Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dotaz na LED panel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 17

na 150x150 daj kludne 600w resp ak mas moznost lumatek na 660w
Lebo ak chces ist na led tak zbytocne budes investovat do 1000w predradnika a hps

rastliny maju vacsi priestor ale viac osekaj spodky, strihni stredy aby sa navetvilo a vysledok bude fajn.

Podstata 150x150 priestoru je ze sa ti tam nebudu tlacit ako v 120x120 takze s rovnakym svetlom mozes dat lepsie g/w vysledok

Old Post 26-03-2019 v 21:07 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Critical
Stálý Člen

Karma uživatele Critical - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 18

O tomto zrovna uvažuji tak bych se rád něco více dozvěděl o 150x150x220 na 600w hps

Old Post 12-04-2019 v 21:28 PM
Critical je offline   Profil uživatele Critical   Find more posts by Critical   Foto galerie člena Critical   Click here to Send Critical a Private Message   Add Critical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 19

na 150ku das povedzme 16 rastlin , na 120ku das 12ks .

Vacsi priestor a ked osekas spodky bude lepsi vysledok ako pri 120ke, pripadne das menej rastlin a nechas dlhsie na raste a vynos by mal byt lepsi.

Ak nechces ist sativa a nechavat dlho na raste, tak 220 vyska je zbytocna

Old Post 14-04-2019 v 20:32 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 20


Co si myslite o techto nevim jaky si vvybrat do 5000 na mensi prostor vypalti se anebo jaky doporucujete zatim vede Viparspectra XS1000

Old Post 20-07-2021 v 21:42 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Njörd
Zdravim,uvazuji o koupi led panelu do prostoru 150x150x200 a potreboval bych vedet jaky idealni osvetleni zvolit.Narazil jsem na jeden panel za rozumnou cenu ale nevim jestli je pro mne vhodny
https://www.higarden.cz/viparspectr...v900-reflector/
Dekuju predem za odpovedi i rady...


Na 150x150 kup Lumatek Zeus 600w pro.

citace:
Původní příspěvek od Just
Pro 150 x 150 je odpovídající LED s příkonem 600W, případně víc http://ledgrowlightguide.com/mars-h...ow-light-review


Toto snad né. V dnešní době..radit někomu toto?


citace:
Původní příspěvek od ESOcz
Co si myslite o techto nevim jaky si vvybrat do 5000 na mensi prostor vypalti se anebo jaky doporucujete zatim vede Viparspectra XS1000


Viparspectra xs1000 teda ještě upřesni ten " menší " prostor.

Old Post 22-07-2021 v 07:45 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caramapupu
Nový Člen

Karma uživatele caramapupu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 22

takže led panel na 200krát200 nekupovat al vyrobit, říkate? a už tu koluje aspoň nějakej plánek. protože ja nevím ani jak funguje žarovka a kvuli eletrice jsem čtyřprsťák. jestli tu je nějakej machr tak se rad domluvím.

Old Post 02-09-2021 v 06:07 AM
caramapupu je offline   Profil uživatele caramapupu   Find more posts by caramapupu   Foto galerie člena caramapupu   Click here to Send caramapupu a Private Message   Add caramapupu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od caramapupu
takže led panel na 200krát200 nekupovat al vyrobit, říkate? a už tu koluje aspoň nějakej plánek. protože ja nevím ani jak funguje žarovka a kvuli eletrice jsem čtyřprsťák. jestli tu je nějakej machr tak se rad domluvím.


Na 200x200 kup 2x Lumatek ZEUS 465W PRO 2.9
Buď a nebo Lumatek ZEUS 1000W EXTREME PPFD CO

Vyjde to cenově na stejno. Tak je na tobě jestli volíš 2x 465w co osvítí efektivně 120x120. A nebo jeden ten 1000w. Já bych volil 2x ten 465w. Uděláš pod tim 2kg jak prd za spotřebu 930w. Krása střídá nádheru. Učiň takto. Nemá to konkurenci. Bezkompromisně nejsilnější věc

Old Post 02-09-2021 v 06:41 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanzi157
Nový Člen

Karma uživatele Hanzi157 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 24

Zdar kluci chtěl bych se zeptat na Váš názor na tohle světlo.

https://www.higarden.cz/viparspectr...spectra-xs1000/

Mám V plánu udělat si box o velikosti buď 75x75x200 nebo 80x80x185.
Co myslíte bude to okey ten panel na ten box? A jakej box bych si měl vybrat?
A ještě jestli jsem to pochopil správně tak k tomu LED panelu nemusím mít předřadník?
Prostě jen to zapojim přes IEC kabel do hodin a jedu?..
začínám tak se ptám
Díky

Old Post 07-09-2021 v 11:58 AM
Hanzi157 je offline   Profil uživatele Hanzi157   Find more posts by Hanzi157   Foto galerie člena Hanzi157   Click here to Send Hanzi157 a Private Message   Add Hanzi157 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Hanzi157
Zdar kluci chtěl bych se zeptat na Váš názor na tohle světlo.

https://www.higarden.cz/viparspectr...spectra-xs1000/

Mám V plánu udělat si box o velikosti buď 75x75x200 nebo 80x80x185.
Co myslíte bude to okey ten panel na ten box? A jakej box bych si měl vybrat?
A ještě jestli jsem to pochopil správně tak k tomu LED panelu nemusím mít předřadník?
Prostě jen to zapojim přes IEC kabel do hodin a jedu?..
začínám tak se ptám
Díky


Ahoj

To světlo je kvalitní. Jsou určitě už na trhu kvalitnější ale tato řada viparspectra dokáže super výsledky. Viděl jsem toho mnoho pod tímto panelem a funguje to naprosto dokonale. Ovšem hodí se spíše pro plochu 60x60 pokud se bavíme o kvetení. Ale to neznamená, že nezvládne 80x80 jen to nebude tak dobře osvícené v okrajích ( postranní větve budou dostávat slabé světlo a budou řidší ) pokud bych měl ale volit já tak bych zvolil do prostoru 80x80 až 90x90 viparspectra xs2000 . Ale úplně v klidu to rozjeď :-) . Co se značky boxů týče - je to čistě na tobě tam asi nejde ani šlápnout vedle. Já mám například rád značku Secret Jardin a Homebox Ambient a preferuji spíše bílé vnitřní odrazové stěny. :-). A předřadník - chápes správně. Tyto panely maji vlastní zdroj. Tudíž světlo jen zapojíš do zásuvky + na tom zdroji by mělo být kolečko kterým si nastavuješ sílu světla. :-)

Old Post 07-09-2021 v 12:08 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanzi157
Nový Člen

Karma uživatele Hanzi157 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 26

Super takhle rychlou odpověd jsem nečekal.. Fakt skvělý tady
No a co třeba něco takového?

https://www.higarden.cz/viparspectr...o-series-p2000/

Když to dám do toho 75x75x200 by to mohlo být okey co myslíš?
A ještě tam píšou že to má být min 40cm nad vrcholky rostlin.
To jako fakt? Je to nějak moc
Nešlo by to níž?

citace:
Původní příspěvek od Vana


Ahoj

To světlo je kvalitní. Jsou určitě už na trhu kvalitnější ale tato řada viparspectra dokáže super výsledky. Viděl jsem toho mnoho pod tímto panelem a funguje to naprosto dokonale. Ovšem hodí se spíše pro plochu 60x60 pokud se bavíme o kvetení. Ale to neznamená, že nezvládne 80x80 jen to nebude tak dobře osvícené v okrajích ( postranní větve budou dostávat slabé světlo a budou řidší ) pokud bych měl ale volit já tak bych zvolil do prostoru 80x80 až 90x90 viparspectra xs2000 . Ale úplně v klidu to rozjeď :-) . Co se značky boxů týče - je to čistě na tobě tam asi nejde ani šlápnout vedle. Já mám například rád značku Secret Jardin a Homebox Ambient a preferuji spíše bílé vnitřní odrazové stěny. :-). A předřadník - chápes správně. Tyto panely maji vlastní zdroj. Tudíž světlo jen zapojíš do zásuvky + na tom zdroji by mělo být kolečko kterým si nastavuješ sílu světla. :-)

Old Post 07-09-2021 v 12:38 PM
Hanzi157 je offline   Profil uživatele Hanzi157   Find more posts by Hanzi157   Foto galerie člena Hanzi157   Click here to Send Hanzi157 a Private Message   Add Hanzi157 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Hanzi157
Super takhle rychlou odpověd jsem nečekal.. Fakt skvělý tady
No a co třeba něco takového?

https://www.higarden.cz/viparspectr...o-series-p2000/

Když to dám do toho 75x75x200 by to mohlo být okey co myslíš?
A ještě tam píšou že to má být min 40cm nad vrcholky rostlin.
To jako fakt? Je to nějak moc
Nešlo by to níž?



Noo takhle. Ten panel p2000 ti tu plochu osvítí lépe ale ten z řady XS (1000,2000....) Má kvalitnější čipy. Tudíž kvalitnější výsledek. Ovšem musíš se rozhodnout sám. Ty série P. (2000) jsou taky dobré. XS jsou o řadu výše... S tou výškou nad vrcholky. To je dost všeobecný pojem. Základní je teplota ta musí být v normě u vrcholků dále intenzita světla. Můžeš si tím kolečkem snížit sílu a díky tomu mít ten panel i níže. Ale podle mě ..těch 40 cm při síle 100% dodržuj v růstu a v květu ten panel snižuj až na výšku 20 cm od vrcholků a bude to ok. Zároveň musíš tu výšku vychytat tak aby ti to dobře osvicovalo i okraje. Promiň blbě se mi to popisuje. Musíš si to vyzkoušet takže abych to shrnul... Buď kup XS2000 a nebo ten P2000 s tím že oba ti to osvítěj dobře XS má kvalitnější čipy - větší palice, lepší prosvícení do hloubky - větší sklizeň. Ale ten P2000 je taky supr a na začátek úplně supr. Jen se musíš rozhodnout:-)

Old Post 07-09-2021 v 12:49 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanzi157
Nový Člen

Karma uživatele Hanzi157 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 28

Jasný tak ja asi vezmu ten XS1000 je levnější jo já to chápu s tím světlem. Aby ten světelnej kužel co to světlo vyzařuje pokrylo celý box.
No a myslíš že by výška boxu 180 stačila? Já jsem se právě bál toho že to bude vysoko tak jsem chtel stan výšku 200.


citace:
Původní příspěvek od Vana


Noo takhle. Ten panel p2000 ti tu plochu osvítí lépe ale ten z řady XS (1000,2000....) Má kvalitnější čipy. Tudíž kvalitnější výsledek. Ovšem musíš se rozhodnout sám. Ty série P. (2000) jsou taky dobré. XS jsou o řadu výše... S tou výškou nad vrcholky. To je dost všeobecný pojem. Základní je teplota ta musí být v normě u vrcholků dále intenzita světla. Můžeš si tím kolečkem snížit sílu a díky tomu mít ten panel i níže. Ale podle mě ..těch 40 cm při síle 100% dodržuj v růstu a v květu ten panel snižuj až na výšku 20 cm od vrcholků a bude to ok. Zároveň musíš tu výšku vychytat tak aby ti to dobře osvicovalo i okraje. Promiň blbě se mi to popisuje. Musíš si to vyzkoušet takže abych to shrnul... Buď kup XS2000 a nebo ten P2000 s tím že oba ti to osvítěj dobře XS má kvalitnější čipy - větší palice, lepší prosvícení do hloubky - větší sklizeň. Ale ten P2000 je taky supr a na začátek úplně supr. Jen se musíš rozhodnout:-)

Old Post 07-09-2021 v 12:54 PM
Hanzi157 je offline   Profil uživatele Hanzi157   Find more posts by Hanzi157   Foto galerie člena Hanzi157   Click here to Send Hanzi157 a Private Message   Add Hanzi157 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Hanzi157
Jasný tak ja asi vezmu ten XS1000 je levnější jo já to chápu s tím světlem. Aby ten světelnej kužel co to světlo vyzařuje pokrylo celý box.
No a myslíš že by výška boxu 180 stačila? Já jsem se právě bál toho že to bude vysoko tak jsem chtel stan výšku 200.




200 cm je lepší. Jak pro lepší kontrolu klimatu tak i pro to kdyby ti to přerostlo. 180cm se dá v pohodě kord s led použít. Jen si musíš vyhrát s vázáním větví nebo nasadit scrog síť a myslet na to, že máš limitovanou výšku a přepnout brzy. Ale dá se to v klidu :-)

Old Post 07-09-2021 v 14:15 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od caramapupu
takže led panel na 200krát200 nekupovat al vyrobit, říkate? a už tu koluje aspoň nějakej plánek. protože ja nevím ani jak funguje žarovka a kvuli eletrice jsem čtyřprsťák. jestli tu je nějakej machr tak se rad domluvím.


kup 4x Bava 480w pripadne 720w a mas to za cenu cca 1/2 ceny Lumateku

Tu som daval post , pride ti to safe z FR
http://grower.cz/forum/showthread....374#post1275374

@Vana: radis nezmysel 2x 465w lumatek by mozno stacil na 100x200 plochu
2kg pod 920w samozrejme nedas ani keby im k tomu hras na gitare ci vazis aj listy mokry stav? DD

Old Post 10-09-2021 v 17:02 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od psyweed


kup 4x Bava 480w pripadne 720w a mas to za cenu cca 1/2 ceny Lumateku

Tu som daval post , pride ti to safe z FR
http://grower.cz/forum/showthread....374#post1275374

@Vana: radis nezmysel 2x 465w lumatek by mozno stacil na 100x200 plochu
2kg pod 920w samozrejme nedas ani keby im k tomu hras na gitare ci vazis aj listy mokry stav? DD


Ahoj ajo promiň potřeboval by 4 jsem se prepocital.

Old Post 10-09-2021 v 17:13 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 32

Zdar,jaký LED panel byste doporučily do boxu 90x90x180?Ideálně do 5000kč.

Old Post 21-02-2024 v 08:50 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-03-2021 - Jaký LED panel - 63 odpovědí
22-04-2010 - Led panel - 2 odpovědí
11-06-2005 - Otazocka please... - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9705480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív