Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 150W box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15
Autor
Téma 
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 225

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Spodky nikdy nebudou mít zralost jako vrchy pochop to už. Prostě to sklid. Nemá cenu svítit na 2 paličky, který ti stejnak shoří v papírku během pár minut a zhulí tě podobně jako všechno ostatní. Půda je na sušení ideální přesně do té doby, než jí vytopí slunko. Jak píše kolega větrání je hlavní. Jinak co se týče sušení, tak je to jedna z nejdůležitějších fází, protože si luxusní materiál špatným sušením můžeš pěkně zmrvit. Sice se prodává už Boveda (pytlík na udržování vlhkosti v nádobě), která ti přesušený materiál trochu vylepší, ale podle mě už to neni ono. Konopí se má prostě sušit a skladovat v chladnu a temnu, protože teplo a světlo jsou nepřítel. Musíš si sám najít nejlepší místo na sušení. Nevěš hlavu. Chybami se člověk nejlépe učí ;-) pic


děkuju moc za radu a názor! já spodky vůbec neřeším, ale jde mi o to, že ty 2 palice, které byly celou dobu normálně ve stejné úrovni jako ostatní, jak kdyby byly fakt týden pozadu. Ta jedna má na té palici úplně jiné lístky, takové baculaté, spíš širší a kratší než ty klasické dlouhé hubené. Vůbec nevím, čím to je. Obě jsem přepnul stejně a ta druhá má naopak hotovou podle mě jen jednu, ta jé krásně ocukrovaná, špičaté, hnědá, ostatní mají bílý chloupky bez náznaku hnědnutí. Tak nevím, kde jsem udělal chybu nicméně na půdě jsem tomu udělal stříšku,aby to bylo ve stínu tak to tam pár dní nechám hezky sušit a pak šup do sklenice

Old Post 03-04-2019 v 15:30 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 226


Přidávám fotku sušení - takhle jsem to pověsil přímo do vikýře, hodil jsem přes to desku aby na to nesvítilo sluníčko - je to v průvanu a ve stínu, teplota je tam teda vždy stejná jako venku. Nevím teda co to udělá v noci, snad nic.
EDIT: jinak teda, ty kytky vůbec nejsou cítit mi připadá nevím, jestli je to tím že je jich tak málo, nebo nevoní, nebo jsem to nějak posral a nevoní.. nevím, ale těším se na to

Naposledy upravil Touma 03-04-2019 v 21:25 PM

Old Post 03-04-2019 v 20:50 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 227

Ahoj! zítra to bude 7 dní od kosy. Včera večer jsem kosil druhou kytku tak jsem jí dnes ráno byl pověsit na půdu k první. Paličky jsou už krásně suché, ale když zkusím zlomit stonek tak ještě nelupne ale stále se ohybá. Je to tedy ještě brzo na přesunutí do sklenic na curing, že? Jinak já nevím proč, ale vůbec to není na půdě cítit. Olepkaný ruce mam jako svina, ale ikdyž tu palici vezmu a narvu jí téměř do nosu, tak cítím jen možná lehké aroma, spíš nic. Na internetu sice píšou, že tato odrůda úplně minimálně zapáchá a proto je vhodná i pro indoor bez pacháče, ale nevím jestli je tohle úplně správně? Děkuju za každou připomínku a radu

Old Post 08-04-2019 v 06:53 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 228

Ahoj. Rozhodne to dej uz do sklenic a do sklepa. Ze zacatku kontrolovat kazdej den! Treba se tomu ta vune vrati, ale pokud je to jak pises tak bych to nehrotil. Důlezitejsi je chuť a kvalita materialu. Vůní se neřiď ;-)
Edit: jinak doporucuji vzdy vysypat sklenice na chvíli a nejlepe jeste vytrít papirovou uterkou.

Thomas V.

Old Post 08-04-2019 v 09:32 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 229

Dobre, dekuju za rychlou odpoved hnedka odpoledne to narvu do sklenice a sup s tim do pokoje nejam do temna a pokojovy teploty. Jinak dneska dam naklicit Blue Kush od dinafem a zacnu nove kolo, tak uvidime jestli se do druheho kola zlepsim dekuju!

Old Post 08-04-2019 v 09:36 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 230


Ahoj. Tak jsem palice narval do sklenice, zatím tedy jen z té první rostliny. Vypadá to, že jsou možná lehce přesušené, tak jsem tam dal kousek šlupky z jabka - to jsem četl na netu, nevím jestli to k něčemu je ale určitě to nějakou vlhkost přinese Na to, že to byl muj první pěst a muj box byl vysoký 60 cm, tak myslím že 25g jen z vršků je docela solidní číslo. S ohledem na to, že ta druhá je podle mě na tom lépe, si troufám říct, že 50g bych na obou dohromady mít mohl. Zatím jsem samozřejmě nechutnal, takže nemůžu hodnotit kvalitu pěstu, ale jsem spokojený s tím jak to zatím vypadá napadlo mě, že bych si zkusil jedno ubalit z těch spodků, které jsem ani nevážil ale dal jsem si je do vedlejší sklenice právě na chutnání. Chtěl bych všem poděkovat za to, že mi sem 3 měsíce psali všecky postřehy, poučovali mě co dělám špatně a radili co udělat lépe. Ještě jednou děkuju

Naposledy upravil Touma 08-04-2019 v 18:59 PM

Old Post 08-04-2019 v 16:46 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freeonly
Stálý Člen

Karma uživatele freeonly - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 231

Vizera to zaujimavo, myslim ze mozes byt spokojny. 👍

Old Post 08-04-2019 v 21:44 PM
freeonly je offline   Profil uživatele freeonly   Find more posts by freeonly   Foto galerie člena freeonly   Click here to Send freeonly a Private Message   Add freeonly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freeonly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 232


Tedka jsem zkoušel podrtit nějaké spodky abych ochutnal, prostě kousky co jsem odstříhával při sklizni z palic a ikdyž to drtím jak chci, tak je to furt takový gumový že se to nenadrtí ale furt se to tak žmoulá nahoře v drtce v takovejch velkejch kusech. To znamená, že je to moc vlhký? pokud jo, tak moje obava že to mám přesušený asi neni na místě, protože by to obojí mělo být ve stejný fázi

Naposledy upravil Touma 09-04-2019 v 09:41 AM

Old Post 09-04-2019 v 09:29 AM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Broskvin
Stálý Člen

Karma uživatele Broskvin - 10% PěstitelskáKarma uživatele Broskvin - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 233

Fakt super práce!
Jsem zvědavý ještě Teda na smoke report!

Studentův box -100w HPS, Scrog

Old Post 10-04-2019 v 09:10 AM
Broskvin je offline   Profil uživatele Broskvin   Find more posts by Broskvin   Foto galerie člena Broskvin   Click here to Send Broskvin a Private Message   Add Broskvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 234

Ahoj, poslední info je takové, že : na každé kytce 24g vršků, čili 48 krásnejch vršků. Po různých debatách a přemýšlení jsem došel k závěru, že LEDky zkusím, až budu pořádně vědět co a jak, Čili na příští kolo jsem si zvolil 150W HPS. Nejraději bych samozřejmě bral 250W, jenže mám pocit, že bych to v podkrovní místnosti, kde přes léto je problém s teplotou sám o sobě, neuchladil. Když bude místnost i bez výbojky cca 25°C, tak je blbost brát 250 která by mi akorát oteplovala dál vzduch v místnosti, ne? Jestli je tu někdo, kdo by mi dokázal říct, jak moc se ta 250 odrazí na teplotě atak, tak budu moc rád za každej názor. Jinak já osobně preferuju na další kola 150W HPS

Old Post 14-04-2019 v 17:01 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 235

Za rady neděkuj a rovnou posílej K+. Od toho tady ta karma je ;-) Ona už ta 150w bude topit a věř, že jak máš malej prostor, tak ti to tam taky hafo vytopí. 250w HPS určitě ne..pokud budeš mít problémy s teplotou, tak tam jednoduše dej zpátky CFL.
Jinak vidíš, že to sušení si moc hrotil, jak jsem ti psal. Pokud to drtička nevezme, tak to suchý není.
PS: Gratuluji k výsledku a ať ti chutná.

Thomas V.

Old Post 16-04-2019 v 11:10 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Touma
Stálý Člen

Karma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% PěstitelskáKarma uživatele Touma - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 236

Ahoj, jako poslední příspěvek tohoto tématu přidávám smoke report. Co se týče vůně, tak to voní velice příjemně, voní to tak nasládle a lehce štiplavě. Nicméně velice příjemně, ta štiplavost rozhodně není negativní. Co se týče chuti, tak je to takové normální, nic speciálního necítím, ale je super že neškrábe a dělá poměrně dost hustý dým. Jediné co mě zaráží je, že dělá poměrně slabý stav. Nevím, jestli je to odrůdou, nebo jestli je možné sílu ovlivnit v průběhu růstu a třeba jsem jí nějakou chybou takhle razantně snížil? To bych ještě případně poprosil poradit, jestli je možnost sílu takhle ovlivnit. Za mě na první pěst hodnotím 4/5

Old Post 24-04-2019 v 18:33 PM
Touma je offline   Profil uživatele Touma   Find more posts by Touma   Foto galerie člena Touma   Click here to Send Touma a Private Message   Add Touma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - 150W miniboxík - 9 odpovědí
16-09-2014 - PC Grow Box - 104 odpovědí
05-02-2013 - CFL 125 Dual minibox - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0168760 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív