Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » "jak Se Vylecit Z Kazde Nemoci" !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 129

Dnes jsem musel vstavat dokonce uz v 7h. rano to byla hruza se prinutit vstat,
v 8 jsem musel byt u Urologa.

Takze ....pred tydnem ve stredu jsem byl opet na tom vysetreni prostaty , ultrazvukem , hnusnym prohmatanim prostaty konecnikem a odberu krve a dnes jsem si byl pro vysledky krve, tak jsem jeste ten tyden abych to nezakrikl cekal na vysledky krve.

Prostata zjevne mensi , na dotyk pruznejsi , nez tomu bylo pred 3 mesici pri poslednim vysetreni
PSA v krvi skoro upne v norme ( Nula..cela,a neco) jak uz zdraveho cloveka, pomer PSA v norme.
Ledviny , mocovy mechyr v perfektnim stavu !
Moje moc - ABSOLUTNE BEZ STREPTOKOKU !!! A doktor tvrdil ze uz nemam tak syte zlutou kyselou moc ale skoro cirou , skoro...

Pred tremi mesici jsem mel PSA prostaty vysoko pres stupen-5 , coz je silne alarmujici cislo, proto me ihned chtel delat biopsii prostaty kterou sem ale samozrejme odmit ze strachu..
Cetl jsem o tom ze biopsie ma nasledky ztrata potence , docasna nebo dokonce u nekoho i trvala a nasledna docasna inkontinence nebo tez i az u 30% trvala a kdyz opomenu bolest a dluhych 12-15 min odebirani 12.ti vzorku tkane tak sem mel proste z toho hruzu. A jeste stesti ze sem si ji nenechal udelat
Kdyby ne tak sem se ted mohl uchcavat do slipu v nejlepsim pripade

To mam radost !

Takze... doktor absolutne nechapal jak je to mozny, takovejhle zvrat prej u nikoho jeste nevidel za celou 25 letou praxi v nemocnici , na vsechno se vyptaval, tak sem mu nakonec podal pravdive info.

Tyden uzivani jedle sody , pitny rezim alespon cca 0,75 l vody , Konopny caj 1x denne.
Stejne se tvaril vuci tomu neduverive.

Tvrdil me ze napriklad Streptokoku v moci se da jen velmi tezko zbavit.
Ani antibiotika na ne nezabiraji a clovek je udajne odsouzen pokud je jednou ma tak je mit az do smrti.


Takze mam opravdu velkou radost ze jsem tu kuru odkyseleni nepodnikal zbytecne a i kdyz stale hulim a mam kvuli tomu stale nizke PH moci , tak negativni vysledky vysetreni to evidentne nejakym zpusobem v tele zvratilo.

Pak sem se doktora jeste ptal na to....jak jsme o tom diskutovali ze lekari zjistuji PH ranni moci ,tak v nekterych pripadech ano , je to pravda , pri celkovem vysetreni ale rozhodne z toho nevyvozuji zadne zavery.
Je to podle ceskeho lekarstvi udajne uplne jedno kdo ma jake PH moci, proste lekari nic z PH moci nevyvozuji, je to jen jeden z pomocnych udaju kterym se lekari v Cesku moc nezabyvaji.

Takze takhle....

Old Post 17-01-2019 v 10:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 130

Ty jo, ty jsi fakt borec! Velká gratulace. Klobouk dolů nad tím, co jsi dokázal, škoda že tohle téma nemůže do síně slávy, spíš by zasloužilo i zveřejnit na nějakých odborných webech nebo někde dal, ať mají i ostatní lidé šanci se poučit z tvého úspěchu. Zkus kontakt na nějaké odborníky nebo co třeba vysoká škola, kde dělají pokusy a výzkum, měl by jsi pro ně podmet. Nevím proč, ale nevidím u tebe karmu pod nickem, asi už jsi překročil maximální hodnoty co se biopsie týče, nedivím se ti, do toho bych taky nešel. Každopádně k+ ti posílám.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 17-01-2019 v 12:49 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Dnes jsem musel vstavat dokonce uz v 7h. rano to byla hruza se prinutit vstat,




né sorry, kolikrát musim vstávat už ve 4:40 tak mi to přijde trochu vtipný jenom...

Jinak gratulace, zdravi mame jenom jedno

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2019 v 13:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 132

WeedBurger - Chapu ze je to pravdepodobne mysleno s podtextem ironie .
Ale ja jsem za to fakt opravdu moc rad ze u me nastal takovy zvrat v PSA v krvi .
Asi jsem to napsal prilis emotivne prehnane ale bylo to ze srdce a trochu z toho soku , protoze jsem ocekaval to nejhorsi.
Nechtel jsem vubec vzbudit dojem nejakyho "Borce" to opravdu ne.
Nic prevratnyho jsem neudelal , kdyz nekomu potece tzv. zdravotne do bot tak zkusi cokoliv by mu mohlo pomoci .

Crazyben - No ja posledni roky zivota stavam normalne v 7 hodin rano , automaticky jsem se vzdy probudil v tuhle hodinu.
Ale posledni dva mesice , presne receno od te doby co jsem zlepsil ten pitny rezim a snaha o odkyseleni organismu jedlou sodu , ovoce zeleninu , vyhybam se cukru a tak tak spim jak dudek az do 10 hodin tak me to prekvapilo jak je tezky vstat v 7.h

Ty vstavas predpokladam do prace, takze pravdepodobne musis vstavat, ale kdybys byl inv.duchodcem tak bys asi spal tak dlouho nez by ses sam od sebe probudil zkratka jak dlouho by te spat telo dovolilo, nebo se mylim ?


Diky doufam ze to tak zustane.
Jo a zdravi mem jenom jedno.

Naposledy upravil Madical-Strains 17-01-2019 v 14:39 PM

Old Post 17-01-2019 v 14:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 133

jo jasny, do prace...

ja si nestezuju ze musim a druhej nemusi, zvlast kdyz vim ze na tom se zdravim nejsi uplne nejlip. Mam doma pritelkyni, ktera na tom taky neni uplne nejlip. Pracuje na polovicni uvazek (vic ji telo nedovoli) ale invalidni duchod ma nejnizsi stupen. A obcas taky poslouchame jen jak se ji nechce, jak simuluje, vzdyt je jeste mlada jak je to mozny a podobny kecy... kdyby jen vedeli, myslim ze by tu almuznu a hned vymenila za to byt zdrava, ale to proste nejde. Co je nejvtipnejsi, ze by vetsina problemu sla chirurgicky odrstranit, ale do toho se doktorum nechce, protoze "pry nechtej rezat do mladyho masa"... tak ji nechaj trpet nez to bude uplne v hajzlu a operace nevyhnutelna. To nepochopim...

Jenom mi to momentalne v ty chvilo prislo trochu vtipny jinak mas samozrejme pravdu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2019 v 14:24 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 134

To je mi moc lito. Jo, kdyby ty nemoci nebyly...tak bychom si lip zily.

Old Post 17-01-2019 v 17:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 135

No já to myslel opravdu upřímně. Ze začátku jsem tomu pokusu moc nevěřil, ale výsledky mluví za vše.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 18-01-2019 v 11:02 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 136

No , to se nemuze bohuzel uplne overit jesli vysledek mluvi za vse.

Protoze urolog to zpochybnoval to konopi a jedlou sodu a vubec to odkyseleni se mu smal, proste vsechno poprel to... o co jsem se snazil tim ze rikal ze sem mohl mit jen nejaky obycejny zanet a ten zanet sam od sebe pravdepodobne pry odeznel a PSA se mohla srovnat sama od sebe tim ze ten zanet uz tam proste neni.
Ze to byla jen shoda okolnosti-nahoda.

I kdyz zaroven dodal ze tak vysoky PSA u zanetu nebyva.
Pak je taky otazka jesli je pri zanetu prostaty tez spatny pomer PSA , na to jsem se ho zapomel zeptat.
Ten PSA pomer se me taky uplne srovnal.

Old Post 18-01-2019 v 11:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 137

Slyšel jsem o doktorce, která byla úplně zaujatá proti konopí a když chtěl kamarád posudek na životní pojištění, napsala mu tam že hulí trávu, zanedbává své zdraví a udělala z něj feťáka.. to bylo drsný a teď mu nikde nechtějí dát lepší pojištění.. někteří doktoři jsou dost skeptický..


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 18-01-2019 v 16:48 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 138

Jo, bohuze ta vestina.

Ale ty neuroloicky potize me pretrvavaly dva roky , nejmene nez sem se rohoupal jit na vysetreni. Ze by ten zanet trval 2 roky?

Ale i kdyby to byl zanet tak konopi je i protizanetlivy.

Old Post 18-01-2019 v 17:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 139

Přijde mi, že někteří "doktoři" neboli lidi s papírem jsou celkem omezeni v myšlení. Jedou pouze podle toho co je naučili před desítkami let někde v těch chytrých školách a berou to jako absolutní pravdu. Nemají nadhled a pokrok v medicíně tak trochu ignorují protože ty nové postupy by museli opět studovat a vynaložit navic svou enegrii.
Ten pán s papírem co si myslel, že to je obyčejný zánět tak by si měl ty školy určitě zopakovat. Zánět je reakce těla na nějaký problem v něm samotném. Pokud zkusíme vyřešit problém těla, pak si tělo poradí i se zánětem. Navic už každé malé dítě ví, že konopí je velmi protizánětlivé a celkově podporuje endokanabinoidní systém, který je zásadní pro rovnováhu všech pochodů a dějů v celem těle. Pokud se člověk navíc snaží sám sebe odkyselit, zlepšit svou životosprávu atd, tak je snad jasné, že tělo má možnost bojovat se svými problémy. A pak muže pan s papírem prohlašovat, že to tak nějak samo nó.
O té paní není ani možné prohlašovat že je doktorka. Je to jenom člověk s papírem a s omezeným věděním. Od takových lidí bych se držel dále pokud jde o zdraví. Člověk si vždy může najít svého doktora, který mu vyhovuje. Člověk by ani doktora moc nepotřeboval, kdyby se občas snažil pochopit své tělo a dával mu to co chce a minimalizoval vše, co mu moc nesvědčí. Vše se odvíjí od toho, co má člověk v hlavě

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 19-01-2019 v 07:59 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 140

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Zánět je reakce těla na nějaký problem v něm samotném. Pokud zkusíme vyřešit problém těla, pak si tělo poradí i se zánětem.


Se vsim souhlasim a presne s timhle jsem mu argumentoval
Bez premysleni me odpovedel ze sice mam castecne pravdu ale jakykoliv zanet muze odeznit sam od sebe i kdyz neodstranime pricinu .
Telo bojuje s tim zanetem , nekdy vyhrava a nekdy zas prohrava az nakonec ve finale vzdycky prohraje.
Je to jako kdyz ma nekdo v zubu zanet nekolik let obcas to silene boli a obcas prestane az je nakonec clovek stejne casem prinucen jit k zubari.

Je to prof.docent , dokonce ten lekar a je fakt uznavanej .
A je fakt dobrej , vyhledava ho smetanka jako herci a zpevaci.
Dostal jsem se k nemu protekcne jelikoz moje sousedka je zdravotni sestra ktera zna snad kazdyho lekare v Praze..

A co je havni, je hrozne hodnej a trpelivej se mnou a nerad bych ho ztratil.
Proto jmeno nebudu zverejnovat z jistych duvodu

Old Post 19-01-2019 v 08:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 141

Zdravím :-)
pročetl jsem celé a přidal bych pár svých myšlenek
- k tomu dýchání zkuste wimhof metodu ráno na lačno/denně (30-40 nádechů, poslední výdech a zadržet dech jak dlouho vydržíte/dělat kliky se zadrženým dechem) budete se zlepšovat a nebudete nemocni rýmička a nachlazení
https://www.youtube.com/watch?v=4CAyEdx9YZI
https://www.youtube.com/watch?v=udSM8_7tIpg&t=3s
- k tomu stravování jsem si prošel "jídlo na prvním místě" a "SCD" a teď se to snažím praktikovat s přerušovaným půstem (tělo není odpadkový koš, odšťavňovač a smootie mam taky :-), a co mě zarazilo, že jsou lidi co žijí na práně a ti nejí a nepijí a žijí - čeho všeho je schopná lidská mysl a tělo když v to plně uvěří)
- k mysli a tělu Dr. Bruce Lipton (emoce ovlivňují složení krve a krev-prostředí ovlivňuje co se stane z buňky)
https://www.youtube.com/watch?v=QSNpiO1xvkA
- k pitnému režimu 80% lidí je dehydratovaných
http://zivyzivot.cz/klic-ke-zdravi/
- k vodě s citronem, když jsem sbíral informace o půstu narazil jsem na video kde pán tvrdí, že citron je 10000 silnější citostatikum/zatajené studie
https://www.youtube.com/watch?v=hN0YEbpIMho&t=1834s
- pročítám knížky o vědomí a podvědomí (myšlenky) jak nás to ovlivňuje a prý to tvoří náš život víc než si myslíme
Závěrem: každý jsme trochu jiný a na každého funguje něco jiného :-)
třeba to někomu pomůže nebo ho to nasměruje
PS: Madi s tím kouřením, napiš mi odkud jsi přijedu Tě nakopat do zadku :-)
Čau SONY

Old Post 24-02-2019 v 17:01 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7731300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív