Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super-Skunk od Sensi - Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 433

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Takze ANO , defoliaci se strainy ktere se k tomu hodi , urcite vrele doporucuji.

Za ten obrovsky narust novych listku v paldach v zaveru , stoji bezpochyby prilis mnoho dusiku v zaveru kvetu.
Jestli spis ten narust listku v paldach neni zpusoben defoliaci.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-09-2019 v 11:13 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 434

Cau Madi,
budu souhlasit s Carlosem a priklanim se k jeho domence..Ja jsem posledni 2 kola taktez strihal,kde u NL jsem strihal mene a ne tak pozde. U BB jsem to fakt holil jeste ve 4,5 tydnu a taky jsem ty paldy mel vice olisteny nez normalne...,ale sklidil jsem nejvice hmoty prave v tomto poslednim kole...Tak ze tezko rict..sice vice prace,ale i vice muziky..


citace:
Původní příspěvek od carlos
Jestli spis ten narust listku v paldach neni zpusoben defoliaci.

Old Post 24-09-2019 v 12:46 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 435

Take se priklanim ke carlosovi...

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-09-2019 v 14:14 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 436

Gratulace Madi!

Old Post 24-09-2019 v 15:11 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 437



citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Foto - zalisteni


KOSA


To prehnojeni - prilis dusiku v zaveru a mozna i ta defoliace , po cele kytce.........................


Growplace - Ver mi , ze bych se tentokrat moc rad pochlubil.
Je to ale tak nepravdepodobne blby cislo , ze se obavam ze by tomu stejne nikdo neveril.

Ale muzu ukazat vrcholovky v 5 l sklenicich.
Sklenice-1. Vrcholovky te kytky smradlavky , co rostla v levo v zadnim rohu boxu + vrcholovky tech dvou kytek co na ne dofoliace zapusobila negativne. Samozrejme netrimmovane.
Sklenice-2. Rozebrane ty nejvetsi paldy ktere jsem se bal kvuli plisni nechavat vcelku + rozebrane vrcholove palicky ze strednich pater + par nejbrutalnejsich spodnich vrcholovych palicek ale tech je tam jen par.
Sklenice-3. Palicky stredni velikosti , ktere snad bez rozebrani , plisen doufejme nechytnou , tak muzou doufam zustat zatim v celku..

Spodky uz jsou spracovane na maste , takze bohuzel nemuzu nafotit , ale bylo toho v 5.l sklenici cca jako v tech sklenicih v pravo , takze priblizne do poloviny sklenice.
Kamaradka po me chtela 5 masti tak jsem ji rekl ze kdyz udela maste i pro me a pro mou mamku ze ji material na to dam.
A ona , ze klidne a rada . Tak me odpadla alespon prace s vyrobou masticek.
Samozrejme jako podminku jsem si dal svuj postup vyroby !!!
Za to zalivani jsem ji dal z vdecnosti litr .

( EDiT: Nemam totiz doma troubu s termostatem , ani neco v cem by se dal material na maste dekarboxylovat )

Carlos , HVR , Aladin....- Ano, s tim souhlasim , to je i muj nazor , jak jsem uvedl v prispevku 430.
To odlisteni vseobecne podporuje masivne rust novych listu , to uz bylo videt po prvni defoliaci.
Ale v kvetu rostly listy hlavne po cele delce stonku a paldy opravdu nebyly zalistene jak ted , na uplnem konci.
Ten posledni tyden to byla vazne expoze novych listu.

Jinak to s tim dusikem a prisernym zalistenim palicek v zaveru , me tvrdil amik a zaroven to i logicky navazuje na to jak to kamoska hnojila od oka a spalily se spicky a tim jsem se samozrejme amikovi radeji nepochlubil , takze to ani nevedel.
Nakonec z kamosky vylezlo ze hnojila jen tim Grow a na Bloom asi pry zapomela, ze si ted uz neni jista.

Myslim si teda ze pricinou bylo to prehnojeni soucasne s tim odlistenim.
Roly mohly hrat vazne oba dva faktory.

Elvirka - Moc dik

Foto-2. Boveda stara cca 2 roky , maka jako nova !

Naposledy upravil Madical-Strains 24-09-2019 v 20:16 PM

Old Post 24-09-2019 v 15:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 438

chtel jsem ti poslat K ale neni vysledek neni Karma,bohuzel.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-09-2019 v 15:57 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 439

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
chtel jsem ti poslat K ale neni vysledek neni Karma,bohuzel.....


Dobre vis jak to s tou karmou tady mam.
Psal jsem ti to nekolikrat.
Karmu jsem si kdysi od Zedyho , na prosbu nechal skovat z duvodu smrste negativnich karem od nejakeho "dobraka" , s tim ze po nejakem case , opet poprosim o obnoveni .
Pak uz jsem ji zpet na zadost ani prosby nikdy nedostal.

Nic proti karme , naopak , karmu bych mel rad , vzdy potesi kdyz te nekdo oceni , ale je to trochu usmevne , fakt to nemyslim ve zlem !
Netusil jsem ze karma je podminena zverejnenym vysledkem.

Slo predevsim o test odlisteni a vysledek testu jsem uvedl myslim zretelne.

Old Post 24-09-2019 v 16:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 440

ja dávam + aj tak. Materiál máš, nezačni to prežívať. Pokus to bol zaujímavý a poučný. Nebuď sklamaný, fičíme ďalej - už vieš čo tam zasadíš?

Old Post 24-09-2019 v 20:24 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 441

vlakno bez vysledku v g. je pro me vlakno neukonceny,vlakno bez finalovy pasky/bez finise
urcite to zajma hodle lidi kolik toho bylo....(tvoje sledovanost je TOP)
vlakno pak trosku postrada smysl,nejaky testovani je pak zbytecne prezentovat bez vysledku....(z nejaky zavarovacky poznam prd)
muj nazor ale tohle je tvoje vlakno a tvoje pravidla...
tesim se na tvuj srcog....
GL a posilam K i bez G.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-09-2019 v 20:50 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 442

Odo- Dekuji .
Nevim jeste co presne pojedu ale pravdepodobne nejaky CBD kolem 20% z co nejnizsim THC.

Aladin- Tez dekuji.
Kdyz se podivas na zahranicni vlakna tak tam malo kdo uvadi vysledek.

Omlouvam se , rad bych vysledek zverejnil ale mam proto hodne silnych duvodu a argumentu proc to neudelat a bohuzel je nemohu ani vysvetlovat.
Tak snad mi zdejsi groweri prominou .

Na muj SCROG se moc netes
Nebude tak nadherny a vzhledny jako to mas ty.
Jde mi predevsim o prakticnost te techniky a ne o estetiku .
Nebudu se prilis s propletanim parat , jen to prikurtuju stahovaci plastovou paskou k siti aby to splnilo svuj ucel.
Takze zadna krasa to asi nebude .
Krome toho si to musim jeste dost-trochu prostudovat.

Ale hlavne se soustredim na to aby kolo bylo bez spalenych spicek a smutnic !!!
Snad se mi postesti ho odjet od zacatku az do konce.

Old Post 24-09-2019 v 21:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 443

Nechápu Aladine, proč tak moc lpíš na káčkách. Už jsem si toho u tebe všimnul ve více vláknech. Taková stupidita.
Pěkný grow, pěkné palice, K+. Pěstuje se pro radost, ne? Výsledek není až tak podstatný.
Mně se to líbilo, proto posílám. Proč furt řešit gramy?

Old Post 24-09-2019 v 21:23 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 444

2madi:scrog uz dlouho nedelam,chci videt nekoho jinyho kdo tomu da vse,hodi tomu jinej um,uhel pohledu....pro vsecky plus....

2kokura: openfreehatezone....
Chapu ze pro tebe karma nic neznamena,nic si tady tomu nedal,kdybys tu neco ukazal,venoval groweru nejakej cas tak by pro tebe karma neco znamenala.je to takova odmena za praci....

Jestli mi neco chces tak mi napis pm,jinak se venuj tematu a ne me!
Veci mimo tema budem resit TB

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 24-09-2019 v 21:50 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 445

Pěkný poznatky a to se cení
Pěkný grow

Old Post 26-09-2019 v 11:05 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 446

Diky , diky , sem rad ze se nekomu libilo.

Old Post 26-09-2019 v 18:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 447

SMOKE REPORT:

Bohuzel nemuzu popsat , jelikoz sem to sam jeste neochutnal , jen pouze v caji.
Ale byl sem dnes v centru , za jednim byvalym spolu-pracovnikem a obcas kdyz ja nemam na caj a on jeste ma (vetsinou nema) tak me taky vzdy prinese.
Tak sem mu prines na ochutnavku asi 3 g spodku.
Takze me hlasil ze je prej dobra , jemna , ani jednou se nerozkaslal , coz je divny jelikoz jsem teprve na zacatku Curingu.
Zatim to je na 65% vlhkosti takze mu asi 3x behem huleni zhaslo.
Cca v polovine speka , me hlasil ze uz to citi ale bylo to dost mozkove misto uzemnujici .
Nez toho speka zhulil tak uz byl radne zhulenej

Na stupnici od 0-10 to zhodnotil na 7 ale to bylo v polovine, nez to zhulil , pak uz sem z nej moc nedostal.Akorat rek ze je to slusny.
No 7 ..na to ze to byly pupeny ze spodku , tak myslim ze vic nez dobry.

Sice sem se nedozvedel , chut a dalsi veci co by me zajimaly ale alespon vim , to co muzu posoudit sam , coz je krasna tezka vune Brusinek, ted kdyz je to suche.
Kdyz to dozravalo citil sem spise citrus ale ten nekam vymizel.

Je videt jak dulezity je ...to nepresusit.
Pak tam ty terpeny uplne delaj zazraky.

Old Post 27-09-2019 v 19:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0274150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív