Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Světlé flíčky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Hlína Světlé flíčky Příspěvek č. 1


Zdravím komunito,
asi dva dny zpátky se mi začaly dělat takové světlé tečky/mapky na listech, je to jen na jedné rostlině JH od Greenhouse Seeds. Napadá mě jedině moc horko nebo moc vody, tak jsem dnes dal lampu výš a zkusím nechat trochu proschnout. Díky za odpovědi

Old Post 25-09-2017 v 14:49 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 2



Zdravím,
ještě jednou prosím o nějaké vyjádření, přidávám aktuální foto všech 4. Na obrázku č. 1, je již zmiňovaný problém, světlé zelené flíčky/ mapky.
U obrázku č. 2 se mi trochu zdá, jakoby se listy začínaly trochu kroutit.
Další dvě rostliny jsou v pořádku. Budu rád za jakékoliv vyjádření nebo nejlíp radu. Díky ještě jednou.
Vlhkost: cca 60-70%
Teplota den/noc: cca 27-28, 20-22
Zalévám odstátou vodou s upraveným PH.
Je možné, že jsem je ze začátku trochu přelil a měl trochu nízko světlo (asi 30cm), takže je teď nechávám proschnout a světlo mám ve výšce něco mezi 35-40cm.

Old Post 27-09-2017 v 09:54 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Zdar, hele asi bych to nijak zásadně neřešil, může to byt prostě blbej gen. Vyvaruj se prelivani a uvidis co to bude dělat. Me třeba ze semen vylezly kytky, který nad druhým patrem vyhodily pouze dva listy a zadny další patro se nekonalo, nebo krásne rostla a prostě z ničeho nic zdechla, přitom dalších 40 melo stejný podmínky a v pohodě. Sem tam narazis na mrzaka, bud pojede a nebo ne.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-09-2017 v 15:09 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

Dobře, nechám to být a uvidíme. Díky za reakci

Old Post 27-09-2017 v 16:40 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5



Dneska jsem zpozoroval na listech takové malé jakoby bublinky nebo jak to nazvat a světlé fleky pořád zůstávají. Přikládám i foto druhe rostliny, kde se kroutí listy. Budu rád za jakoukoli radu. Diky

Old Post 28-09-2017 v 09:38 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 6

Zdravím, mě to připadá přelité, já měl podobný problém a bylo to přelité.

Old Post 09-10-2017 v 09:57 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7

Už se to ustálilo a máš pravdu, bylo to nejspíš tím. Díky za rady

Old Post 09-10-2017 v 10:43 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 8



Po nějaké době zase zdravím a znova bych potřeboval poradit :-D
Na jedné rostlině mi začínají žloutnout vršky, začalo to jakoby zevnitř. Spodní listy taky nevypadají úplně v pořádku, buď žloutnou (jen dva úplně spodní) nebo se kroutí dovnitř(pár, ne všechny). Přikládám obrázky pro snažší pochopení.
Info:
JH od greenhouse seeds, ze semen
Půda lightmix
Hnojiva- biogrow,biobloom od biobizzu, hnojím podle tabulky, jednou týdně
HPS 150W, světlo bylo od vrcholků něco přes 30 cm, teď jsem zvedl na 40 cm.
Dnes jsem je přesadil do 5,7l, protože byly v 3,6l a ty mi přišly už malé. Kořenový bal vypadal zdravě, byl bílý a pořádně prorostlý.
Díky za jakoukoliv radu.

Old Post 26-10-2017 v 14:11 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Pang
Po nějaké době zase zdravím a znova bych potřeboval poradit :-D
Na jedné rostlině mi začínají žloutnout vršky, začalo to jakoby zevnitř. Spodní listy taky nevypadají úplně v pořádku, buď žloutnou (jen dva úplně spodní) nebo se kroutí dovnitř(pár, ne všechny). Přikládám obrázky pro snažší pochopení.
Info:
JH od greenhouse seeds, ze semen
Půda lightmix
Hnojiva- biogrow,biobloom od biobizzu, hnojím podle tabulky, jednou týdně
HPS 150W, světlo bylo od vrcholků něco přes 30 cm, teď jsem zvedl na 40 cm.
Dnes jsem je přesadil do 5,7l, protože byly v 3,6l a ty mi přišly už malé. Kořenový bal vypadal zdravě, byl bílý a pořádně prorostlý.
Díky za jakoukoliv radu.


Co pH vstupní vody?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 26-10-2017 v 14:29 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 10

Kolem 6, upravuju pomoci ph down od AHoH.

Old Post 26-10-2017 v 15:28 PM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 11



Přikládám další fotky, problém pořád trvá. Listy na vrcholcích jsou pořad žluté, žloutnout od středu, okraje zůstávají trochu zelené. Pár spodních listů zežloutlo a zvadlo, některé jsou ještě v pohodě a pár se jich kroutí jakoby dovnitř a na některých jsou takové fleky (obr. 3). Vrchní i spodní listy mi příjdou takové vyschlé. I růst je hodně zpomalený. Podle mě to by mohla být listová plíseň, i když to žloutnutí vršků mi k tomu nesedí. Další 3 z osazenstva jsou v pohodě a nechtěl bych o ně příjt, proto nevím jestli tu postiženou odstranit nebo ji ještě dát chvíli čas. Díky za vaše názory.

Old Post 29-10-2017 v 10:24 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pang
Stálý Člen

Karma uživatele Pang - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 12


obr. 3

Old Post 29-10-2017 v 10:28 AM
Pang je offline   Profil uživatele Pang   Find more posts by Pang   Foto galerie člena Pang   Click here to Send Pang a Private Message   Add Pang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3396650 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív