Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pojezd + Ledky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Pojezd + Ledky Příspěvek č. 1

čaute,

vezmu to ryze prakticky. Mám světlo, ledky, výkon cca 800W v COB na konstrukci metr na metr. Do této sestavy chci přidat pojezd, tak aby byla co nejefektivnější. Prostor to tedy bude 120cmX???cm. Optimálně bych chtěl aby to byl prostor cca 300-350cm dlouhý. Má tu někdo zkušenost s pěstem pod ledkama na pojezdu? Viděl jsem na netu podobnej prostor osvícenej jednim 1000W HPS, což by mělo svítit podobně a i tady jsem něco podobného našel. Lightrail urazí se světlem 1,2m za minutu. Světlo bude pověšené za ocelové lanko z rohů přimo v prostředku světla. začínat bude pojezd 10cm od zdi. Před rozjetím je tedy pokryto 1,2x1,2m. Celková Dráha pojezdu by tedy byla při délce boxu 3m, 1,8 metru. Tuhle vzdálenost by LR překonal za minutu a půl, cca minutu bych ho nechal stát na konci a za tři a půl byl tedy zpět na místě startu. Je dostatečný aby kytka dostala plnou palbu jednou za 3,5 minutu na pul minuty a pak jen odraženy světlo? Předpokládám, že ten box bude prosvícenej celej, jen tim, že tam budu pálit těma cobama, ale řikám si zda to bude stále efektivnější nebo už to je moc dlouhá dráha? Kdokoliv s praktickou zkušností nebo teoretickým pohledem na věc (něčím podloženým optimálně včetně zdroje) je v této diskuzi vřele vítán.

Old Post 19-12-2018 v 19:37 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

Cau, to jakej bude vysledek netusim. Mel jsem pojezd na 6kilu a dva se me dosrali, takze k vysledku jsem se nedostal. Kdyz uz budes kupovat, kup ten original, je drazsi ale kvalitni. Ty levnejsi s magnetickyma dorazama jsem mel dva, stalo me to desitku a hovno z toho.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-12-2018 v 12:08 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growmax
Nový Člen

Karma uživatele Growmax - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 3

Přesně, vyplatí se investovat do originálu

Old Post 09-01-2019 v 00:31 AM
Growmax je offline   Profil uživatele Growmax   Find more posts by Growmax   Foto galerie člena Growmax   Click here to Send Growmax a Private Message   Add Growmax to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Growmax! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6740830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív