Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od jundr9
Ahoj, sháním nějaký hodně low cost hnojivo na květ, našel jsem OBM ale to se, vypadá to, už nevyrábí a nejde koupit. Je něco podobnýho?
Díky

Najdi si tu na G hnojení slepičincema. Je to prakticky zadarmo a fakt to funguje. Dá se i koupit asi za stovku.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 03-05-2021 v 22:10 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanoZajeci
Stálý Člen

Karma uživatele StanoZajeci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 50

No, ale s těma slepičincema to chce trochu nastudovat , když to pak zkvasí, tak je to dobrej dryák a chce to dávkovat opatrně, jinak to člověk spálí jedna dvě ... zlatý pravidlo- méně je někdy více

Old Post 04-05-2021 v 20:37 PM
StanoZajeci je offline   Profil uživatele StanoZajeci   Find more posts by StanoZajeci   Foto galerie člena StanoZajeci   Click here to Send StanoZajeci a Private Message   Add StanoZajeci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StanoZajeci
Stálý Člen

Karma uživatele StanoZajeci - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 51

Jinak, v outdooru se mi nejvíc osvědčilo vykopat co největší díru, narvat jí plnou kompostem/ hnojem od koní, krav atd. a vsadit tam kytku. Celou sezónu jsem to jen párkrát prolil vodou, když bylo přes léto fakt sucho a vedro, jinak jsem to jen 2x zastřihl a ponechal osudu a vzniklo z toho 3,5m monstrum . Tenkrát jsem to nevážil, semínka noname, byl jsem rád za každý semeno, který jsem schrastil, takže díky genetice to nebyl bůhvíjakej matroš, ale hulili jsme to s partou ještě rok po kose a to jsem to ještě rozdával po igelitkách z tesca, kolik toho bylo

Old Post 04-05-2021 v 20:56 PM
StanoZajeci je offline   Profil uživatele StanoZajeci   Find more posts by StanoZajeci   Foto galerie člena StanoZajeci   Click here to Send StanoZajeci a Private Message   Add StanoZajeci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Organika Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od StanoZajeci
Jinak, v outdooru se mi nejvíc osvědčilo vykopat co největší díru, narvat jí plnou kompostem/ hnojem od koní, krav atd. a vsadit tam kytku. Celou sezónu jsem to jen párkrát prolil vodou, když bylo přes léto fakt sucho a vedro, jinak jsem to jen 2x zastřihl a ponechal osudu a vzniklo z toho 3,5m monstrum
maximální souhlas .. jáma plná hoven funguje nejlíp

Old Post 30-03-2023 v 04:28 AM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matanuska
Nový Člen

Karma uživatele matanuska - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 53

Pokud nekdo hleda nejake neznackove mineralni hnojivo pro kvet : Hortilon plod a květ. Stejné mají i v Mountfieldu - KRYSTALICKÉ HNOJIVO PLOD A KVĚT. NPK 8-16-24 + hořčík, mikro živiny v chelátech
A malý tip, který se týká všech minerálních hnojiv s podobnou koncentrací (včetně Kristalonu) - opravdu nedávejte víc než 1g/l, spíš je vhodnější 0.6g/l. Cokoli navíc jen ničí půdu a prostředí obecně

Naposledy upravil matanuska 27-06-2023 v 11:07 AM

Old Post 27-06-2023 v 08:26 AM
matanuska je offline   Profil uživatele matanuska   Find more posts by matanuska   Foto galerie člena matanuska   Click here to Send matanuska a Private Message   Add matanuska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2013 - Hnojivo na kvet - 3 odpovědí
24-03-2013 - Hnojiva Elixer - 1 odpovědí
30-09-2011 - Hnojiva Biobizz - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4946470 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív