Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Kvete- spíš nekvete
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
chytilos
Nový Člen

Karma uživatele chytilos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 1  

Zdraví Kvete- spíš nekvete Příspěvek č. 1

Zdravím a pozdravuji, dlouho jsem tu hledal na foru něco podobnýho co mám já, ale nenašel tak zakládám nové téma. Omlouvám se

Na jenom obrázku mám normální kvetoucí palici. Ta druhá je ze stejné rostlinky ale prostě nekvete jak má. Takhle mi to udělalo na půlce úrody
Vždycky je to celá větev, je oproti té zdravé výrazně žlutější.
Než začla kvést, tak jsem žádné vady nepoznal.

Díky moc za radu, snad někdo ví co se děje.

( fotky v galerii)

Naposledy upravil chytilos 22-09-2018 v 09:51 AM

Old Post 22-09-2018 v 05:07 AM
chytilos je offline   Profil uživatele chytilos   Find more posts by chytilos   Foto galerie člena chytilos   Click here to Send chytilos a Private Message   Add chytilos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj.
Musíš postnout víc fotek a dát víc info. Třeba je ta větev nalomená a ani sis toho nevšiml a tim pádem je i méně vyživovaná. V jaké hlíně to máš? Byla kytka v kondici od začátku až doteď? Je to dobrá genetika?

Thomas V.

Old Post 22-09-2018 v 12:06 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0978000 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív