Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Spálení listů při odstraňování svilušek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Obecné Spálení listů při odstraňování svilušek Příspěvek č. 1



Ahoj,

jsem naprostý dement. Nedělej chybu jako já.

Při hubení svilušek jsem použil postřik z octu,vody a jaru. Samozřejmě octu jsem tam dal moc a málo jsem to zředil vodou. No a kytičky jsou slušně na odpis.

Nevím co jiného než jen čekat jak se zmátoří. Jediné co mě napadlo je pomoc při regeneraci dusíkem/draslíkem co pomáhají při růstu kořenů a listů.

Jsou to automaty a už takhle rostly celkem pomalu takže opět další sezóna špatná.
(Minulý rok 5 semen, 1 kytka, sameček :D)

Budu opravdu vděčný za jakoukoliv radu nebo případné vyhubování.

Thunderfuck

Old Post 18-05-2020 v 17:22 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Chceš radu? Vyhoď to. Ak by to nebol autoflower tak ešte máš šancu to oživiť ale ani to by nestálo za tú námahu.

Old Post 18-05-2020 v 18:31 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thunderfuck
Stálý Člen

Karma uživatele Thunderfuck - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3



Ha! Jedna to rozchodila a už se pomalinku přepíná

Thunderfuck

Old Post 20-06-2020 v 18:49 PM
Thunderfuck je offline   Profil uživatele Thunderfuck   Find more posts by Thunderfuck   Foto galerie člena Thunderfuck   Click here to Send Thunderfuck a Private Message   Add Thunderfuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 4

hlava mi nebere proc kombinace octa, jaru a vody... nebylo by lepsi misto podobnejch experimentu koupit za par korun osvedcenej postrik?! aspon pak nebudes resit podobny problemy..

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 27-06-2020 v 13:43 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6468530 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív