Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » První box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Obecné První box Příspěvek č. 1

Ahoj,

Jsem tu na forum nový, ikdyž forum jako takové pročítám i delší dobu. Dlouho mi trvalo rozhodnout se, zda si pořídím box. Respektive už bydlím sám a podařilo se mi na něj najít místo v rohu bytu.

Z toho důvodu jsem koupil rohový triangle vista 120x75x160.

Jako komponenty jsem si vybral:
Prima Klima 125 MES-II dvourychlostní 230-360m3/h
Filtr CAN-Lite 300m3/h
Výbojka Osram Plantastar 250W Dual Spectrum
GIB PRO-V-T 250W 230V předřadník
Stínidlo HAMMER 50 x 40 komplet s objímkou

a pár dalších nezajímavých věci

První můj pokus dopadl dost špatně. Nasadil jsem automaty, až později se dočetl že jim musím svítit 18/6 celou dobu. Nezaštípl jsem nic, takže z toho mám vánoční stromečky někam až ke stropu. Nicméně něco z toho bude.

Nyní se chystám na pokos číslo 2 a chtěl bych pár rad.

Mám hotovou konstrukci na SCROG z ppr trubek a síť z provázku.

1, Je lepší jet z klonů, nebo přímo ze semínek?
2, Kolik na tak velký box mám pořídit kytek a do jakých květináčů? Zatím jsem jel 7 kytek do 5,7L.
3, Je mi jasné, že musím zaštipovat, ale cca. jak moc abych měl správně rozvětveno na takovou plochu?
4, Nejsem si moc jist co se týče chemie, použil jsem Gold Label Special Mix jako zeminu, 6 týdnu jsem vůbec nehnojil a pak pouze na květ. Co mi doporučíte přiobjednat za chemku?

Vím, že dost otázek mám podobných jako je to už v dalších vláknech. Prosím, nekamenujte mě. Díky všem za rady a díky za toto forum.

Peace

Old Post 27-03-2018 v 19:32 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 2

1)
Klony jsou lepší cenou / kvalitou .. zde na groweru sezenes dost lidí co je prodávají, klony ti doporučí většina pěstitelů
ALE na první indoor bych možná zvolil semínka, možná se mnou někdo nebude souhlasit, ale přeci jen ze semínka je to pro začátečníka mnohem jednodušší
2)
Mám 120x120x200 a jedu 5x 11L a spokojenost, Rozhodoval bych se bud 11L nebo 18L A počet je na tobě, já bych tam dal 8 - 10 kytiček
3)
Jestli automaty tak nezaštipovat, nepřezovat a snažit se o co nejméně stresu, maximálně LST - low stress training
Pokud kyti závislé na periodě, tak bych indicu přepnul někde v 30 - 35cm max a sativu ve 20-25cm max Zaštipuješ podle potřeby kytky - Výška / genetika .. na první indoor bych VYNECHAL FIM .. Jestli budeš zaštipovat doporučí ti hodně growerů TOP ..
Zaštipoval bych 1-2x Jestli pojedes SCROG doporučuju youtubera GROWBOSS - SCROG
Necháš si kyti povyrůst o pár cm výš a pak to krásně podpleteš pod síť a zbytek pod sítí otrháš .. můžeš zvolit i méně rostlin
4)
Gold Label Special Mix - neznám
Ale kdybys uvažoval o jiném substrátu tak biobizz light mix a hnojva organická biobizz , chemická - canna nebo advanced hydroponics

Přeju hodně štěstí!


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 20:14 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 3

Lidicky, poradte, prosim. Vrsky mam zraly a spodky jeste potrebuji. Muzu ty vrsky ustipnout a kyti jet nechat dal? Mate nekdo podobnou zkusenost?

Old Post 28-03-2018 v 11:47 AM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Jo, můžeš seknout vrchy a nechat dozrát spodky. Příště použij Ripen ať máš všechno zralé najednou.

Old Post 28-03-2018 v 11:53 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

Co to je ten Ripen, slysim poprve?

Old Post 28-03-2018 v 12:17 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 6

GHE Ripen je urychlovací rostlinná výživa určená pro poslední fázi květu. Zrychluje a podporuje zrání, zvyšuje obsah účinných látek rostlin. Obsahuje rafinované minerální soli a pufry. Posiluje obranný systém rostliny. Vhodné pro všechna pěstební média.

Grower sponzor

Old Post 28-03-2018 v 12:36 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 7



Ahoj, posílám první fotky skříně. Holky mi trochu přerostly a přemýšlím o tom, že bych je už sekl. Listy teď neskutečně rychle žloutnou. Odrůda Automatic Diesel. Vysazeno 4. ledna ze semínek.

Old Post 29-03-2018 v 17:43 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 8



další...Co myslíte, sklízet nebo počkat pár dní ještě?

Old Post 29-03-2018 v 17:47 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 9

Ahoj, dobu květu má 7-8 týdnu, takže když si to spočítáš tak někdy ted
Mužeš jim nechat jeste 1-2 dny světlo a pak den tmy a pak to sekneš
A nebo jim klidně ted dej 24 - 36 hodin tmu a pak sekera.

Přeju velký výnosy!


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 29-03-2018 v 20:17 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 10

Ahoj, diky a zeptam se na co ta tma pred seknutim?

Co s listama od pryskyrice? Mate nekdo nejakej dobrej navod na hasik?

Old Post 29-03-2018 v 20:21 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 11

Ahoj,
Tak 1-2 dny tmy před sekerou se dává, aby se ti krásně osypaly pryskyřicí .. vystresuje je to a začnou produkovat víc pryskyřice Také je dobré poslední 3 dny vubec nezalejvat a snížit vlhkost na minimum.

Z listů a zbytků po ostříhání mužeš udělat hash nebo máslo
Zde pár odkazů na které mužeš kouknout:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24110
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=32574

Stačí kouknout zde na groweru nebo na youtube a najdeš nějaký dobrý návod


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 30-03-2018 v 09:04 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 12

Taaaaak. První holky moje už jsou palicema dolu a suší se. Jdu na druhou várku, rozhodl jsem se opět pro semínka. Tentokrát Northern Light od RoyalQueens.

Ještě než se do toho pustím, zeptám se na to sušení. Jak cca dlouho mají kytky takhle viset?

A druhá otázka se týká semínek. Objednal jsem si toto: https://www.nejgrow.cz/root-it-1ks/
Semínko do toho nasadím a jak nejlépe připravit na další fázy, čili stan? Kde to mám nechat povyrůst? Je pro semínko důležitá nějaká světelná perioda, nebo ho mám nechat jen při pokojovce a prostě čekat až vyleze?

Old Post 01-04-2018 v 21:16 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tucnak4eva
Stálý Člen

Karma uživatele Tucnak4eva - 87% PěstitelskáKarma uživatele Tucnak4eva - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 13

Děkuju za předchozí rady. Pouštím se do druhé a doufám že do úspěšnější várky...

Chtěl bych se pustit do metody SCROG. Mám připravenou síť na proplétání, ale chtěl bych vědět dvě věci.

1, Jak vysoko nad kytky nainstalovat tuto síť?
2, V jakém období odstranit přebytečné větve?

Případně jestli máte někdo užitečné rady co hlavně nepodělat sem s nimy...

Old Post 24-04-2018 v 23:18 PM
Tucnak4eva je offline   Profil uživatele Tucnak4eva   Find more posts by Tucnak4eva   Foto galerie člena Tucnak4eva   Click here to Send Tucnak4eva a Private Message   Add Tucnak4eva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 14

GrowPlace: GHE Ripen - jak ho pouzivas...ked ostatne hnojiva na posledny 1-2 tyzden vysadis tak lejes toto?
Ake mas s tym skusenosti vs ked si to nepouzival?

Tucnak:
Mozno skus skor prepnut na kvet aby ti nesli tak vysoko, vetvy mozes strihat priebezne ale radsej skor a zalezi ako ides tvarovat.

Old Post 13-05-2018 v 23:35 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 15

Tak ono je vice moznosti, jak Ripen pouzivat.
Samostatne, tusim co druhou zalivku nebo spolecne s Kleen-jsou kompatibilni a nerusi se ucinky.
Zkusenosti jsou takove, ze urychli konec, ale rekl bych, ze ta doba o kterou se zkrati je ruzna. Kazdy strain reaguje trosku jinak.
Nekdo si stezuje ze po Ripenu chutna vse stejne.

Grower sponzor

Old Post 14-05-2018 v 06:31 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 16

hmm urychlovat nepotrebujem ci to bude ready o par dni skor nejako neriesim.

Ale diki za info

Old Post 15-05-2018 v 00:15 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-01-2015 - První post - 0 odpovědí
16-11-2012 - První indoor - 0 odpovědí
23-10-2012 - první indor - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8565310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív