Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Mikromatkáreň pre osobné účely - 40x40x80
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Matky klonov Příspěvek č. 33






Green Poison bol preložený do Minimatkárne, pretože po odobratí klonov nebol pripravený na prepnutie na 12/12, a zároveň mi nezakorenili jeho klony. Mám veľké očakávania od Green Poisonu, pretože som ho mal v minulosti a bol výborný. A naozaj kvitol len 6 týždňov.

A teraz vám predstavím každú "matku" vo veľkom boxe samostatne. Sľúbil som, tak konám.

Berte na vedomie to, že ich nedržím ako matky, len som z nich bral klony, z ktorých budú matky.

Nie všetky rastliny sú rovnako tvarované.

Foto 1: Mazar 1

Foto 2: Mazar 2 - Retarded, ale jediný zakorenil z mazarov

Foto 3: Mazar 3 - fotený dnes pred polievaním, preto je zvesený

Foto 4: Red Mandarine 1

Foto 5: Red Mandarine 2

Naposledy upravil Keir 22-12-2020 v 17:35 PM

Old Post 22-12-2020 v 17:05 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 34




Foto 1: Future #1

Foto 2: Orange Hill Special 1

Foto 3: Orange Hill Special 2

Old Post 22-12-2020 v 17:15 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Palec nahoru Příspěvek č. 35



Presadené !

Ostalo 5 klonov, sú v 400ml kelímkoch pri Green Poisone.

- 2x Future #1
- 2x Mazar 2
- 1x Orange Hill Special 2

+ Green Poison 1 & 2



Celkovo 7 rastlín na vyberanie.

Nasledujúce obdobie nebude mať veľa updatov, pretože to nebude potrebné:

- Mikromatkáreň (áno, už som ju pomenoval) bude vegetiť kým Bloom box (vlastne ich tak obidve volám od začiatku) dokvitne.

Naposledy upravil Keir 23-12-2020 v 21:11 PM

Old Post 23-12-2020 v 21:01 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Upozornění Emergency Příspěvek č. 36




Skoro 3 týždne na 12/12. Máme tu asi hermáča.

V Bloom boxe sa mi Mazar 1 ukázal ako hermafrodit(?).

Viď. fotky

Z preflowerov mi vykukuje niečo ako zárodky semienok. Ono sa to dá z toho prefloweru vybrať, je to tam akoby na voľno. Na fotke 1 a 2 vidno ako to vytŕča. Neviem, nikdy som zatiaľ nemal takýto problém. Na niektorých miestach tam sú aj tie peľové vačky, teda aspoň sa to na nich podobá. Budú to rovno semienka, alebo mi to rozfúka peľ po celom boxe ? Mám ju dať radšej preč ?

Ďakujem za rýchlu odpoveď.

Foto 1 a 2: Na rastline
Foto 3: Vybrané z prefloweru.

Old Post 07-01-2021 v 15:36 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 37

Zabudol som Vám oznámiť, že som tak isto zrušil Mazar 2, a Orange Hill Special 1.

Boli to mutanti, a nenaberali na objeme ani trochu.

Ostáva 5 rastlín v Bloom boxe.


Minimatkárnička obsahuje:
- Future #1 - Klon x2
- Orange Hill Special 2 - Klon x1
- Green Poison F1 - Zo semienka x2 (ešte neklonované)

Ostáva 5 rastlín v Minimatkárni.


.

Naposledy upravil Keir 30-01-2021 v 15:46 PM

Old Post 29-01-2021 v 17:13 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 38

Všetko sa posralo. Musím zrušiť pestovanie. Nebudem vysvetľovať prečo,
jednoducho niekedy nás život privedie na križovatku, kde si musíme vybrať, kadiaľ ísť.




Rád som Vás všetkých spoznal. Dali ste mi veľa vedomostí, a veľa krát pomohli.
Niektorí o tom ani neviete, pretože mi často pomohli vaše thready, ktoré som čital.
Cením si to, a verím, že príde deň, kedy vrátim k tak krásnemu koníčku ako je pestovanie trávy.
Naozaj ma to naplňalo radosťou. Fakticky mám pocit akoby som prišiel o niečo veľmi cenné.
Ale vedomosti mi ostanú už navždy. Väčšinu tých vedomostí mám vďaka Vám.




OBROVSKÉ ĎAKUJEM, Vám všetkým.
NECH TO KVITNE A VEĽA GRAMOV CHALANI.
Majte sa tu pekne, a nenechajte sa chytiť




PS: Mrzí ma, že som tento thread nedokončil, ale snáď aj takýto nedokončený niekomu raz možno pomôže.



Účet si ponechám, ak by som sa jedného dňa vrátil.


.

Old Post 26-02-2021 v 12:15 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3856300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív