Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED do skrine 120 x 90 x 200
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 17

Já budu do 14 dnů testovat ten Viparspectra tak jsem taky zvědav co z toho bude..Viparspectra uvádí že při příkonu 276w to nahradí 600wHPS tak to prubnu..a vedle do stanu zkusím třeba disco mars a uvidím co z toho bude..😃

Old Post 16-11-2017 v 16:30 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 18

Viparspectra nebo mars hydro, máš to jedno. Oba dva postrádají sílu fotonů, takže pokud ti někdo nakukal že při odběru 276 watt ti to nahradí hps o výkonu 600 watt, tak je to lež jako Brno.
Raději kup 200 w hps a budeš mít daleko lepší výsledky.

Old Post 16-11-2017 v 17:24 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

To mi právě nikdo nenakukal podívej se na mou galerii opravdu 200w hps nepotřebuji 😂😂říkám že to chci vyzkoušet abych se přesvědčil..to že 276w bude svítit jako 600w je nesmysl to je mi jasný 😉nicméně teď sleduji nějaká videa a pěsty na youtube..a úplně zle bych to neviděl když si s tím Dáš práci tak z toho něco vymáčkneš...pokud nejsi pako..dnešek sem zrovna strávil sledováním videí pěstů pod různýmy panely pak jsem si vyhledal podrobnosti o samotném panelu proto říkám že to zkusím 😉

Old Post 16-11-2017 v 17:53 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

A teď si vem co bys vymáčk z pořádný lampy když už si teda dáš tu práci a nejsi pako...

btw. koukal sem na ty fotky pod 400w a pěkný. Upřímně bych se divil kdyby se to vyrovnalo tomu čtyřkilu natož šesti.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-11-2017 v 22:24 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 21

Jo a proto sleduji ty videa atd..protože každý obhajuje to svoje a nakecá ti o svém cokoli jen aby to prodal ale když mrkneš třeba doopravdy na ten YouTube napíšeš si tam třeba zrovna ViparSpectra 600 tak Ti vyskočí všemožný videa a pěsty lidí s tímhle panelem a úplně marný to nebude za tu elektřinu co si to vezme..do konce měsíce budu mít ten ViparSpectra a k němu na zkoušku vezmu ještě jeden nějaký na porovnání a pojedu ve dvou samostatných stanech a zkusím to porovnat 😉☺

Old Post 17-11-2017 v 08:31 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

ano pak napis na youtube HPS 600w a zkus jen od pohledu porovnat... jestli se to tomu vyrovná.

dva disko panely abys srovnal co je lepší mezi těma horšíma? Já nevim no... to už bys vklidu měl na pořádný COB... který ne že nejsou uplně marný ale sou dobrý. Ale ok, v kapse tě evidentně netlačí.

Mě je to vlastně jedno... jen mi uniká ten smysl tohp koupit předraženej panel z bůh ví čeho, když si můžeš dovolit pořádný COB. Přijde mi to škoda...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-11-2017 v 11:16 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 23

Já ho chápu, taky jsem v r. 2012 sledoval videa na YouTube a tak jsem zakoupil mars hydro, pak Chloroba C2, mazar,ufo. Taky jsem si myslel, že když si stim pohraju, tak není možné, že to nepůjde.
Strikl jsem do toho ranec peněz, ale na bazaru jsem něco za ty panely dostal zpět.
Pokud máš dost peněz, tak proč ne. Osahat si to a přesvědčit se, že to jsou hujdy.
Jen mi uniká pointa, proč budeš srovnávat dvě sračky?
Pokud chceš udělat test, tak dej vedle sebe Viper a hps 600 w nebo místo hps dej špičkové Vero 29 sedmé generace.
Nakonec vlastně co mi je do toho. Jen jsem chtěl napsat, že pokud koupíš Viper a mars hydro, tak už ho neprodas ani na bazaru, neboť všichni už ví, že je to srajda.

Old Post 17-11-2017 v 12:26 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1287970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív