Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Astma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Astma Příspěvek č. 1

Zdravím,
jelikož trpím mírným astmatem, hlavně teď v tomto období, chtěl bych se zeptat, zda někdo používá tinkturu na úlevu od astmatických potíží.
Testuji to asi měsíc s pozitivním výsledkem a rád bych to porovnal ( dávkování, model,délku účinku ) s někým kdo s tím má podobné zkušenosti.

Old Post 29-04-2019 v 15:42 PM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 2

Ahoj tinktury jsem nezkoušel ale astma mám od malička, docela se mi rozjelo když sem byl malý. Bral jsem vsemozny dychaky ke konci už ty nejsilnější kde hrozí plíseň úst. Do toho se mi začali rozjíždět alergie na cokoliv. Např komplet ovoce, zelenina. Tak už 3 roky sem sám vysadil dychaky a začal kouřit brko každý den s trochou toho cbd obsahu víc a na plicní mi říká jak se neustále zlepšují výsledky a jak si vedu dobře 🙂 a to dávkování většinou 0,5g brk modely do teď random a účinek většinou 3-5h klidný pohodový "stavy"

Old Post 05-05-2019 v 15:23 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

hoj, zkušenost s tim nemám, ale zrovna předevčírem jsem viděl nějaký video na téma tráva a astma. prej pomáhá i ho kouřit, ale nemělo by to bejt s tabákem.

Old Post 06-05-2019 v 07:22 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 4

Ahoj tak to odpovídá i té tinktuře. Účinek trvá kolem 4 hodin. Jedna dávka cca 20-40mg CBD

Old Post 16-05-2019 v 12:03 PM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Taktiež mám podozrenie na astmu (doktorovi sa radšej vyhýbam ) v každom prípade najmä počas peľových období mám problémy s dýchaním. Brká som prestal fajčiť tak 2 roky dozadu a dám si už len fakt výnimočne a aj to bez tabaku. Osobne mám radšej bongá, šlukovky, fajky, sklenky, plechovky
Okrem toto som si kúpil vaporizéry - mal som ich už niekoľko ale ostal som pri Vulcano Digital (používam ho zriedka) a ešte mám PAX 3, ten väčšinou používam keď mám dýchacie problémy a nemôžem si nabiť poriadne bongo

Old Post 16-05-2019 v 20:33 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6770970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív