Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Klíčení a vysazení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Boudy13
Nový Člen

Karma uživatele Boudy13 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 1 

Obecné Klíčení a vysazení Příspěvek č. 1

Ahoj, chci se zeptat.Kdyz mi vyklicila semena na vate a zasadil jsem je do substrátu, mám je dat do tmy nebo na sluníčko ?Jsem úplný začátečník 😁 Nemohu se ve fóru zde moc orientovat, tak se omlouvám jestli již dotaz padl.

Old Post 08-09-2017 v 12:48 PM
Boudy13 je offline   Profil uživatele Boudy13   Find more posts by Boudy13   Foto galerie člena Boudy13   Click here to Send Boudy13 a Private Message   Add Boudy13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 2

Cetl si F.A.Q. ??
http://grower.cz/pestovani/navody/...kliceni/13.html

PS: uz si nekdy vydel nejakou kytku rust bes svetla??

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 08-09-2017 v 19:09 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

A ty si videl v prirode klicit semeno za svetla? Co mu tak krtko v zami prisvecuje?

Old Post 08-02-2018 v 07:36 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Re: Klíčení a vysazení Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Boudy13
Ahoj, chci se zeptat.Kdyz mi vyklicila semena na vate a zasadil jsem je do substrátu, mám je dat do tmy nebo na sluníčko ?Jsem úplný začátečník 😁 Nemohu se ve fóru zde moc orientovat, tak se omlouvám jestli již dotaz padl.


ked rastlinka este nevykukla z pod zeme, je jedno kde to mas. hned ako sa objavi, sup na svetlo. Ak zrovna slnko nesviti, mozes ju dat na kuchynsku linku pod zarivku (ak nemas iny biely zdroj svetla)

Old Post 08-02-2018 v 09:09 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:51 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zipzap
Nový Člen

Karma uživatele zipzap - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

potrebuje vlkost a svetlo

Old Post 28-09-2018 v 08:13 AM
zipzap je offline   Profil uživatele zipzap   Find more posts by zipzap   Foto galerie člena zipzap   Click here to Send zipzap a Private Message   Add zipzap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2947060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív