Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » skleněný/akrylový gravity bong
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pepefrant8
Nový Člen

Karma uživatele pepefrant8 - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 7 

skleněný/akrylový gravity bong Příspěvek č. 1

zdravím, sháním skleněný/akrylový gravity bong, ale nemůžu v cz/sk nic najít..
našel jsem jen toto https://www.weedshop.cz/bongy/gravity-akrylovy-bong/ ale to je vyprodané.. nevíte někdo o něčem?

Old Post 29-10-2018 v 23:12 PM
pepefrant8 je offline   Profil uživatele pepefrant8   Find more posts by pepefrant8   Foto galerie člena pepefrant8   Click here to Send pepefrant8 a Private Message   Add pepefrant8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JalapenoKnight
Nový Člen

Karma uživatele JalapenoKnight - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

Ahoj, ty sis ověřoval dostupnost přímo tady na tom shopu? Mně to ukazuje, že mají teďka 1ks skladem...
Tak si říkám, jestli ti to vyfouknu :P

Jedu organic na 420%

Old Post 06-11-2018 v 20:20 PM
JalapenoKnight je offline   Profil uživatele JalapenoKnight   Find more posts by JalapenoKnight   Foto galerie člena JalapenoKnight   Click here to Send JalapenoKnight a Private Message   Add JalapenoKnight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepefrant8
Nový Člen

Karma uživatele pepefrant8 - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 3

ahoj, jj přímo na weedshopu.. no už je to zase vyprodané ale díky za info, jeslti jsi to teda nevykoupil ty

Old Post 18-11-2018 v 15:50 PM
pepefrant8 je offline   Profil uživatele pepefrant8   Find more posts by pepefrant8   Foto galerie člena pepefrant8   Click here to Send pepefrant8 a Private Message   Add pepefrant8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JalapenoKnight
Nový Člen

Karma uživatele JalapenoKnight - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

Tak jsem tam psal a že prej po novém roce to snad budou mít zase skladem. Tak jsem je poprosil ať toho vezmou víc, že groweři si na to brousí zuby )

Jedu organic na 420%

Old Post 19-12-2018 v 20:29 PM
JalapenoKnight je offline   Profil uživatele JalapenoKnight   Find more posts by JalapenoKnight   Foto galerie člena JalapenoKnight   Click here to Send JalapenoKnight a Private Message   Add JalapenoKnight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asu
Stálý Člen

Karma uživatele Asu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

Stále téměř vše vyprodáno.

Old Post 28-01-2019 v 11:11 AM
Asu je offline   Profil uživatele Asu   Find more posts by Asu   Foto galerie člena Asu   Click here to Send Asu a Private Message   Add Asu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JalapenoKnight
Nový Člen

Karma uživatele JalapenoKnight - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

Jeden se mi podarilo klofnout na zacatku roku. Jestli mas opravdu zajem, napis jim zpravu treba pres facebook, treba ti daji presnejsi info.

Zda se mi, ze jsme objevili diru na trhu. Jdu zjistit, kdo to vyrabi, dovezu, naskldnim a zajistim gravity bong do kazde domacnosti!

Jedu organic na 420%

Old Post 31-01-2019 v 16:12 PM
JalapenoKnight je offline   Profil uživatele JalapenoKnight   Find more posts by JalapenoKnight   Foto galerie člena JalapenoKnight   Click here to Send JalapenoKnight a Private Message   Add JalapenoKnight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:35 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8643930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív