Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2*600w, autopot, biotabs
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Pk booster od biotabs sem koupil i ja a testuju ho poprve , sice nejedu biotabs ,ale mam namichanej substrat s zivinama .
Kazdopad e znamej jede pk boost kompost tee a tech 15g je zbytecne moc. Doporucil mi davat 7 az 10g biotabs, 5ml orgatrex, 1-3g wermikompostu na 1l vody a mycotrex, staci trocha ,tusim ze 2g na 10l . Staci trocha ty houby se tam.pak rozjedou .
Ja to udelal stejne jen bez toho mycotrexu a prislo mi to jeste silny , priste prvni tee dostanou 5g pk boost a postupne budu zvysovat. Za celou dobu max 3x a 10g/l az v dobe kdy se tvori kvet , kolem 35 dne.
Sem na to zvedavej ,budu sledovat

Moc dekuju za tip ja ten pk compost davam az tak 3-4tyden od prepnuti, ale to mnozstvi zkusim urcite upravit. Kolikrat se ani vsechno poradne nerozpustilo a to i prez to ze mam fakt vykony vzduchovadlo. Vermikompost tady mam taky, tak ho tam taky zkusim prihodit
Ja jsem se blbec nechal zlakat tim, jak vyrobce pise, ze to tim nejde prehnojit, ale to bude asi blbost. Mozna, ze klasicky min bude znamenat vic kazdopadne to vyzkousim a jeste jedno moc diky tip

Old Post 20-09-2017 v 07:30 AM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

Ten ok boost je nesmyslne silnej , idealni je prave prolit substrat jeste nez zasadis nejakym tretinovym pomerem , pak kolem 2 tydne tim samym , podle odrudy treba i polovicni koncentraci , nektery roho smesou hodne. A pak az se tvori kvet .
Podle odrudy zvedas nebo snizujes koncentraci, prehnojit tim urcite jde.
Ono se ti to ani nerozpusti , to vzduchovadlo v kombinaci s orgatrexem kterej je prakticky plnej melasy, ti namnozi bakterie a ty ti za tech 24 az 36 hodin rozlozi ten vermikompost a pk boost biotabs do "tekute formy " a ty pak dodas kolonii bakterii a hub s zivnym rostokem do substratu.
Laicky receno , hodne bakterii, rychlejsi rozklad = vic zivim pro kytku, ne ze bys ji vylozene spalil ,ale bude proste prehnojena.

Naposledy upravil Bitir 20-09-2017 v 08:46 AM

Old Post 20-09-2017 v 07:56 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 19

Jo tak to urcite vyzkousim dekuju

Old Post 20-09-2017 v 08:01 AM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 20




Zdravim, tak jsem tady s aktualizaci
Dnes je to 7. Den od prepnuti.
Teploty 27/23, vlh: 45%
V leve casti se zda byt vse v poradku.
V prave casti se z dvou povadlych jedna zda se trosku vzpamatovala, ale za to ta druha vypada, ze odejde nadobro fakt tomu vubec nerozumim. Nasel jsem tady jeste enzymy od canny a napadlo me to tim prolit, ale nevim jestli enzymy nemuzou uskodit bakteriim z biotabs. Plagron snad totiz uvadel ze by se enzymy nemeli lit k organice, ale nejsem si jisty. Nevite nekdo prosim, jestli to tam muzu nalejt? Pripadne jakakoliv jina rada nez odejde? Budu vdecnej vazne za cokoliv
Foto 1 - leva cast
Foto 2 - prava cast
Foto 3 - chudak

Old Post 20-09-2017 v 14:49 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 21

Enzimy muzes urcite lit , da se rict ze ti uvolnuji ziviny , ale bacha na prehnojeni , me se povedlo prehnojit par kytek tim ze sem dal 2ml/l .
Dej jim 1ml/l a uvidis.
Me se ale zda ze u biotabs to neni treba .
Jeste me napada se kouknout do kvetinace ze vyklepnes kytku ,jestli ma dostatecne rozvinutej korenovej system ? U toho systemu je zaklad aby to koreny zarostly poradne ,jinak sucho vypada podobne jak preliti.
Kazdopadne zivinama to nebude. Zkontroluj jak ti funguje ten plovak a cuhni na koreny.

Old Post 20-09-2017 v 15:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 22

Moc dekuju
Jak jsem na to koukal tak to vazne vypada, ze tahle prokorenila nak min :/ bohuuel, ale kvetinac je na poteskani uz fakt dost proschlej (trochu vlhkej ale jeste je) a jeji stav se kazdou hodinou zhorsuje mi prijde zkusim tedy jeste ty enzymy, to uz asi nic vic nepose*e
Jen jeste substrat je z pulky perlit a z pulky kokos, takze si nemyslim ze by tam hrozilo nak moc preliti...

Old Post 20-09-2017 v 15:48 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 23

To ne prelity to nebude , je to malo zavlazeny , zalivej ji z vrchu ,snad se vzpamatuje, jeste nevypada uplne na odpis.

Old Post 20-09-2017 v 16:06 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Bitir
To ne prelity to nebude , je to malo zavlazeny , zalivej ji z vrchu ,snad se vzpamatuje, jeste nevypada uplne na odpis.

Jako substrat ale taky nevypada na to, ze by to mohlo byt z toho, ze to je suchy. vlhky to je jeste i na povrchu prave. Nicmene zkusim tam nalejt ty enzymy, tak to budu lejt urcite horem, tak pak uvidime no

Old Post 20-09-2017 v 19:05 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 25

můžeš porovnat jestli je lepší na růst MH nebo LED?...

Old Post 21-09-2017 v 18:16 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbr555
Nový Člen

Karma uživatele sbr555 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 26

Tak co, přežila to?

Old Post 23-09-2017 v 21:37 PM
sbr555 je offline   Profil uživatele sbr555   Find more posts by sbr555   Foto galerie člena sbr555   Click here to Send sbr555 a Private Message   Add sbr555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od AliBabak
můžeš porovnat jestli je lepší na růst MH nebo LED?...

Bohuzel rezy byli vazne hodne zanedbany a tak jsem je aspon rozdeli, s tim ze slabsi sli vpravo a silnejsi vlevo.
Jedna pulka byla pod mh a druha pod led, takze bohuzel moc objektivne to neposoudim.
Nicmene z predchozich kol mi prisli pod led silnejsi stonky a i vetsi listy, jenze zase namaji tak dobry dosvit jako mh(coz ale zase kompenzuje ze je muzes povesit o dost bliz.)
Zalezi asi spis co komu vyhovuje ale me se na led libi, ze jak tolik netopi, tak nemusim tolik vetrat a lepe se mi drzi uvnitr vlhkost ma rustu

Old Post 30-09-2017 v 14:27 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od sbr555
Tak co, přežila to?

Bohuzel ale mel jsem doma jeste 2 maly jacky tak jsem ji s nima aspon nahradil budou mensi, ale lepsi nez tam nechat diru

Old Post 30-09-2017 v 14:29 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konomut
Nový Člen

Karma uživatele konomut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 29



Tak jak jsem psal vis, ta jedna to bohuzel neprezila, tak jsem ji aspon nahradil 2 jackama co jsem mel doma zaroven mi zacalo byt jasny, ze 600g tam nebude ani kdybych se po***. Chvilku jsem vahal ze to prepnu jen na 400 at aspon nemrham elektrinou na takovy chudinky, ale pak jsem dostal lepsi napad. Rozhodl jsem se tam zapojit 8* 50w LED chipy full spectrum. Na rust fungujou dobre, ale vzdycky jsem chtel vyzkouset jaky pod tim budou palice a tohle mi prisla jako skvela prilezitost. Navic jak jsou tam trosku skoky ve vejskach rostlin, tak chipy muzu zavesit kazdej jinak vysoko a tim padem bude distribuce svetla o dost lepsi no sam jsem na to zvedavej
Jinak vlevo se zda byt vse ok a zitra dostanou poprve Pk compost tea, ale v slabsi davce, jak mi tady radil kolega, cimz bych jeste jednou rad podekoval
Foto 1 - Leva cast
Foro 2 - prava cast nove s LED(400w celkem)

Old Post 30-09-2017 v 14:42 PM
konomut je offline   Profil uživatele konomut   Find more posts by konomut   Foto galerie člena konomut   Click here to Send konomut a Private Message   Add konomut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-09-2017 - 2*600w, 24*autopot, biotabs - 0 odpovědí
18-09-2017 - 2*600w, 24*autopot, biotabs - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3782350 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív