Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Legislativa ohledně pěstování CBD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Iristar
Nový Člen

Karma uživatele Iristar - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 17

Zdarec trošku k tematu tedkom jedu grow Magic Potion a Sweet Cherry CBD tak sam jsem zvedavy jak to dopadne Magic Potion se zarucuje pod 0,3 ale buh vi mam i certifikat v nem stoji 9,64% (CBD a CBDA) tak uvidime nejspis budu mit pres znamost to poslat i na test takze to zkusim. Sweet cherry uvadi 0,3% ale nezarucuje. Pokud bude nekdo chtit nejake info tak nemam problem.

Old Post 10-02-2021 v 22:23 PM
Iristar je offline   Profil uživatele Iristar   Find more posts by Iristar   Foto galerie člena Iristar   Click here to Send Iristar a Private Message   Add Iristar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miisco
Nový Člen

Karma uživatele miisco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 18

a povedzme, že má človek živnosť, som zemědelec alebo mám s.r.o. A chcem legálne predať weed. Potrebujem teda certifikát o pôvode semena a potrebujem analýzu vzorku z labu, že to nemá viac ako 0,3 percent THC? A je to cajk?

__you can stop the party but you can't stop the future__

Old Post 03-03-2021 v 23:48 PM
miisco je offline   Profil uživatele miisco   Find more posts by miisco   Foto galerie člena miisco   Click here to Send miisco a Private Message   Add miisco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanzi157
Nový Člen

Karma uživatele Hanzi157 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 19

Ahoj taky by mě zajímala možnost pěst CBD, kdyby měl někdo info kdyžtak PM prosím nebo sem do vlákna. Děkuju

Old Post 30-09-2021 v 13:25 PM
Hanzi157 je offline   Profil uživatele Hanzi157   Find more posts by Hanzi157   Foto galerie člena Hanzi157   Click here to Send Hanzi157 a Private Message   Add Hanzi157 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
illegal nature
Stálý Člen

Karma uživatele illegal nature - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
No to by sis musel domluvit s nějakým finančním poradcem. Můžeš být zemědělec či normálně OVSČ. A nebo SROčko. A normálně odvádíš daně. Někde jsou menší někde větší. To by ti právě musel někdo doporučit co vyjde lépe. A jaké povinnosti ti z určitých věcí plyne.
Mám kontakt na lidi co odkoupí skoro jakékoliv množství a bavíme se tu o desítkách Kg. S cenovkou podle kvality od 40 - 90Kč za G.

Pesticidy ani fungicidy nejsou zcela potřeba když to máš kontrolované. Ale i kdyby tak nic takového potřeba není. Ono někdy jsou fungicidy lepší než plíseň.



Cau, muzes prosimte rozvezt ty tvoje kontakty na lidi, kteri vykupujou po X kg po 40-90kč za gram podle kvality? Podle toho, co jsem objizdel a delal si pruzkum trhu, tak je to pekna hovadina. Jestli tys taky nesezral navnadu i s navijakem jednomu nejmenovanemu gshopu v Praze

A nejenom jim, je vice takovych "borcu" v CR, co nabadaji k rozsviceni co nejvetsi plochy pod zastitou zaruceneho exportu a ve finale se na tebe vsichni vyserou. Jde jim jen o prodej vybaveni a nasledne klonu. Moje zkusenost, ale treba mas jinou!

Old Post 10-11-2021 v 14:39 PM
illegal nature je offline   Profil uživatele illegal nature   Find more posts by illegal nature   Foto galerie člena illegal nature   Click here to Send illegal nature a Private Message   Add illegal nature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od illegal nature
Cau, muzes prosimte rozvezt ty tvoje kontakty na lidi, kteri vykupujou po X kg po 40-90kč za gram podle kvality? Podle toho, co jsem objizdel a delal si pruzkum trhu, tak je to pekna hovadina. Jestli tys taky nesezral navnadu i s navijakem jednomu nejmenovanemu gshopu v Praze
A nejenom jim, je vice takovych "borcu" v CR, co nabadaji k rozsviceni co nejvetsi plochy pod zastitou zaruceneho exportu a ve finale se na tebe vsichni vyserou. Jde jim jen o prodej vybaveni a nasledne klonu. Moje zkusenost, ale treba mas jinou!


Je to skoro rok dozadu. To si piš že je to hovadina. Nejde to už ale smazat ani upravit.
Popravdě já osobně jsem nikdy ve velkém jet nic nechtěl. (podle mého kvantita se nerovná kvalitě hlavně co se detailů týče kdy ve velkém už je to fakt oříšek) Tak že mě osobně to je fakt jedno. Nikdy jsem s touto možností ani nepočítal. Když něco neprodám sám za sebe tak to není dobré podnikání.
Ale jinak takhle. Když někdo přeci investovává velké částky do něčeho. Do jakéhokoliv podnikání. Tak mi přijde dost naivní mít pouze jednu možnost jak na tom vydělat.
Když jsem začínal podnikat v čemukoliv tak odběratelé/zákaznici byli na prvním místě. Jinak by to nevycházelo.
Příští rok je trošku víc možností jak daný materiál využít. 1% už otevírá trošku víc věcí. Ale ještě to všechno budu muset řešit s právníkem atd.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 11-11-2021 v 14:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 22

Je zajímavé sledovat, jak se situace v CBD byznysu vyvíjí a popravdě po zkušenostech lidí, co znám i zkušenostech lidí, co tu postujou příspěvky na net jsem rád, že jsem se do žádného projektu nepustil. Ceny energií jsou násobné, konkurence velká, výkup indoor CBD ve velkém za 20 korun a to ještě nikdo nechce + jsi veden na celní správě Do toho nedej Bože platit pronájem prostor...

Dobrá byla přednáška na Konopexu od Josefa Krejčíka aka Mr. José. Představoval tam model výkupních cen CBD ve Švýcarsku, kde zavedli 1% pár let před námi. Cena tam začínala taky výše. S přibývající konkurencí se to stlačilo až na 1 Frank (24korun). Čili vývoj cen v ČR kopíruje naprosto ten Švýcarský.

Mr. José přijel s chlápkem z videa, co o něm píše Illegal. Je tady postnuté v jiném vláknu (CBD český speciál na YT) a tvářili se jako velcí kamarádi. Musel tak vědět, jak se situace na trhu vyvine a o to větší hnus to z jeho strany byl. Jo, holt prašule někomu nesmrdí. Ale jak se říká - Karma je zdarma, ne?

Celkem mě zajímá, co budou všichni dělat s tolika kily CBDčka, jako dobrá možnost se mi jeví vyrobit Hexahydrokanabidol - HHC. Účinek prý podobný, jako THC a je to 100% legální. Koneckonců, některé eshopy to už nabízejí. Jen to je trošku sofistikovanější na výrobu. Věřím tomu, že jsme národ kutilů, určitě to tu někdo bude umět udělat

Btw diskutuje se tu ještě vůbec?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 15-06-2022 v 16:34 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9236400 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív