Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » plíseň? O.o
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Dotaz plíseň? O.o Příspěvek č. 1


Zdravím, dnes ráno jsem se šel klasicky podívat na holky ale na jedný paličce si mi začela tvořit nejspíš plíseň (doložím foto) zajímá mě jestli to je opravdu plíseň nebo ne...pro jistotu jsem tu paličku ustřihl aby se ta ,,plíseň" nerozšířila a potřeboval bych poradit jestli by bylo možné už dnes jí sklidit nebo zda mám ještě chvílí jí nechat dozrát.předem děkuju za odpovědi.



a posledni vec bude mi hodne spatne když tu paličku zhulím?

Old Post 18-10-2017 v 04:53 AM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 2


takhle zhruba vapadá...kdy sklízet?

Old Post 18-10-2017 v 04:54 AM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Re: plíseň? O.o Příspěvek č. 3

citace:
bude mi hodne spatne když tu paličku zhulím?

to nevim, kazdopadne si budes koledovat o infekciu plic.

Old Post 18-10-2017 v 12:34 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PietroN
Nový Člen

Karma uživatele PietroN - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4

Už bych to pomalu sekal tento týden toho tepla moc nebude+ ty ranní mlhy nic moc pro květiny ( podle toho, kde bydlíš ) a po Neděli už pochybuji, že se dočkáme nějakých 20° opět. Určitě bych ji tento týden sekl nejpozději...

Old Post 18-10-2017 v 18:34 PM
PietroN je offline   Profil uživatele PietroN   Find more posts by PietroN   Foto galerie člena PietroN   Click here to Send PietroN a Private Message   Add PietroN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2017 - Plíseň - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4270900 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív