Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Darthmaul666 - 2018 stihne dojet?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Darthmaul666
Nový Člen

Karma uživatele Darthmaul666 - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 6  

Obecné Darthmaul666 - 2018 stihne dojet? Příspěvek č. 1






Ahoj, letos jsem osadil 6 LAVENDER LIGHTS od HappyCanna Seeds, bral jsem od nich díky super zkušenostma s jejich automaty, vyzkoušel jsem všechny a vždycky 100% spokojenost. Používám klasický zahradnický substrát z OBI. Hnojky střídal jsem v růstu BioBizz Fish Mix s Growem. Aktuálně BioBizz Bloom a Plagron PK 13/14. Kytičky mám v cca. 50 Litrových Květináčíčch. Měl jsem trošku problém aby mi nepřerostli 2m plot, tak jsem u 3 musel vykopat půl metrovou díru a dát je v květináčich do ní.
Aktuálně má nejvyšší výšku bez květináče +- 170cm a nejmenší mají okolo 145 cm.


Jsem aktuálně trošku nervózní kvůli tomu jestli mi kytičky stihnout dojet.
Co myslíte vy?
Měl jsem i pár automatů ty jsem bez problému sklidil.

Naposledy upravil Darthmaul666 08-09-2018 v 13:08 PM

Old Post 08-09-2018 v 11:21 AM
Darthmaul666 je offline   Profil uživatele Darthmaul666   Find more posts by Darthmaul666   Foto galerie člena Darthmaul666   Click here to Send Darthmaul666 a Private Message   Add Darthmaul666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

ty květníky mají do 50l daleko.

Old Post 09-09-2018 v 04:50 AM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 3

uvidi sa podla pocasia .. najposlednejsiu kosu som mal jeden rok 11.11. , ale to bolo celkom pekne ... teraz mam herecky zhruba tak nakvitnte ako tieto tvoje a co ? seed banka uvadza kosu na koniec oktobra (8-10 tyzdnou kvetu) .. tak tomu budem verit a dovtedy sa budem modlit za pekne pocasie .. nech nam to rastie a kvitne

kup si Polyversum je to pomocnik proti pliesnam ..

i see you bejbe

Old Post 09-09-2018 v 10:26 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darthmaul666
Nový Člen

Karma uživatele Darthmaul666 - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

Ok Diky za radu!

Old Post 09-09-2018 v 11:57 AM
Darthmaul666 je offline   Profil uživatele Darthmaul666   Find more posts by Darthmaul666   Foto galerie člena Darthmaul666   Click here to Send Darthmaul666 a Private Message   Add Darthmaul666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darthmaul666
Nový Člen

Karma uživatele Darthmaul666 - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5





Tak začínám být trochu víc v klidu
Vypadá to teď docela dobře, holky začínají hezky vonět, tak moc že jsem je přesunul na jiné místo, bál sem se aby to za plotem neprovokovalo nějakou čorku, byť tam skoro nikdo nechodí, ale náhoda je blbec...

Old Post 21-09-2018 v 16:19 PM
Darthmaul666 je offline   Profil uživatele Darthmaul666   Find more posts by Darthmaul666   Foto galerie člena Darthmaul666   Click here to Send Darthmaul666 a Private Message   Add Darthmaul666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7920700 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív