Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Growby LED 100-300W Hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 17






Kryptonit od Pyramid seeds -
Na jedno zasadene semienko vyrastla pekne vetviaca sa kitka. Nenarocna na hnojenie a odolna voci LED osvetleniu aj skodcom.
V pociatocnom kvete vonala tuctovo po lieskovych orieskoch.
Pripominalo mi to klasiku outdoor, noname. V stredne pokrocilom kvete sa vona zmenila na ovocnu osviezujucu nie zapachajucu velmy prijemna cuchacka .
Blizko zberu vona stratila ovocnost a presla do zapachajucej nevyraznej voni.
I napriek tomu ze sa jedna o velmy skoru odrodu jej kvet bol masivny a nezanedbala ani spodky ktore som neholil.
Palice neboli sice uplne prerastene ako je zvyk ale tych faktorov je viac odtah 3W(24/7), ziadne vetranie, COB len na 25W, takze i napriek nedostatkom mi slo o domaci pest bez velkych starosti.
Ucinok ma tiez milo prekvapil(3tyzdne susena) sice nebola uplne dozreta ale na test ake by to mohlo byt efekt nesklamal cakal som sedativny ucinok s omamujucim pocitom ale
dostavil sa pocit energie, sviezosti. Mozno by som vytkol head tlak pocit ale po dalsich testoch sa nic hrozneho nedialo. Seed banku som vybral ze som uz par pestov videl a ma zaujimalo ako to u mna dopadne.
A nesklamal som sa a Pyramid seeds by som hodnotil a aj pochvalil za dobre odvedenu pracu...
Fotky1-5 spodnej casti

Old Post 25-02-2019 v 14:09 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 18






Lemon Shining Silver Haze od RQS -
Taktiez len jedno semienko a rastlina rastovo splnila ocakavania.
Smutnice sa podpisali nad kitkami takze nemozem hodnotit adekvatne ale zas i napriek problemom je to fantasticky vonava kitka
Rastovo boli niektore mensie vetvicky zakrpatene ale zas rastlina to davala do topov odlisna genetika aj rastovy postup.
Dobra praca seed banky mi umoznila na jedno semienko vypestovat naozaj zapachajuce monstrum trblietajuce sa v priestore.
Predcasny zber umoznil kost(susenie 3tyzdne) ktory bol pozvolny a stupajuci niekolko hodin energicky ucinnok robil skvostne myslienkove pochody.
Jemnejsi takmer ziadny head up len cista energia ktora mala jediny negativny ucinok na drazdeni ociach. Chutovo najlepsi pozitok vona nepripomina citrus ale smradlavost
Po nacuchani LSSH som necitil Kryptonita ani za nic. Pri kostovani sa ale dostavila sladka citrusovo limetkova prichut.
Takze borci V RQS to maju paradne namakane. Vysmiato im dakujem za ich pracu a usilie mi takto dopriat pozitok .
foto 1-5 LSSH

Old Post 25-02-2019 v 14:12 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2013 - 400-600w Hlina - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7780610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív