Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak přepnout když mám mh i sodík, jak na kokos a zamyšlení k AH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Jak přepnout když mám mh i sodík, jak na kokos a zamyšlení k AH Příspěvek č. 1

Ahoj, dvě banální otázky, na který tu ale nevidim jednoznačný odpovědi.

První: Když přepnu z růstu na květ, kdy mam vyměnit sodík za mh? Zároveň s přepnutím? Nebo až se zastaví růst?

Druhá: jak teda zalívat kokos, píšete tu méně často a větším množstvím, ale pro představu, kolik byste zhruba nalili do jednoho 6l květníku denně, vím že aby proteklo 20%, ale kolik je to cca litrů, řekněme, že mám 16 kytek a denně do každý leju litr a půl, není to moc?
A kolik mám lít vlastně vody, když proplachuju? To mám třeba těch posledních 10 dní dát třeba obden každýmu 6l květníku 6l vody? Na jednu stranu to má logiku, ale na druhou je o hrozně moc imho. Zvednul sem u proplahu dávku vody na 2 násobek, proplachoval tři týdny, a pořád v tom cítím hnojivo, takže jsem asi dávkoval málo vody?

A ještě takovej poznatek, jel jsem zároveň ah 123 a enzymy v jednom prostoru a v dalším kompletní ah řadu, 123, root, boos, enzymes, a final, oboje dle tabulek, přijde mi to hrozně zbytečný, ty kytky maj akorát horší chuť, víc nepřírodní a kadý model stejný, kdežto u jenom ah 123 má každá kytka svůj smrad i chuť. Navíc sem jednu zkusil zkosit o týden dřiv (jen 2t proplach), s final solution a byl to děs, nebyla vůbec propláchlá. Příde vám taky ta nástavbová řada zbytečná? A myslíte, že má význam používat enzymes? Chci zkusit jen ah 123.

Old Post 25-07-2018 v 20:48 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

1.drtiva vetsina prepina tak ze prenastavi hodiny a vymeni lampu.
vydel jsem ze ji tam nekdo nechava tyden nebo i dva,jako proc ne,kdyz to 14porad roste.
2.do 6L tak 250ml-500ml na den
3.nepouzivam,newim

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 28-07-2018 v 21:10 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3497290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív