Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nutriční nedostatky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Palec dolů Nutriční nedostatky Příspěvek č. 1



Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem. Po 1. hnojení se samozřejmě vyskytly první nutriční nedostatky na jedné se udělali žluté fleky. Ty jsou nejspíše způsobené nedostatkem dusíku. Na druhé se zase objevili jakési prapodivné "maskáčové mapy", které nevím co znamenají. Také na ní dost často sedávají malinké mouchy, povedlo se mi jednu dokonce vyfotit.

Děkuji za rady

Thunderfuck

Old Post 10-06-2020 v 11:59 AM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

Hola

Skontroluj si Ph pôdy.. To je prvé čo robíš pri problémoch... Ďalšia vec, tie mušky sú smutnice a priniesol si si ich najskôr už so substrátom.. Z celého toho mi vychádza že máš zlý substrát.. Kúp nejaký lepší, pridaj perlit a daj to do toho.. Ideálne predhnojený .. Ten tvoj nieje predhnojený? Ak áno, nehnoj zatiaľ také prcky..
Co je to za odrodu? Koľko má dní?
Good Luck, Stan.

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 10-06-2020 v 13:44 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Substrát je klasický zahradní předhnojený s mykorhízou. Ph jsem měřil jenom pomocí indikátorových papírků, co mi vyšlo si už nepamatuji , ale muselo to být mezi 6 až 7 jinak bych to tam nesadil. Perlit tam je, jenom není vidět protože jsem dosypával. A kytky jsou staré 17 dní FairSeeds AF Critical a Grapefruit.

Tenhle pátek bude tak čas na další zalití. Mám tedy použít jenom zálivku čistou nebo jenom zálivku s kořínkovým boostem nebo zálivku s hnojivem s ještě menším poměrem než jsem dával minule (minule jsem dal o 0,5 ml méně něž je doporučené dávkování).

Potom co jsem je pohnojil tak neuvěřitelně vystřelili. I přes to, že furt chčije a je zataženo, jedno patro vyjelo tak za 3 dny.

Thunderfuck

Old Post 10-06-2020 v 16:53 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7582780 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív