Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 49



Tak už vím výsledky od kolegy, který na svůj první pěst pod 150w sodíkem udělal krásných 104,9 g.
Palice krásně voní, chutnají sladce a jsou parádně tvrdé

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 31-12-2018 v 09:09 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 50




Abych dokončil i svoje vlákno tak začnu 250kou.
Přesto že mi přerostli, 3x sem je stěhoval a 2x mi popadaly, jsem docela spokojen.

Kdo bude chtít může tipovat

Není toho moc ale ani málo, hlavně výborně chutnají

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 31-12-2018 v 09:23 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 51

Já věřím 250g

Grower sponzor

Old Post 31-12-2018 v 09:31 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 52




Ve velkém jsem 3 týdny před koncem objevil mšice a molice, které jsem si donesl nejspíš s venky, které byly u známého na zahradě, které jsem tu dostříhával.
Dva postřiky Rock Efektem a bylo po nich ale už se pak moc nenafoukly a cca 12 spodních větví jsem musel odstřihnout, jelikož byly tak oslabené, že je stonek neunesl
Nemám moc fotek, jelikož nebyl čas ale pro představu sem dám něco málo

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 31-12-2018 v 09:36 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 53


Ale rozhodl jsem se, že také zkusím síť a tak jsem tuhle, když byl čas, zašel k sousedovi do dílny.
Udělal jsem pár poliček, rošty do postele a samo s sebou i laťky na síť

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 31-12-2018 v 09:42 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9568000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív