Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Už fakt nevim čim to může být..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Awesome_High
Nový Člen

Karma uživatele Awesome_High - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 10  

Už fakt nevim čim to může být.. Příspěvek č. 1



Zdar borci, zahradníci i zahradnice,
na jednu stranu konečně, na druhou bohužel, tady píšu svůj první příspěvěk. Konečne, protože jsem už delší dobu chtěl rozšířit tuhle zahradnickou komunitu, bohužel, protože místo toho, abych ukázal jak hezky mi to roste mám stále jeden a ten samej opakující se problém a mě už vážně došly nápady, uplně všechny. Jedu čtvrtý kolo v kokosu, první jsem měl pod CFL, pH jsem držel těch 5.9 - 6 jak to vyšlo, vůbec jsem ty kytky nešetřil co se týká EC, i do nejmenších kytiček jsem rval 1.4 i víc (používám JIDB) a za celý kolo jsem neměl jedinej problém, rostlo to krásně, strašně rychle, uplně neuvěřitelně a bylo to v cajku. Rozjel jsem další kolo, uplně stejně, CFL na růst 125W, pH kolem 6, EC uplně mrtě a pohoda, pak jsem dostal 100W takový to fialový disko světlo, no name made in PRC, narval jsem ho na kytky jak blízko jen to šlo a pohoda, kytky krásný, venku nádherně zelený, lístí postavený pomalu kolmo k zemi, paráda.. ale chtěl jsem jinou LEDku, ideálně denní bílou, abych viděl kytky normálně barevně, tak jsem po několika denním prohledávání na googlu, youtubu atd. koupil Mars Hydro TS1000 a začala spirála problémů.. ano, taky mi dochází že to bude světlem, ale už jsem udělal snad každej pokus co šel a nic.. po asi třech tejdnech květu mi jedna kytka začala postupně přes den ohejbat listí dolů až už ho nakonec tak nechala, ale byla zdravá, hezká, neřešil jsem, byla přes půl 60 stanu, bylo na ni skoro 130g, bylo to dobrý, pohoda. Napadly mě dvě věci, buď fakt moc EC nebo jsem tohle světlo měl moc nízko, příště to vyřešim.. a od příště už mám sklizeno dvakrát a teď mám dva tejdny přepnutý další, ale můj problém skrz dvě a půl kola je ten, že každou chvíli ty kytky vypadaj jak zvadlí a už fakt nevim proč, ať mám EC 1 nebo 1.5 u stejně starý kytky, ať mám světlo 20 nebo 60 cm vysoko, jeden den jsou normální, krásný, listí vzhůru, druhej den jsou jak zvadlí, zaleju je, i když vim že ještě nepotřebujou a třeba se srovnaj, další den před zhasnutím se začnou zas kroutit, druhej den jsou přes den v pohodě, večer se zase zkroutěj, ráno jsou lepší, musim je zalejt, tak je zaleju, stejně jako vždycky, pořád stějná vstupní voda, pořád pH 5.9 nebo 6, spíš teda jedu těch 5.9, EC na pomalu na chlup stejný a jak se jich dotkne voda tak je to najednou zas ještě horší. Už třetí sklizeň mi připadá, že je uplně jedno co dělám nebo nedělám, ať se do těch kytek nějak seru nebo kolem nich chodim po špičkách, ať svítim čimkoliv z jakýkoliv vejšky, ať to zaleju čimkoliv, chvíli jsou v pohodě, chvíli katastrofa, chvíli v pohodě atd atd..
Jako je fakt, že nesklízim nijak málo, těch 120 - 130 tam je vždycky a to jsem běžně měl 2 kytky přes odhadem cca 70% plochy 60cm stanu, chuť vždycky vynikající, palice obsypaný, tvrdý, hezký, ale stejně mě to strašně sere, jednak to, že na to nemůžu přijít a jednak to, že prostě chci hezký a zdravý kytky, ne povadlí košťata. Fakt už mám milion chutí se na to všechno vysrat a vzhledem k tomu, co všechno už jsem zkusil, jste mojí poslední možností někdo z vás, tak snad to někdo dočetl a něco ho napadne, protože já už nevim :/ Na fotkách to je vidět, jeden den tak a druhej den tak, pak se to někdy nějak zázračně srovná a pak se to hned zas posere :/

Naposledy upravil Awesome_High 19-10-2020 v 18:18 PM

Old Post 19-10-2020 v 18:06 PM
Awesome_High je offline   Profil uživatele Awesome_High   Find more posts by Awesome_High   Foto galerie člena Awesome_High   Click here to Send Awesome_High a Private Message   Add Awesome_High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 2

Rozjezd hps a budeš mit po problémech.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 20-10-2020 v 08:25 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 3

To co popisujes je klasicky jev, kytka vicemene za tmy odpociva. Jak vypadas ty po 12h v rachote? Po roznuti trva nejakou dobu nez zacne jet fotosynteza naplno, pote se listy zvednou a natoci na zdroj svetla, ke konci periody uz ma proste kytka dost a jak se zhasne povoli listy uplne. Pokud nevykazuji nejake deficity, tak to neres. Jeste je i rozdil mezi genama, nektery povadnou vic nektery min.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-10-2020 v 14:02 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BambusMTK
Nový Člen

Karma uživatele BambusMTK - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Z toho jak píšeš o zalévání tak mi přijde, že to leješ nějak často, nezkoušel jsi ubrat na zalivce?Myslím četnost zalivky...Ale jinak jestli má zdravou barvu a vypadá jako prelitá a těžká a ráno je ok po rozsviceni, tak jde jen o odpocinek kytky, přijde mi, že to i každej strain má jinak, třeba diesel se mi k večeru tak svěšel, že to vypadalo jak po kroupách ale jack herer to zas neudělal nikdy...jestli máš zdravou barvu, v růstu normálně rostou a květy nejsou deformováný a řídký tak to neřeš...

Old Post 21-10-2020 v 19:14 PM
BambusMTK je offline   Profil uživatele BambusMTK   Find more posts by BambusMTK   Foto galerie člena BambusMTK   Click here to Send BambusMTK a Private Message   Add BambusMTK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3282310 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív