Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Legální sušina CBD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od centurion
Není ti třeba divný, že by někdo ručil za něco, co zaručit nejde? Jak chceš uhlídat v kytce desetinný čísla THC? To můžeš selektovat a šlechtit jak chceš a pořád to tam bude případ od případu trochu lítat. Ten certifikát má zhruba stejnou váhu, jako když Horst Fuchs prodává na teleshoppingu špičkový zboží s certifikátem, co se ti druhej den rozpadne.


Jak to tedy jedou na polích? Musejí dělat stovky testů? Nebo pěstují úplný seno.. kdybych chtěl vyrábět konopné výrobky s povoleným obsahem THC, tak by šly vzorky do laboratoře a zbytek bych si hold musel otestovat sám tím setem, co jsem poslal.. ve Švýcarsku prodávají 0,3-0,5 s CBD 10-15% cca, je to luxusní, akorát u nás stále moc.. chce to čas než se to sem dostane taky.. ono kdyby legalizovali třeba 3%, tak by to stačilo i s rezervou.. napsal jsem na pár míst a až budu mít odpovědi, rád se s informacemi podělím Carlos míří dobrým směrem, tak uvidíme co mi odepíšou


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 06-12-2018 v 15:13 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 18

U nás ale nikdo komerčně nepěstuje techniku na květ. Berou se semínka a z rostlin se dělají lana. Většina zemědělců nemá páru, že můžou případně nevědomky překročit nějaký limit, dokud na ně ve špatnou chvíli nevlítne nějakej aktivní blb. Ty CBD produkty jsou dovoz ze zemí, kde je všem jedno co pěstuješ a testuje se to až než se to vyveze do země, kde by to mohl být průser.

Old Post 06-12-2018 v 16:10 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 19

Chce to šířit myšlenku, úplné legalizace konopí s obsahem THC do 2%. Lidé by mohli pěstovat schválené odrůdy pro EU a schválené odrůdy ČR s obsahem do 1%. Ty 2% by byla rezerva. Jak bude v květnu průvod, vytisknu si A5 informační letáky a rozdam to mezi lidi. Je to šetrnější cesta k úplné legalizaci. Žádné omezení na gramy a počet rostlin, ale na % THC v rostlině. Kdyby se pak léčivé konopí rozšířilo po ČR do obchodů, lidé, kteří ani nemají tušení, že to je bylina, by na to koukali jinak. Spousta lidí má na to zkreslený názor našimi médií a berou to na stejnou váhu jako pervitin a jiné sajrajty.. je důležité od nás všech, abychom šířili tuto myšlenku a tím pomalu vydláždili cestu pro další kroky. Musíme to vzít do vlastních rukou a ukázat, ze konopí není jen o tom zhulit se. Vytisknout letáky, roznášet do schránek, kdo by se ke mě chtěl připojit a nějak rozjet informační kampaň, dejte mi vědět.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 16-12-2018 v 09:54 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 20

@WeedBurger --- S podobnou myšlenkou (zvýšit limit THC pro technické konopí alespoň na 1% ), jsem se obracel na Pirátskou stranu (podobně jako tady, jsem již pár let pasivní i na foru Pirátů - https://forum.pirati.cz/ ). Přišla mi odpověď, že se nechystají aktivně zasahovat do legislativy týkající se technického konopí.

Naposledy upravil Šmoulí Prd 16-12-2018 v 10:35 AM

Old Post 16-12-2018 v 09:57 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Chce to šířit myšlenku, úplné legalizace konopí s obsahem THC do 2%. Lidé by mohli pěstovat schválené odrůdy pro EU a schválené odrůdy ČR s obsahem do 1%. Ty 2% by byla rezerva. Jak bude v květnu průvod, vytisknu si A5 informační letáky a rozdam to mezi lidi. Je to šetrnější cesta k úplné legalizaci. Žádné omezení na gramy a počet rostlin, ale na % THC v rostlině. Kdyby se pak léčivé konopí rozšířilo po ČR do obchodů, lidé, kteří ani nemají tušení, že to je bylina, by na to koukali jinak. Spousta lidí má na to zkreslený názor našimi médií a berou to na stejnou váhu jako pervitin a jiné sajrajty.. je důležité od nás všech, abychom šířili tuto myšlenku a tím pomalu vydláždili cestu pro další kroky. Musíme to vzít do vlastních rukou a ukázat, ze konopí není jen o tom zhulit se. Vytisknout letáky, roznášet do schránek, kdo by se ke mě chtěl připojit a nějak rozjet informační kampaň, dejte mi vědět.


Tak tohle neni vubec spatny napad , naopak !
Kacko leti !

Old Post 16-12-2018 v 09:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Šmoulí Prd
@WeedBurger --- S podobnou myšlenkou (zvýšit limit THC pro technické konopí alespoň na 1% ), jsem se obracel na Pirátskou stranu (podobně jako tady, jsem již pár let pasivní i na foru Pirátů - https://forum.pirati.cz/ ). Přišla mi odpověď, že se nechystají aktivně zasahovat do legislativy týkající se technického konopí.


Technické seno a léčivé nově vyšlechtěné odrůdy jsou rozdíl. Na to fórum se taky zaměřím, díky za tip.

A díky za k+

Vytvořím web s informacemi a zaplatím si reklamu, to půjde. Chce to jen otevřít oči lidem, kteří mají zkreslený názor na celou situaci. Nejlepší jsou letáky pro starší generace a Facebook pro všechny ostatní.. propagovat příspěvky a oslovit co nejvíc lidí.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 16-12-2018 v 11:12 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-04-2016 - Legální sušina. - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5323580 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív