Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Critical+|400W|Hnojky Osmocote
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 33

Čau kaaaamo no pockej jak ti to vystreli jeste,mas teprve 4.den,me to roste do 20dne minimalne,ja bych to radeji fakt ohl,at ti to neprorazi strop



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 06-02-2019 v 21:56 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 34

Matkař říka 40-50%,takže by to mělo být v klidu ještě tak dva týdny minimálně to poriste,s tím se počítá Chtěl jsem,aby byly vysoký,ale zase jsem nechtěl být 5 týdnů na růstu,tak uvidíme,na kolik to dotáhnou


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 07-02-2019 v 06:55 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od gantis
Snizuju vodu do zvlhcovacky citronovkou,myslíš ze ji tam proste nasrat,ať si děla ph co chce?
PS:Ten fígl s tou citronovkou na ten vid i kamen,mi ji zachránil jsem tvým dlužníkem



Ja jen jeste k tomu cisteni zvlhcovacky, co jsem si nasel...osobne mam vyzkousen jen ten peroxid a ocet a OK

https://www.okvzduch.cz/rozpoustec-...ABoC_kMQAvD_BwE

Čištění zvlhčovače proti plísní
Existuje několik způsobů čištění zvlhčovače vzduchu pro domácnost:

1. S pomocí bělícího činidla nebo roztoku chloru. Čajová lžička chloru nebo bělícího činidla se zředí 4, 5 litry vody a vylije do nádrže. Roztok zůstává po dobu jedné hodiny, poté je nádrž důkladně omyta tekoucí vodou.

2. S pomocí octa 4-4, 5 litru vody se zředí sklenicí octa a ponechá se v pracovním zařízení po dobu jedné hodiny. Abyste se vyhnuli ostrému zápachu, doporučujeme tento postup doma neprovádět.

3. Peroxid. Několik sklenic roztoku se nalije do nádoby a ponechá se na ní po dobu jedné hodiny. Peroxid musí úplně zakrýt jak dno, tak stěny.

Aby se zamezilo vzhledu plísní, je nutné umýt zvlhčovač sodou a citronem nejméně jednou týdně a během provozu také použít destilovanou nebo dobře filtrovanou vodu.

Old Post 20-02-2019 v 04:25 AM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 36

Tiez idem na centraly
Budeme moct porovnat vysledky. Momentalne som 16ty den rast klony tie iste, len idem rw drip.

Teda.. ak si sa nerozhodol ohybat.

Old Post 23-02-2019 v 06:39 AM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ssmokyy
Stálý Člen

Karma uživatele ssmokyy - 82% PěstitelskáKarma uživatele ssmokyy - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 37

Nějaké pokračování ??

Old Post 25-03-2019 v 19:06 PM
ssmokyy je offline   Profil uživatele ssmokyy   Find more posts by ssmokyy   Foto galerie člena ssmokyy   Click here to Send ssmokyy a Private Message   Add ssmokyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 38





Cest draci,

dlouho jsem se tu na to vysral,ale nakonec to alespoň dokončím.
Jak už jsem psal prve,jel jsem to na centrály,nechal jsem to proste nárůst a nazdar. K tomu tam přišla v 15.dnu květu vero 330W.
Jedna kytka se proste sekla,vůbec nevím čím to a ani jsem teď neměl čas to řešit,tak tam proste zůstala jak byla,vůbec nepila,nic..

Dneska je to asi 54.den a zhasinam v sobotu kosa.
Bude tam toho hrozné málo,ale vypadá to kurva dobře,tak uvidíme. Hnojivo nezvladalo s vápníkem,ale nic moc jsem nezkoumal,proste jsem nezvladal s časem,práce,starost,znáte to.

Par fotek a ještě náhodim info z kosy potom.


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 28-03-2019 v 18:17 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2012 - 25xCritical+,600w kokos - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3602400 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív