se na to, už mě nebaví dělat to dýl a dýl a mít víc a víc problémů, čekal bych to naopak :/

Old Post 01-04-2021 v 08:37 AM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2



Foto problému..

Old Post 01-04-2021 v 08:38 AM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3


...

Old Post 01-04-2021 v 08:40 AM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4


Ještě dodám, že na denním světle to skoro není vidět, ale pod tim světlem to září jak Černobyl, a v místě těch fleků je ten list tenčí..

Naposledy upravil Awesome_High 02-04-2021 v 08:33 AM

Old Post 01-04-2021 v 08:43 AM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5


Ještě.. takhle vypadají obě na denním světle, minimálně zatim, to trápí jen tu jednu o kousek větší :/

Old Post 01-04-2021 v 09:04 AM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

Pořád přemejšlim co s tim, zkusil jsem takovou blbost.. na injekční stříkačku jsem nasadil kus hadičky od vzduchování k akváriu, těma dírama ve spod květináče jsem to vrazil do kokosu a vytahal dost vody na to, abych ponořil pH metr, nejdřív začal na 7.5, postupně šel dolů, když jsem s tim zakvedlal tak spadnul skoro na 5, pak zas vylítnul na 7.5 a zůstal, tak jsem šel, připravil vodu, že dám trochu menší pH a světe div se, ještě nedávno ten stejnej roztok měl pH 6.1 a najednou přes 8, tak jsem vzal pH metr, kalibrační roztok 4, ponořil a pH 7.7, šroubek přestal jakkoliv reagovat, takže mám asi i po pH metru :/ A to jsem ho ještě 3 nebo 4 dny zpátky normálně kalibroval. Vytáhnul jsem starej, nepoužívanej šmejd asi za 300,-, 3x jsem ho zkalibroval na pH 4 i 7, takže mu snad můžu věřit, odchylky pak měl jen tak cca třeba 0.04 - 0.06, znova jsem vrazil tu hadičku do kokosu, znova jsem z toho vydoloval trochu vody a ukázalo mi to pH 5, dal jsem ho roztoku a pH 5.2, takže jsem zvýšil na 6.3, nalil jsem do tý kytky zatim 3l vody s pH 6.3 a ven mi teče 5.26, takže cca 5.3..
Otázka zní, jdu správnou cestou? A můžu věřit pH metru za pár korun, kterej možná rok ležel jen tak ve skříni, i když v kalibračním roztoku, po kalibraci, ukazoval dobře?

Old Post 01-04-2021 v 11:43 AM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 7

Používáš Cal Mag když to máš pod LED?..
Jinak jsem na tom stejně.Čím déle pěstuju tím víc problémů, bohužel 😀

Old Post 01-04-2021 v 15:54 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

CalMag nepoužívám, nebo alespoň zatim jsem nemusel, až do těhle kytek jsem používal JIDB, ale ten mi zas pro změnu dělal to, že i u 30 dní starý kytky na růstu mi EC 1.2 pálilo špičky a pilku listu, i s EC pod jedna po každym zalití ty kytky vypadaly jako přelitý, ale v kokosu.. nevim no A i když nakonec vždycky dojely v pohodě, tak mě to sralo, teď jsem zkusil Cannu a mám zas tenhle problém, ale nedalo mi to, koupil jsem si pH kapky, protože si myslim, že ty mi určitě lhát nebudou, a dovnitř leju opravdu cca těch 6.1 - 6.2 a ven mi teče kolem 5, takže problém bude asi tady, otázkou je co s tim, nechce se mi do toho půl dne lejt vodu s vyššim pH a pak to nejspíš stejně vidět znova :/ Každopadně jo, první dvě kola jsem se k tomu choval jak hovado, pak se mi vzepřela Blueberry od Spliff Seeds a od tý doby to je čim dál horší a horší :/

Old Post 01-04-2021 v 16:51 PM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1291120 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív