Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Nováček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kadan7
Nový Člen

Karma uživatele Kadan7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 11  

Obecné Nováček Příspěvek č. 1

Cuz Borci,
Nějak se mi zalíbilo pěstovat trávu, tak jsem nakoupil semínka a zkusil, zasadil jsem před měsícem, vyrostou tak 7cm ale pak uvadaji,
Zkusil jsem znova za oknem na sluníčku, dávám taky petku občas, jako parnik, ale stejně furt nic, namixoval jsem si zeminu, kokos hlína,perlit a přidal jsem tam i trochu siran amony, aby měla dusík,
Svitim pod nima lampou 25w (Alík), proste furt nevím proč lezej a nerostou, díky za rady,

Old Post 18-10-2018 v 09:59 AM
Kadan7 je offline   Profil uživatele Kadan7   Find more posts by Kadan7   Foto galerie člena Kadan7   Click here to Send Kadan7 a Private Message   Add Kadan7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 2

doporučil bych pro začátek forum nebo FAQ tam se o kytkách občas trochu píše

Old Post 18-10-2018 v 11:21 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadan7
Nový Člen

Karma uživatele Kadan7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

Díky

Old Post 18-10-2018 v 13:02 PM
Kadan7 je offline   Profil uživatele Kadan7   Find more posts by Kadan7   Foto galerie člena Kadan7   Click here to Send Kadan7 a Private Message   Add Kadan7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspianka
Nový Člen

Karma uživatele Kaspianka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 23-10-2018 v 20:50 PM
Kaspianka je offline   Profil uživatele Kaspianka   Find more posts by Kaspianka   Foto galerie člena Kaspianka   Click here to Send Kaspianka a Private Message   Add Kaspianka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Ahoj, 50w na kytku je na prd 😉 z toho nic nebude, akorát trápení pro kytku

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-10-2018 v 05:14 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspianka
Nový Člen

Karma uživatele Kaspianka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 24-10-2018 v 10:05 AM
Kaspianka je offline   Profil uživatele Kaspianka   Find more posts by Kaspianka   Foto galerie člena Kaspianka   Click here to Send Kaspianka a Private Message   Add Kaspianka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadan7
Nový Člen

Karma uživatele Kadan7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

Doporučíl by někdo nějaký set box pro začátečníky? 3 Max na rostliny? Díky

Old Post 24-10-2018 v 13:22 PM
Kadan7 je offline   Profil uživatele Kadan7   Find more posts by Kadan7   Foto galerie člena Kadan7   Click here to Send Kadan7 a Private Message   Add Kadan7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Box 60*60 tady z bazaru, sodík s předřadníkem tu možná taky seženeš. Další možností je nějaká starší skříň uvnitř vymalovaná na bílo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-10-2018 v 13:58 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadan7
Nový Člen

Karma uživatele Kadan7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9

K cemu předradnik a sodík?

Old Post 24-10-2018 v 16:33 PM
Kadan7 je offline   Profil uživatele Kadan7   Find more posts by Kadan7   Foto galerie člena Kadan7   Click here to Send Kadan7 a Private Message   Add Kadan7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToTiVyjde
Nový Člen

Karma uživatele ToTiVyjde - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kadan7
K cemu předradnik a sodík?


Mel na mysli box a k tomu sodikovou vybojku (svetlo), ke kteremu je potreba predradnik.

Kazdopadne kdybys mel zajem, mohl bych nabidnout muj box jednou jety (Darkstreet 60x60x150) napis PM. Vybojku a predradnik mam take, ale k mani pouze 400w)

Old Post 26-10-2018 v 21:05 PM
ToTiVyjde je offline   Profil uživatele ToTiVyjde   Find more posts by ToTiVyjde   Foto galerie člena ToTiVyjde   Click here to Send ToTiVyjde a Private Message   Add ToTiVyjde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadan7
Nový Člen

Karma uživatele Kadan7 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

Kolik by jsi za to chtěl? Světlo mám možnost domácí výroby, chci fakt jen přes zimu abych se nenudil 2-3 rostlinky Max pošli kdyžtak na neo.999@centrum.cz

Old Post 27-10-2018 v 01:22 AM
Kadan7 je offline   Profil uživatele Kadan7   Find more posts by Kadan7   Foto galerie člena Kadan7   Click here to Send Kadan7 a Private Message   Add Kadan7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2020 - Start•Nováček - 10 odpovědí
09-09-2019 - Nováček - 0 odpovědí
01-05-2017 - Nováček - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1779190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív