Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Cena pořízení kompletu / Na kolik vyjde začít pěstovat indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Pomohl ti příspěvek ?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 17

Ak niesi v situacii ze peniaze nehraju rolu,tak z growshopu len stan,pachac,predradnik. Vsetko ostatne zozenies lacnejsie niekde inde.

Old Post 01-08-2018 v 19:26 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Krouhis
ahoj, má smysl jít do těch levnejch kitů z growcity? není to na biz ale spis pro sebe. dík za radu

např: za 7500Kč

GROWCITY KIT, KOMPLETNÍ SESTAVA NA PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN NA 1M2


PROBOX BASIC 100, 100x100x200cm
Stínidlo HAMMER 50x40cm vč. objímky
Výbojka ELEKTROX Super Bloom HPS 400W
Předřadník GIB PRO V-T 400W
Ventilátor TT 125 - 280 m3/hod
Filtr CAN-Lite 300m3/h + příruba 125mm
Aluflex 127mm 1m
GHP LIGHThanger, závěsný systém, nosnost 5kg/pár
GHP klipsnový ventilátor 15 cm,15W,2 rychlosti
DUCK Tape 10m
PH test na vodu 4,7-7,4 pH 20ml
Květináč TEKU 25x25x26cm,11L- 4x
stříkačka 20ml
kabel 3m včetně zástrčky
GHP Digitální Thermo - Hygro metr BASIC bez sondy
Digitální spínací hodiny do zásuvky
PLAGRON Lightmix 50L
Plagron Terra Grow 1L, růstové hnojivo
Plagron Terra Bloom 1L, květové hnojivo

počítám, že cena není konečná, bude potřeba dokoupit za pár set ještě nějaký drobnosti díky za názor


Ty věci si můžeš pozměnit s doplatkem pokud vím. Jak píše Crazy, určitě už regulovatelný předřadník, stínidlo už bych šel asi wing medium, TT150 spíš než TT125

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 26-12-2018 v 17:16 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Just
Stálý Člen

Karma uživatele Just - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 19

Ventilátor bude slyšet, pokud máš sousedy, bude potřeba Silent.

Old Post 26-12-2018 v 20:29 PM
Just je offline   Profil uživatele Just   Find more posts by Just   Foto galerie člena Just   Click here to Send Just a Private Message   Add Just to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Just! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 20

A pokud chceš silent tak je to 5 000 + nějaký slušný . Nebo udělat desku z OSB z OBI a vycpat akustickou pěnou

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 26-12-2018 v 20:59 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik Duck
Stálý Člen

Karma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% PěstitelskáKarma uživatele Chronik Duck - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 197  

Low Price GROW Příspěvek č. 21

Zdar a nízké ceny všem.
Rád bych se podělil o svůj první grow a zážitky s tím.

Box byl ze sádrokartonu (bílého) dnes bych použil zelený voděodolný. Spojeno kovovými "elkami" a pár vruty. Veškeré ofuky odtahy a pritahy řešeny PC ventilátor za 40kc/ks.
Top byl pro mne výroba Cooltube z dózy na špagety, kterou jsem vzal mamince ;-) ovšem urezani dna byla 5ti hodinová operace s brouskem a pod vodou. To vše abych c paneláku zchladil 4kilo v boxu s výškou 125cm ( šířka sádrokartonu)
Pácháč jsem neřešil ale všude airwick s vůní vanilky
Nejbližší growshop byl 80km daleko a komp mi tehdy sloužil na parbu her a ne na čerpání vědomostí;-)

Místo květináče jsem měl kanistr od čistících prostředků z práce a bez děr dole, dal jsem tehdy hodně času, lásky a péče holkám. Taky volba genetiky byla důležitá, protože CHRONIK snesl dost a taky výnos super....

Byl to první grow a mám jej v podpisu...
Začátek je vždy boj.. všem ať se daří

to BRooT: když tak napiš a smažu...

1.) 250w 2.G 250w 3.G 400w 4.G 600W OB
5.G MIXSIX 400w6.G 600W Chronic


řízečky grow v 30ml př.44,63

Old Post 05-01-2020 v 16:56 PM
Chronik Duck je offline   Profil uživatele Chronik Duck   Find more posts by Chronik Duck   Foto galerie člena Chronik Duck   Click here to Send Chronik Duck a Private Message   Add Chronik Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 22

Mně ty jejich komplety přišly vždycky hrozně vošemetný, když si to prohlídneš, je to sbírka nejlevnějších (ale přitom stále předražených) sráčů. Jak psal Johnny, z growshopu jen opravdu tyto tři věci, přičemž já osobně lobuju za sádrokarton)) Je levnější než box a mnohem bytelnější. Osobně z něj mám i mnohem víc "profi" pocit

Jinak při troše googlení se dá najít za těch 7500.- řádově lepší sestava!

Old Post 29-03-2020 v 22:30 PM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 23

Poratte mi nejlepsí komplet box na zacatek vpomeru cena vykon distak odkaz a lepsí 250w nebo 400w HPS a nebo LED panel ten skoro nehreje a newm jak je to u hps prosim distak odkaz a pak prosim naky tipi vasich oblibenych svetel co fungujou a nestojijou 10000 Uz mam toho plnou hlavu a potrebuju popohnat at uz muzu obednat

Old Post 05-07-2021 v 18:46 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
Poratte mi nejlepsí komplet box na zacatek vpomeru cena vykon distak odkaz a lepsí 250w nebo 400w HPS a nebo LED panel ten skoro nehreje a newm jak je to u hps prosim distak odkaz a pak prosim naky tipi vasich oblibenych svetel co fungujou a nestojijou 10000 Uz mam toho plnou hlavu a potrebuju popohnat at uz muzu obednat



tady ti nikdo asi nenapise nejlepsi box,vetsinou to tady funguje tak ze si das s necim praci tzn. vypracujes neco a das to sem a lidi ti to zhodnoti........to ze by se nekdo patlal s tim aby ti dal celej navod jen tak,to se tu vetsinou nestava.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 05-07-2021 v 20:27 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8621920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív