Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 600w, Critical Kush, Mills
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 33

Tak jak, porad rostou ? Se koukam ze mas nejak malo mista, jak mas vysoky box ?
Ja doufam ze ty moje budou taky aspon 120 ale pravda ze mam vysku 220 cm tak si to muzu dovolit 😉

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 14-10-2018 v 18:07 PM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 34

Tyjo tak to je škoda že máš EC metr a nepouzivas aspoň si potvrdis jestki sou ok nebo moc/málo

Old Post 15-10-2018 v 14:44 PM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Fujtajblus
Tak jak, porad rostou ? Se koukam ze mas nejak malo mista, jak mas vysoky box ?
Ja doufam ze ty moje budou taky aspon 120 ale pravda ze mam vysku 220 cm tak si to muzu dovolit 😉


Ahoj, box mám jen 200cm. Vypadá to, že se konečně zastavily

Old Post 15-10-2018 v 21:31 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fujtajblus
Local Farmer

Karma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Fujtajblus - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 36

Prave oni delaj i 180 cm tak sem myslel ze mas ten 😉
Takze jsi na 125 cca ?
To budou palice 👍

Koupím rovnák na vohejbák.
Miluji svou ženu.

Wappa 400W First Grow
White Berry 400W Second Grow
Special Kush x Euphoria - 400-250w MH+HPS Third grow

Old Post 16-10-2018 v 11:43 AM
Fujtajblus je offline   Profil uživatele Fujtajblus   Find more posts by Fujtajblus   Foto galerie člena Fujtajblus   Click here to Send Fujtajblus a Private Message   Add Fujtajblus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 37




Dnes je to 22. den 12/12

Rostliny bohužel přerostly a jedna na to doplatila spálením Kytky jsem musel všelijak celé ohybat, aby jejich vrcholy byly alespoň 45 cm od světla. Stinidlo je zdrhama/svorkama přidělané na stropu.
Asi jsem je přepnul později, nepředpokládal jsem, že se 100% indiky takto vytáhnou. Ale tak chybama se člověk učí
Hnojim teď 30ml A+B a 10ml C4 na jednu 10l konev.

Máte někdo zkušenosti s critical 2.0 od dinafemu? Přemýšlím už o dalším pěstu, jelikož jsem si pořídil druhý menší box na předpěst.

Old Post 21-10-2018 v 11:22 AM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jablickar
Stálý Člen

Karma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% PěstitelskáKarma uživatele jablickar - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 38

Nezavidim ti situaci.. ale snad to zvládneš a už to moc nahoru neporoste ten stan na předpest chci taky pořídit...už mas nějaký vybrány ? A čím tam budeš svítit ? V hlavním mám vero ale do predpestu to je zbytečne kupovat tak přemýšlím co tam hodit...hlavně člověk má kosu co 2 měsíce...

Old Post 21-10-2018 v 11:57 AM
jablickar je offline   Profil uživatele jablickar   Find more posts by jablickar   Foto galerie člena jablickar   Click here to Send jablickar a Private Message   Add jablickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od jablickar
Nezavidim ti situaci.. ale snad to zvládneš a už to moc nahoru neporoste ten stan na předpest chci taky pořídit...už mas nějaký vybrány ? A čím tam budeš svítit ? V hlavním mám vero ale do predpestu to je zbytečne kupovat tak přemýšlím co tam hodit...hlavně člověk má kosu co 2 měsíce...


Ahoj, pořídil jsem hydroshoot 60x60 s GIB growth 150w výbojkou s tím, že je tam budu dost zaštipovat. Pak je na 5-7 dní hodím do velkyho stanu na 400w mh a spousty kolínkama je roztáhnu.
A má to i výhodu, že tam z velkyho stanu nahazím kytky na sušení

Old Post 21-10-2018 v 12:25 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 40



Dnes je 28. den 12/12

Kytkám jsem dnes dal Ec 2,9. Počkám jak začnou žloutnout a potom je propláchnu. Musel jsem je všelijak posvazovat a stejně jsou blíž jak 50cm od světla.
Zalival jinak 35ml A+B a 15ml C4 na 10l. Obden dostávají 500ml každá.

Old Post 27-10-2018 v 14:04 PM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 41






Ahojte,

tak dnes už máme 45. den květu.
Fotky jsou z 41. dne květu. Bohužel některé vrcholky jsou řídké a jsou tam "parůžky". To je nejspíše kvůli tak vysoké výšce. Víc už to ohybat nejde. Přidávám fotku menšího boxu, kde se rozjíždí další kolo s critical 2.0 od dinafemu.

Mám dotaz, kdy by jste začali s flushem?
Děkuji.

Old Post 13-11-2018 v 10:35 AM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 42

zdar, ty paličky jsou strašně mrňavý se mi zdá... rozhodně bych neočekával kosu 60. den... takže bych klidně ještě hnojil, ale dej raději aktuální fotku a nejlépe centrál s něčim na porovnání velikosti...

Old Post 13-11-2018 v 11:50 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 43


Ahoj, nic si z toho nedělej, takhle jsem dopadl já při svém prvním kole:-). A to je jen jedna kytka, se mi to furt nechtělo přenout :-) A i tak z ní bylo 60g...

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 13-11-2018 v 12:17 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnys8
Stálý Člen

Karma uživatele Johnys8 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Johnys8 - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 44






Čauvec,

tak dnes je to 56. den 12/12. Co na to říkáte? Začali byste už s 10tidennim proplachem? Dnes jsem je hnojil EC 2,6 Ph 6,0.
Přemýšlím, že je ten 66-67 den seknu. Palice jsou opravdu dost tvrdé.
Jinak pridavam fotku malého boxu, kde je rozjetý critical 2.0 od dinafemu. Je to dnes 10. den 18/6. Hnojky jsem jim začal dávat Mills A+B 2ml/l a Start 1ml/l. Jednou týdně dávám samozřejmě Vitalize.
Rozjel jsem to v kokosu a namichal jsem jim do něj trichodermu

Naposledy upravil Johnys8 24-11-2018 v 10:29 AM

Old Post 24-11-2018 v 08:55 AM
Johnys8 je offline   Profil uživatele Johnys8   Find more posts by Johnys8   Foto galerie člena Johnys8   Click here to Send Johnys8 a Private Message   Add Johnys8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
29-09-2015 - První indoor - 400w 3x vesnická směs - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2868930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív