Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w 2.KOLO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Jakpak dopadneme?
Špatně,sklizeň pod 5g
mizerně,sklizeň pod 10g
Obstojně,sklizeň do 20g
skvěle,sklizeň nad 20g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 49





Zdar

subfocus : těma 20cm si nejsem uplně jistej...dnes 12.květ ..z fotky to neni dobře poznat,ale střed kytky,přímo kolmo dolů pod vvýbojkou,tam kde to v lampě nejvíc žhne se vyvíjí dost na prd-asi je tam vedro nebo je to přesvícený?? ale žloutnou mi tam listy a moc to tam nenakvejtá v porovnání s colama,který jsou mimo ten střed lampy (možná,ale za to může to stříhání,ohejbání,odlistňování..),celkově nejsem moc spokojenej,za prvé normálně pod hps nepěstim,takže nezvyk,že musim víc zalejvat,nezvyk,že musím víc hnojit (i díky tomu stříhání listů) a i bojuju s teplotou,páč moje skvělé stínítko je z tlustýho plechu,takže nejen odráží světlo,ale zárověň drží teplo,tam kde nemá takže větráček co by normálně to teplo odlifroval pryč,neni tak účinej,ale budiž teploty,nepřelezou 29 (vetšina dne 26) takže jsem na horní hranici snesitelnosti,ale stejně,příště si spíchnu cooltubu,ta bude v tomhle miniboxiku cool

na druhou stranu mě mile překvapilo s jakou vervou se kytka pustila do květu ...až bude čas zvednu stinítko,kytku pozohýbáma budu se ji víc věnovat,baj voko zitra na večer a snad se trochu vyzpraví...



takže 12. květ,pár fotek,hnojim biobiz.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-02-2019 v 19:54 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 50




zdar všici,jelikož jsem dokončil pěst pod cfl,tak hodim i par fotek k tomuhle pestu.

Kytka dostava nejvic na prdel ,strasne zanedbavam.Nejenze je totalne vycerpana z toho vseho obrustani ke kterymu sem ji zasahama predtim prinutil,ale jeste navic dostava zalivku dost nepravidelne,takze se mi ji podarilo dvakrat nacapat uz pekne zvadlou i tahle mala vybojka pekne topi,takze musim zalejvat min 0,5L za dva dny ale lepsi je vic.Nashval jsem nechal vsechny zluty listy,ikdyz hnojim tak to proste nestaci a kytka si vesele zloutne no tohle kolo miniboxu je bida,ale az bude cas holku podrobim mensi peci at to nejak vypada.Docela ji obdivuju,ze jeste zije

36. den květu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-03-2019 v 19:15 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 51




42.den :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 16-03-2019 v 18:14 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2017 - miniHomeBox 30x30x60 udělejsisám led 30w/60w - 68 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7167580 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív