Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Hluk vzduchotechniky, prosim o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Hluk vzduchotechniky, prosim o radu Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny, nastal mi mensi (vetsi) problem. Bydlim v bytovce uz skoro rok jedu svuj maly koutek. Celou dobu "no problem", vyvod mam do spolecne zahrady. Doted jsem odtahoval tt125 a hluk byl celkem prijatelny, v dennim ruchu se ztratil a v noci se clovek musel zaposlouchat. Jenze, prisly studene noci a byt se prestal porad vetrat. Kvuli hodne vysoke vlhkosti jsem tt nahradil tt 150 a hluk je dost slysitelny i ve dne. Nejhorsi je ze majitel zacal rekonstruovat a neustale mi pod vyvodem beha on nebo nejaci delnici a uz mam celkem stazenou prdel. Jsou dve moznosti ktere mne napadaji:
1. Ztlumit nejakym zpusobem hluk z vyvodu ven (slyšet je spis huceni vzduchu)
2. Otocit cirkulaci, nasavat z venku a foukat dovnitř, jenze zase nevim jak vyřešit pres zimu privod ledoveho vzduchu. Pri svetle dobry mam CT takze bych si ho ohral vybojkou ale v noci jsem v riti....

Proto se ptam....
Napada nekoho neco cim bych to mohl vyresit?
Za jakoukoliv radu budu vdecny....

Naposledy upravil fellina 01-10-2017 v 09:20 AM

Old Post 01-10-2017 v 09:00 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Vyvod daj do izby,s teplotou problem uz mat nebudes a este usetris za kurenie.S vlhkostou si ale nepomozes,bud odvlhcovac alebo ist odrody odolne na plesen.V zime,aspon unas,byva v byte velmi sucho.

Old Post 01-10-2017 v 10:11 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Pro box mam samostatnou mistnost, takze jedno nebo druhe musi spolupracovat s venkem a druhe jde pres prirubu skrz dvere ven. A u nas je v byte pres zimu presne opacny problem, vlhkost az do prdele :/ odvlhcovac bych asi mel ale je to klima takze raketa spotreby....

Old Post 01-10-2017 v 12:15 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 4

Mozes este skusit utesnit a odvlhcovat len tu miestnost s boxom,vtedy to az taka raketa nebude.

Old Post 01-10-2017 v 13:04 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5

I to je moznost, ale kdyz to utesnim jak vyresim cirkulaci cerstveho vzduchu k holkam?

Old Post 01-10-2017 v 13:34 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 6

Staci ked raz za den vyvetras a pre cistenie vzduchu a proti zapachu nehas vetrak s filtrom len tak zapnuty v miestnosti.

Alebo mozes vyrobit co2 generator https://rybicky.net/clanky/474-co2

Old Post 01-10-2017 v 14:10 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

Mam doma maleho syna (2roky), kvuli jeho atopickeho exemu to delam. Opravdu si nedokazu predstavit ze bych v byte tocil ten samy vzduch a nebo ho i kdyby jednou denne vymenil za ledovy z venku. Na vyrobu co2 bycj to taky nevidel. Nad timhle vsim uz jsem mnohokrat premyslel, jenze navstevuje mne casto rodina a rad bych si svuj koutek nechal pro sebe, takze zadne experimenty typu co2 nepripadaji v uvahu a tocit dokola jeden vzduch taky ne. Potreboval bych spis poradit jak vyresit prvni 2 moznosti o kteryc jsem psal. Mockrat diky za snahu, jsi jediny kdo zatim poradil.
Jeste jsem narazil na neco jako tlumic hluku v potrubi tak by mne zajimalo jestli by fungoval i na uplnem konci? Zitra tam zkusim zavolat...

Old Post 01-10-2017 v 15:52 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 8

Ja som to pochopil tak,ze mas extra miestnost s dverami kde mas len ten box.Skus lepsie opisat situaciu a cim svietis.
Tlmic hluku som videl vela krat zapojeny nakonci potrubia,o kolko ale znizi hlucnost to neviem.

Old Post 01-10-2017 v 16:12 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

Mno to mam, ale je to spis takovy kumbal, spizirna. Ma to 4m3, v pulce mam box. Takze vzduch taham skrze zavrene dvere ve kterych je priruba dovnitr z bytu tt 125 a z cele mistnosti pak pres pach. Filtr a sputnika odsavam tim tt 150 ven.... svetlo je 400 hps. takze cirkulace vevnitr opravdu nehrozi :/

Old Post 01-10-2017 v 16:42 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

No zkusil bych misto spudniku obyc neuzavreny stinitko, to by s vlhkosti mohlo hnout... a ted s blizici se zimou bys to mel uchladit vklidu i s tt125 kdyz to foukas rovnou ven. A kup dlouhej sonoflex a trochu naohejbej (filtr>sono>tt125/150>dlouhy naohejbany sono).

A jako prevenci plísni pořádnej ofuk.

No a mozna by Te mohla zajimat i rekuperace (na takovej kumbálek by to až taková raketa nemusela bejt

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-10-2017 v 07:14 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

Jj dam, na tebe. Uz jsem nad tim taky premyslel, ale az tva reakce me v tom utvrdila. Jine stinidlo doma bohuzel nemam, tak ho otevru a necham jako pasivni a hold vratim vse zase zpět. Nejvic me sere ta práce se vsim predelavanim.... Kdyby se doma nekomu valelo nejake stinidlo a chtel se ho rozumne zbavit at klidne napise. Ofuk mam dostatečný tak to snad pres zimu nejak preziju....

Old Post 03-10-2017 v 14:05 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3301210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív