Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak Jste Dopadli Po VichŘici Fabienne
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Palec dolů Jak Jste Dopadli Po VichŘici Fabienne Příspěvek č. 1

Dnes jsem byl skontrolovat zahrádku po té vichřici a jak jsem viděl tu spoušť tak jsem skoro plakal z 5 kytek to ustála jen 1kytka (nepal gold),3 special qween ležely všechny na zemi,z toho jedna rozlomená v rozvětvení a jeden super skunk taky rozlomený a na zemi.Tak jsem vše polepil páskou a přihodil ke každé kytce podpurnou tičí.tak snad to holky rozdýchaj.A TO UŠ PĚKNĚ ŠIŠATĚJ.

Old Post 25-09-2018 v 17:56 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 2

Ahoj, já jeden rozlomený noname v záštipu a pak se mi druhej noname ohl na druhý noname .. takže jsem uvazoval uvazoval a pořád mu stíní takže na ten jeden noname nejde moc sluníčko No co se dá dělat hold to narvu do mastiček
Chce to šikovně uvazovat a s vůlí aby se nelámali


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 25-09-2018 v 18:37 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Zdravim tě. Je treba s tim vzdy počítat a uz dopredu dat ke kytkám kulky a vyvazat je ;-)

Thomas V.

Old Post 26-09-2018 v 07:36 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 4

Přesně Vachy,zvlášt když jí máš na zahrádce..Jsem si tak vzpoměl- Jednou se mi stalo,byl to venek u potoka,kytí(šamánek)pěkná vytáhlá,rozvětvená.Tak jsem jí udělal opory,aby byla vpoho.No a když jsem tam přišel po většim větříku,tak jsem jí nenašel,bo na ní spadnul strom :-)
Bylo to těsně před sklizní..
Dnes je mám u plotu,přivázaný a před sklizní přes ně dávám karysíť a přetáhnu folii,aby opozdilci nezmokli..
Pic a ať se daří..

Old Post 27-09-2018 v 07:16 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2152740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív