Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Ofuk / cirkulace. Něco kvalitnějšího
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Ofuk / cirkulace. Něco kvalitnějšího Příspěvek č. 1


Zdar synci.

U jednoho chasníka jsem viděl hen ten bazmek, moc o tom tam nepsal, jen se zmínil, že je to lepší jak klipsna. No jak klipsna je asi lepší všechno
Jestli to někdo máte, napište jaký je to v reálu, spíš ve srovnání s malým 30cm stojaňákem. Hlučnost, výkon atd.
Líbí se mi na tom, že je to jen 13 cm do hloubky a ta oscilační mřížka taky zní fajnově. Dá se to koupit za nějakých osm kilokorun.
Hledáním nějakých google/heusreka recenzí jsem se nezdržoval, nikdo nedá objektivnější recenzi než jinej grow-pošuk.

Používám smontované panely 4*4 ks z 12cm /24V stejnosm. větráku s regulací. Je to pecka, ale už se mi to sype, nic není na věky, a asi je čas to sešrotovat.

díkes.

pic...
Jo a jmenuje se to BOXFAN FANLINE

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 11-08-2018 v 11:19 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 2

používal sem je přes dva roky, absolutní výhoda je možnost zavěžení do vzduchu a oscilace vzduchu - ta plastová mřížka se točí pomalu v protisměru než vrtule a tim rozhání vzduch v kruhu, kterej se pomalu otáčí.

Nevýhoda je výkon oproti Sturm Boxfan (de facto kopie, která ale nemá elektromotor na mřížku, ale jen závit, takže si s tim člověk musí trochu pohrát, aby to utáhnul správně a mřížka se netočila jak vrtule) a hlučnost, vyměnil sem je nakonec za oscilační Monkey-fany (MF20).

odešel mi jeden ze tří cca po dvou kolech

Old Post 24-08-2018 v 12:01 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

2Keen:
takze tenhle je lepsi:Ventilátor FANLINE BOXFAN podlahový oscilační, průměr 30cm.
nez tenhle:
Oscilační ventilátor STURM BOXFAN, průměr 30cm.
-pochopil jsem to dobre?ten prvni je o cca 2killa drazsi....




OT:prispevek č.444.(muj) da se rict ze to jsou 2/3 cisla 666 takze jsem skoro dabel,nahodou to dneska o me psal Critical.
Nahoda?nemyslim si..........

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-08-2018 v 17:17 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

Sturm - výkonější - víc fouká, hlučnější, manuální nastavení otáčení mřížky
Fanline - tišší, elektrický motorek na mřížku

Old Post 31-08-2018 v 10:44 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 5

No a mě právě zajímá ten FANLINE, proto že je tišší, tak jestli ten rozdíl ve výkonu mezi těmi dvěma je nějak zásadní.

díkes

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 31-08-2018 v 11:56 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 6

Kdyby jste někdo daly typ na tichý a výkony oscilacni ventil budu moc ráda čeká mě koupě v brzké dobe

Old Post 01-09-2018 v 12:50 PM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 7

za mě je ten rozdíl cca polovina (sturm fouká 2x víc)

Old Post 01-09-2018 v 16:03 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BuddyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% PěstitelskáKarma uživatele BuddyBud - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 320  

Příspěvek č. 8

Čau, mám v boxu jeden ofuk (fan line 30cm) a spokojenost, ale chtěl bych přidat do dvou rohů Monkey Fan - 15cm. Je to dobrá volba?

Old Post 08-09-2018 v 15:49 PM
BuddyBud je offline   Profil uživatele BuddyBud   Find more posts by BuddyBud   Foto galerie člena BuddyBud   Click here to Send BuddyBud a Private Message   Add BuddyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 9

Zdarek synci.
Dik za poznatky, nakonec jsem koupil dva ty Fanlajny a vypadá to na pohodu.

pic ...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 08-09-2018 v 17:14 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 10

MonkeyFan sem aktuálně na 9ks, první várka 6 ks (oscilační 20W) - 3ks vržou při otáčení a jeden z nich se navíc točí tak na 50%, dokoupil sem další 3 a zase minimálně jeden vrže.... ale jinak poměr síla/hlučnost dobrá

Old Post 10-10-2018 v 15:57 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 11


ahoj,hladam tiez nieco vhodne, pozrel som vselico...

Tieto maju tu otocnu mriezku:
Boxfan Cyclone 12, Ø30cm,3rychl - ma niekto skusenost?
FANLINE BOXFAN podlahový oscilační, průměr 30cm
Oscilační ventilátor STURM BOXFAN, průměr 30cm

Ale ked to dam niekde dole tak potom to asi pojde asi zle natocit dohora, alebo sa o to postara ta otocna mriezka?

Nasiel som este tento (foto):
Cyclone ventilátor Ø 30cm, 3 rychl. - co sa aj naklapa

pripadne este tato verzia
CIRKULAČNÍ VENTILÁTOR STURM3, PRŮMĚR 45CM, 3V1 len zase 45cm uz bude asi moc velke...

dik

Old Post 13-10-2018 v 22:45 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6948530 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív