Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Neviditelný zabiják
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tarbusak
Nový Člen

Karma uživatele tarbusak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 3  

Neviditelný zabiják Příspěvek č. 1

Zdarec lidi, potřeboval bych poradit.. Mou krásku pořád něco okusuje.. Od listů až po nově vyrůstající větvičky.. Před rokem mi to dělala beruška, použil jsem postřik a všechno bylo v pohodě. Jenže tento rok to vypadá stejně, akorát nemůžu najít žádné škudce na kytce, ani postřik nepomohl.. Nevíte co by to mohlo být?.. Děkuji za případné rady

Old Post 27-06-2019 v 15:28 PM
tarbusak je offline   Profil uživatele tarbusak   Find more posts by tarbusak   Foto galerie člena tarbusak   Click here to Send tarbusak a Private Message   Add tarbusak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2

Pomohly by nějaký fotky a info, čím to stříkáš. Mámndobrou zkušenost s přípravkem Vertimec 1,8. Je to svinstvo, ale při dostatečné dávce zabije skoro všechno.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 27-06-2019 v 18:17 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

Ta beruška musela být asi vegetarianka, jinak je dravá a její nejoblíbenější kořistí jsou mšice. Berušky se používají jako biologická ochrana proti mšicím na polích a ve skleníku. Jsou i vynimky, které však misto mšic konzumuji rzi a padlí. Takže taky užitečné pro zahrádkáře. Takže pokud jsi neměl mšice, nebo pliseň, tak asi neměla důvod okusovat kytku. Nebo byla v nesprávný čas na nesprávném místě.

Old Post 27-06-2019 v 20:56 PM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 4

resil sem jiz nekolikrat stejny problem:
kazdy den po ranu nebo po prichodu z prace kontrola kytek, vzdycky nove okousane nebo prekousane listy, pritom na balkone na stolku kam se jen tak nejaka blba housenka nedostane..presto sem porad hledal kde by nejaka housenka nebo pidalka mohla byt....i ty hovna co tam zustavala vypadaly housenci
nakonec se ukazalo, ze to byly asi celou dobu ŠKVOŘI! sou aktivni hlavne v noci, schovaji se do kazde blbe skulinky (casto i do zespodu do kvetinace skrz drenazni diry) a dostanou se skoro vsude...nejdriv sem si myslel, ze tam chodi zrat vajicka nakych jinych skudcu, ale pak sem je pristihl navecer pri cinu

Old Post 28-06-2019 v 09:33 AM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5

No u škvorů to možné je. Jsou to mršky všežravé a to jak dospělý tak larvy. Já byl dnes pořádně zalejt kytky aby tech 10 dni než budu na dovolené vydržely tohle horko a taky již mám na listech díry. Kytku mam v jámě lvové. Když vidim na okolni vegetace ty housenky a mšice a padlí tak jsem jim požehnal ať odolávají. Necham se za 10 dní překvapit.

Old Post 28-06-2019 v 10:55 AM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tarbusak
Nový Člen

Karma uživatele tarbusak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

Taky jsem kolem uviděl škvory, na stopéro to budou oni ty kur*y.. jinak stříkal jsem to před týdnem nějakým postřikem: decis protech... bez úspěchu a včera jsem zkoušel Spintor, ale bojím se že to bude taky bez úspěchu, počkám týden na další patro a uvidím.. Už je mi z toho zle, minulej rok mi to žrala zase beruška a to stačil jeden postřik a bylo hotovo

Old Post 29-06-2019 v 19:06 PM
tarbusak je offline   Profil uživatele tarbusak   Find more posts by tarbusak   Foto galerie člena tarbusak   Click here to Send tarbusak a Private Message   Add tarbusak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

Beruška = slunéčko sedmitečné ti to opravdu nežrala viz Idodo79. slunéčko sedmitečné je výhradní dravec a kytky nežere a netráví.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 30-06-2019 v 07:28 AM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tarbusak
Nový Člen

Karma uživatele tarbusak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

tak tady mám threat z minulého roku, nebyla to beruška, jako beruška.. ale slunéčko.... http://grower.cz/forum/showthread....048#post1225048

Old Post 30-06-2019 v 08:31 AM
tarbusak je offline   Profil uživatele tarbusak   Find more posts by tarbusak   Foto galerie člena tarbusak   Click here to Send tarbusak a Private Message   Add tarbusak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5808620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív