Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nerozvětvuje se
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
NeXTEL
Nový Člen

Karma uživatele NeXTEL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 1  

Nerozvětvuje se Příspěvek č. 1

Zdravím
mám nasazené 3 rostlinky. 2 rostou krásně ale jedna se vůbec nerozvětvuje. Všechny 3 jsou stejná odrůda Crystal Candy, femky od Sweet seeds. Na dalších dvou je už několik pater větví ale tato jedna rozte jen nahoru. Už se mě to dřív stalo ale neřešil jsem to. Ví někdo čím je to způsobené? Díky za rady

http://oi66.tinypic.com/2nqcwp0.jpg

Old Post 02-07-2018 v 13:15 PM
NeXTEL je offline   Profil uživatele NeXTEL   Find more posts by NeXTEL   Foto galerie člena NeXTEL   Click here to Send NeXTEL a Private Message   Add NeXTEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Ma rada je zastipnout.

Ja mam opacny problem, CH se vetvi jako prase. v boxu ,skoro az bych rekl neprirozene moc.

Old Post 02-07-2018 v 14:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 3

Odruda ma ruzne phenotypy.
Je to jako u deti dalo by se rict...neco ma vice genu z otce a neco vice genu z matky.
Zaklady genetiky,proste jen jiny phenotyp..
Nevim ceho je to krizenec tato odruda,to uz je na tobe 😃


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-07-2018 v 16:15 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karelkarel
Nový Člen

Karma uživatele karelkarel - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 4

čau taky mám problém 4 týden a kytky jedou do vrchu jen

Old Post 03-06-2019 v 08:49 AM
karelkarel je offline   Profil uživatele karelkarel   Find more posts by karelkarel   Foto galerie člena karelkarel   Click here to Send karelkarel a Private Message   Add karelkarel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 5

Po zkušenostech s Green poison od Sweet seeds je "Každý pes jiná ves". Tam ty fenotypy lítají různé. Při selekci jsem měl čtyři.
Takže pokud se jede ze semínek, může to být genetikou.

Old Post 03-06-2019 v 14:37 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7119940 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív