Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Magnum Auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 129

No nevím, nevím. 15l ta podmiska nemá ani s květináčem dohromady
Teda jestli jsi to nepřesazoval do kalfasu (to by byla blbost). Ostatní nekomentuju

Jinak Magnum byl můj první a taky poslední automat venku. V tý době sem to kupoval jako novinku s úžasným popisem a taky cenou. Nakonec bylo velké zklamání, ale třeba to v tvém případě tak nebude. Zahulíme-uvidíme.

Ať se daří. Čau.

edit:

jo, už to vidím - ty rozměry podmisky...


12x Ice Cream, Autopot, 600W HPS

14x Northern Lights, 600W HPS

25x Ice Cream, 600W HPS

Naposledy upravil BuddyBud 24-04-2019 v 22:56 PM

Old Post 24-04-2019 v 22:39 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 130

Len tak premýšľam... nemá tie šišky tak malinké kvôli tomu že má zlé spektrum ? Farba toho svetla mi príde nejaká studená. Ja keď som skúšal kvitnutie pod spektrom na rast bol to obrovský rozdiel oproti správnemu spektru.

Old Post 26-04-2019 v 16:58 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

29.4. Příspěvek č. 131


To světlo je studeny.. taky si to myslím a zkusím tam přihodit k tomu hpsku.. rak uvidíme.. je to malý ty palice ale za to jsou tvrdý jak šutry

Old Post 29-04-2019 v 20:48 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

29.4. Příspěvek č. 132


Dal jsem tam už jen HPS, tak uvidíme za tyden

Old Post 29-04-2019 v 21:23 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 133

Kdo mi poví, co jsou ty bílé tečky, dostane ode mě k+.. pouze nejlepší odpověď

Old Post 30-04-2019 v 03:29 AM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 134

K+ nepotrebujem ale su to Trichomy

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 30-04-2019 v 09:35 AM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 135

Plisen

Old Post 30-04-2019 v 13:36 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

12.5. Příspěvek č. 136


Začínám pochybovat o tom, ze je to automat.. každopádně vypadá to, ze to bude dobrý.. Je to v 3l květináči a kytka je tak mohutná oproti květináči, ze bude prima když se kytky neprevrati

Old Post 11-05-2019 v 23:39 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Re: 12.5. Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od kubassi
Začínám pochybovat o tom, ze je to automat..


Co tě vede k této pochybnosti ?


Prošel jsem si celé vlákno a zatím se prezentuješ jako naprostý začátečník, tak prosím nehanob odrůdu, jen proto že neumíš pěstit.
Odrůda nemůže za tvou lenost, si o ní něco zjistit.

citace:
Původní příspěvek od BuddyBud

Jinak Magnum byl můj první a taky poslední automat venku. V tý době sem to kupoval jako novinku s úžasným popisem a taky cenou. Nakonec bylo velké zklamání, ale třeba to v tvém případě tak nebude. Zahulíme-uvidíme.


Jel jsem loni 40 kusů regular Magnum (chtěl jsem 50, ale měli poslední 4 balení - oficiálni web Buddha seeds. Již regular nenabízí ) a vše v pohodě. Všechny přes 120cm a to jsem je dost týral.
Překvapila mě akorát rozmanitost phenotypů. Od 50/50 až po skoro 100% sativové, které byly hotové až po 16 týdnech. Nicméně chuťově všechny velmi podobné.

Dali mi k objednávce pár regulár Deimosů a ty ani nevyklíčili.

Naposledy upravil Šmoulí Prd 12-05-2019 v 15:09 PM

Old Post 12-05-2019 v 14:34 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akaisan
Stálý Člen

Karma uživatele akaisan - 45% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 138

kubassi kolega robil experiment, v boxe 60×90 svietil 3x14W 4000K LED ziarovkami
vyzeralo to presne ako to tvoje, rastlina riedka, dlhe stonky na listoch, vetvy ako pahyle, miniaturne sisky
a po 150 dnoch od zasadenia nedala ani 10g susiny pricom uz po 70 dnoch to mal byt mastodont pripraveny na kosu
mozes sem prosim hodit foto cim na to svietis? vo vlakne pises ze 300W LED a 250W HPS ale jedina fotka svetla je ta mini lampicka

Oni Seed Co. Tropicanna Cookies F2
4x Citizen CLU048 1212 3500K CRI90 120W
4x Samsung H-inFlux L09 3000K CRI80 200W
40x Osram Oslon SSL 80 660nm 25W
"Mainlining" pokus Cali Connection Seeds - Alien OG

Old Post 13-05-2019 v 04:05 AM
akaisan je offline   Profil uživatele akaisan   Find more posts by akaisan   Foto galerie člena akaisan   Click here to Send akaisan a Private Message   Add akaisan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubassi
Stálý Člen

Karma uživatele kubassi - 83% PěstitelskáKarma uživatele kubassi - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 103  

16.5. Příspěvek č. 139


Chlapci.. na příští grow Vám zdokumentuju a vyfotím všechno, ale teď na to už kašlu

Takže toto z toho zbylo.. tipujte kolik je to G

Příští kolo bude 1000x lepší

Old Post 16-05-2019 v 18:19 PM
kubassi je offline   Profil uživatele kubassi   Find more posts by kubassi   Foto galerie člena kubassi   Click here to Send kubassi a Private Message   Add kubassi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3t3rn!t
Nový Člen

Karma uživatele 3t3rn!t - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 140

[účet odstraněn]

Old Post 24-05-2019 v 08:52 AM
3t3rn!t je offline   Profil uživatele 3t3rn!t   Find more posts by 3t3rn!t   Foto galerie člena 3t3rn!t   Click here to Send 3t3rn!t a Private Message   Add 3t3rn!t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3589280 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív