Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 3x The Church, 125w CFL , 60x60x140
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 81




Dneska je to 55 den od přepnutí. Banka uvádí dobu 56 dní. Jenže to nemůžu brát od doby přepnutí, že? Chvíli trvá, než to začne kvést.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 10-01-2019 v 16:38 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 82

Hele , nemuzes spolehat co pise seed banka.
Klidne to tam jeste nech a objednej si mezitim maly kapesni mikroskop 60x , stoji cca 90 kc a za 3 dni to zcekujes a urcis si ten spravny den kosy.

A ty jsi uz flushoval 14 dni? Nevypada to.

Old Post 10-01-2019 v 16:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 83

Mám kapesní mikroskop 100x, sleduju to pořád.

A ano, flushuju to už možná i déle než 14 dní, akorát jsem až včera zjistil, že se flushuje vodou o PH 4. Já to zalévám vodou PH 6-6,2

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 10-01-2019 v 19:46 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 84

Čau, flushuje se vodou s pH normální zálivky, tzn. mezi 5.6-6.2 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-01-2019 v 20:12 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 85

Aha, v tom případě to dělám v pořádku.

Ale ve FAQ se píše "Nejjednodušší způsob, jak flushing provést, je zalévání čistou vodou (s upraveným pH[4]) během posledních dní - délka čištění je závislá na použité metodě"

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 10-01-2019 v 20:40 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 86

Já jsem vůl. Ta 4 nejspíše bude znamenat 4 bod v textu a tam určitě bude "Jak upravit PH vody"

Ok, zapomeňte na to. Nic jsem nenapsal :X

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 10-01-2019 v 20:41 PM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 87

Noo a kolik je trichomu jakejch? Teda ?
Jesli uz mas vetsinu mlecnych a delaji se tam uz i jantarovy atk uz klidne sekej.
Ale kouukoej na barvu trochomu na denneim svetle.

Old Post 10-01-2019 v 20:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 88

Teď tam je tak 50% mléčných, 40% čirých a 10% jantar, ale ty čiré jsou už třeba z 1/3, nebo z půlky mléčné.

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 11-01-2019 v 08:52 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vesničan
Stálý Člen

Karma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106 

Příspěvek č. 89

pěkné bambule strycu

Old Post 11-01-2019 v 10:29 AM
Vesničan je offline   Profil uživatele Vesničan   Find more posts by Vesničan   Foto galerie člena Vesničan   Click here to Send Vesničan a Private Message   Add Vesničan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 90

Vesničan - Díky moc

Jinak dneska je to pátý den, co už se kytky suší v boxu. Kosa byla 16.1. Bohužel nestíhám nic, tak jsem se na fotky vykašlal. (Něco málo přidám)

V boxu je teplota 15 - 18 °C a už dnes stonky lupou a řekl bych, že je to suché.
Jenže je to pouze 5 dní, není to málo?
Co si o tom myslíte vy?

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 21-01-2019 v 05:50 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 91

No že to máš parádní a neboj, sám nestíhám postovat do svojeho theardu, ale ještě prodlužu růst, protože jsem si udělal pár řízečků na venek a za okýnko, takže moc novinek není.

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 30-01-2019 v 19:55 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lvii
Stálý Člen

Karma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% PěstitelskáKarma uživatele lvii - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 92






Tak pánové, je na čase to ukončit. Bohužel toho mám teď tolik, že jsem nestihl ani vyhlásit tipovačku, na kterou jsem se tak těšil

Přihazuju pár fotek, ať se mrknete jak to dopadlo.

Celková váha všeho i se spodkama, kterých zase ani tolik nebylo, činila 175g.

Nevěřil jsem vlastním očím, jak jsem toto číslo viděl čekal jsem něco okolo 80g.

Z tohoto kola jsem si odnesl cenné rady a zkušenosti. To i díky Vám, takže každému, kdo přišpěl tomuto pěstu moc děkuju !

Komu se nelení, tomu se zelení

1. 3x Church/300w SpiderVero29

Old Post 01-02-2019 v 08:07 AM
lvii je offline   Profil uživatele lvii   Find more posts by lvii   Foto galerie člena lvii   Click here to Send lvii a Private Message   Add lvii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 93

Velmi dobry vysledek.....
Rad jsem trosku pomohl.
Posilam key......

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 01-02-2019 v 08:28 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5050030 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív