Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Auto white widow dutch passion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Auto white widow dutch passion Příspěvek č. 1

Zdravím,máte někdo zkušenosti s touto rostlinou? Hlavně by mě zajímalo jaký výnos můžu čekat a jak moc to voní, automazar od nich byl výnosově super a vůně skoro žádná, děkuji všem za postřehy

:-)

Old Post 22-03-2018 v 11:36 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 2

vynosove je to tak 90 procent automazara a vune je fakt brutalni

Old Post 22-03-2018 v 20:33 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 3

Takže smrdí daleko víc než automazar? To jsi mě moc nepotěšil,no nedá se nic dělat,už to mám doma, nějaký typ jak zabránit te vůni? Budou ve foliaku

:-)

Old Post 23-03-2018 v 03:51 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 4

Vystehuj sousedy nebo toho komu ti smrdi ale jinak resenu tiho je foliak utesnit a zapnout na ufo a pachaca

Old Post 23-03-2018 v 23:03 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 5

Tak mě napadlo dát do foliaku společně s ww nějaké květiny nebo byliny které hodně voní,aby to prebilo vůní konopí,nebo aspoň zmírnilo,nějaké typy ?

:-)

Old Post 27-03-2018 v 16:08 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 6

to nepřebiješ ničím. hlavu si s tím ale moc nelam. hodně smrdět to začne stejně až při pořádným květu někdy v posledních dvou tejdnech a když nebude zrovna tou dobou horký letní bezvětří, tak se to stejně moc daleko nepotáhne. vítr to rozfouká

Old Post 30-03-2018 v 12:11 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 7

Neměl bys náhodou nějaký fotky jak vypadá?

:-)

Old Post 30-03-2018 v 12:38 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 8

Ja jsem pred lety jel 4xWW od DP na balkone a je pravda,ze kdyz jsem otevrel byt a byl otevreny balkon,tak nejaka vune citat sla,ale nebylo to nejak extra razantne-intenzivni ;-).Podle me ve skleniku muzes byt v klidu ;-) Hod tam hlavne ofuk at ti to nesplesnivi ;-)


citace:
Původní příspěvek od mejzy
Takže smrdí daleko víc než automazar? To jsi mě moc nepotěšil,no nedá se nic dělat,už to mám doma, nějaký typ jak zabránit te vůni? Budou ve foliaku

Old Post 05-04-2018 v 08:46 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

WWauto jsem jel loni. Do skleníku nebo foliaku bych ji určitě nedával. Ve volném prostoru smrděly na 400m jak vlčí výběh v zoo. Se ti kolem zahrady budou stahovat všechny smažky z okolí a ve finále najdeš foliak rozrezanej.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 11-08-2018 v 07:56 AM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2012 - Auto Blueberry - video od Dutch passion - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1520110 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív